Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:43 20.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Gankeee,Ganke!нови [re: Go6k@]  
АвторГaнka (Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 13:13



Гошка,ти си голяма работа!
Представям си как се кефиш на близначетата!А те какви са-еднояйчни или не?!Какъв пол?
Пожелавам ти още едно спонтанно детенце!



Тема Re: Какво стана....... ?нови [re: oтчaянa cъм]  
Автор 3axapиca_Kpипcлok (госпожица)
Публикувано21.03.05 20:13



Скъпа отчаяна- като нерегистрирана вече ти дадох мнението си , затова смятам да не го излагам повторно..... ако си се вслушала- добре, ако не- пак добре- в крайна сметка детето е твое и знам, че ти дълбоко в себе си чувстваш как би било най-добре за него.

Но проблемът ти ме интересува. Вече почти от два месеца няма нито гък от теб. Е, какво стана? Вкъщи оправиха ли се нещата...... ? Ако имаш проблем... пиши ми на бележки.... не се бой от регистрирането- повярвай ми много е лесно.... или просто ми отговори на което и да е място- аз ще съм тук.

"Няма да върша нищо... неподобаващо" - Тери Пратчет


Тема Re: Какво стана....... ?нови [re: 3axapиca_Kpипcлok]  
АвторБoxeм (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 08:41



Ами аз ще ти отговоря. Направиха една малка почивка у Италия и там всичко било наред. В първия момент, когато се заговорило за темата обаче, положението се върнало в изходна позиция. Така че пак сме там откъдето тръгнахме. С тази разлика, че вече се намеси и психолог. Не училищния разбира се. Частен. Вече цял месец ходят и майката и момчето при психоложката, но за сега май няма никакви резултати. Училището не можаха да сменят, поради някакъв бюрократичен проблем(м/у другото типично за България) и така. Всичко разбира се прави без знанието на бащата. Май единствената хубава новина е че онова момче, дето го изнудваше вече престана и то след моя намеса-смених телефона и го писах на мое име, така че оня да не може да го намери. Та както виждаш няма новини, затова и не сме писали. Но дано за вбъдеще да се оправят нещата, че вече виждам как на леля ми(отчаяната) започват да й се сриват нервите.



Тема Re: Какво стана....... ?нови [re: Бoxeм]  
Автор 3axapиca_Kpипcлok (госпожица)
Публикувано22.03.05 19:59



Благодаря ти, че ми сподели това.......
Беше наистина много мило от твоя страна.....

Сигурна съм, че леля ти е много горда с племенник като теб. / Моят днес навършва точно 6-т месеца . Страшен сладур е. Иска навсякъде да пипа. А как се сърди само! Много е упорит, когато си науми нещо!/

Нашата психоложка в училище е направо ужасна! хубаво, че сте му намерили частен.

Радвам се, че са спрели да го изнудват. Изнудването е ужасно нещо..... Сега поне в това отношение трябва да е по-спокоен....

Тревожи ме липсата на комуникация м/у него и баща му , но едва ли бихте могли наистина да постъпите по друг начин......

Сигурна съм, че всичко ще се оправи! Много е важно сега да се държите заедно поне вие тримата- нали затова са семействата- да си помагат.....
Никога не си позволявайте да се отчайвате.......

Не се притеснявай толкова , че е разбрал за темата. Вероятно рано или късно щеше да разбере за нея.... Важното е обаче да разбере, че много го обичате , и да си върнете взаимно доверието.
Думите са важни, а обичта прави чудеса.

Много успех Ви пожелавам..... Дано всичко се оправи....

"Няма да върша нищо... неподобаващо" - Тери Пратчет


Тема Re: Какво стана....... ?нови [re: Бoxeм]  
Автор Frysco (невъзпитан)
Публикувано23.03.05 19:48



Нищо ли не стана?
А с компютъра, книгите и т.н.?


Елате повече!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.