Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:10 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Експедицията продължава  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.07.10 14:37



Още вести от нашата историеска експедиция







Тема Re: Експедицията продължаванови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано08.07.10 14:51



Боянке явно те кефи да постваш глупости -отговаря ти на натюрела





Тема Re: Ето още...нови [re: БoянlYl]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано08.07.10 15:05




Макар че тия хора не знаят елементарни неща за пренасянето на дамаската роза у нас, а защо търсят в Иран протитипи на пленени византийски знаци-орли, вече ми е бедна фантазията... Единственото наистина перспективно и любопитно в откритията, поне за мен, е полученият достъп до събрани от ирански учен средновековни персийски съчинения, в които имало сведения за Велика, Дунавска и Волжка България, както разказа Илиев вчера в едно радиопредаване. Пък да видим...

П.С.: Някои розовото сладко ги води до други ефекти, ама на тях явно са им го давали за предизвикване на словоохотливост.



Тема Re: Експедицията продължаванови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.07.10 15:08



Боже кой го казва мутанта който твърдеше че двореца на Крум е от дърво


И който търсеше въпросите до папа Николай втори в интернет
Я по добре си затваряй устата да не ставаш смешен



Тема Re: Ето още...нови [re: Roxy]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.07.10 15:17



а защо търсят в Иран протитипи на пленени византийски знаци-орли, вече ми е бедна фантазията...
Да знаем всички прабългарски съкровища са пленени или подарени от императора хайде върви да се гръмнеш някъде





Тема Re: Експедицията продължаванови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано08.07.10 15:30



Не само въпросите ма Боянке -отговорите ми бяха също интересни


"Двореца" на Крум така и не е идентифициран но е сигурно,че Никифор е запалил нещо дървено което ако беше от камък нямаше да може да гори
Боянке много тъпо превъплъщвение си ша знайш



Тема Re: Ето още...нови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано08.07.10 15:31



Нали прабългарски бяха лъвовете ма Боянке?Къде в прабългарските такива има орли?





Тема Re: Експедицията продължаванови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.07.10 15:36



Да запалил е нещо дървено външните стени на града


В същност двореца на Крум е идентифициран най малкото се знае коя камена сграда е разрушена по това време и е построена върху него нов дворец. От двореца на омуртаг си лии къде е била троната зала докато тоя на крум е бил доста по грандиозен аз ги бях каил на снимки ама кой да гледа полуграмотния влах ли

Виж сега аз ако разчитам на деградирали мутанти и зомбита да ме оценяват какво превъплъщение съм значи здраво съм я закъсал



Тема Re: Ето още...нови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.07.10 15:38



По някво странно стеение на обстоятелствата един от предполагаемите преводи на името Аспарух точно от персииски беше сребърен орел


Интересно какво ли да намерят точно в неговия гроб



Тема Re: Ето още...нови [re: БoянlYl]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано08.07.10 16:04



Сребърен орел е баба ти. Бял конник е значението. На гърдите на орела пък пише с гръцки букви "ПЕТРОС". Не става само с нациоанализъм, трябва и акъл.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.