Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 11.05.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: а я гледай майтапнови [re: Roxy]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано12.07.10 00:46



Е, не бих усмъртила никого - черните прокоби и обикновено са дело на недоклецали национанистчета/аналистчета със страх от жените, изразен и в това сравнение, както и в дискусиите в няколко съседни теми.
ти сериозно ли се имаш за жена


Ти жена виждала ли си да ти покажа ли снимка да се сравниш с нея



Живейте, дишайте и се давете в собствената си жлъч. Никой от вас няма да ме откаже да пиша тук и ми е през гъза какво сте в състояние да избълвате.
Е никой няма и намерение да те спира да пишеш тук ние имаме нужда от злобната незадоволена интернационалистка
Това е много важен събирателен образ на глупавото озлобено от липса на женственост същсетво
Образ еднакво близък с баба яга или модерен травестит

Финалът на световното беше хубав, това е важното сега.
О боже ти и футбол ли гледаш
Сигурно нищо мъжко не ти е чуждо поне мустаците и краката скубиш ли ги



Тема Re: Хазарка съм.нови [re: БoянlYl]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано12.07.10 00:50



Кофти, ако се съмняваш в мнението на хората, на които държиш... Тези, на които държа, ме познават достатъчно добре, а за останалите ми е все едно.


Язък, че си виждал само грозни евреи, повечето не са такива.



Тема Re: Хазарка съм.нови [re: Roxy]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано12.07.10 00:54



Кофти, ако се съмняваш в мнението на хората, на които държиш...
Не аз не се съмнявам за това мога и да си позволя гаден спор


Ама и ти сигурно се събираш с интернационална измет дето не и пука ква си

Язък, че си виждал само грозни евреи, повечето не са такива.
Понятието за грозно и красиво са субективни от твоята хазарска гледна точка сигурно са супер
Ама не знам защо сравнението ми с хазари го възприе като намек че си грозна, не че не ги намирам за такива де



Тема Re: а я гледай майтапнови [re: БoянlYl]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано12.07.10 00:55



Ти докато редиш обиди сам по нощите, възбуждаш ли се или само така изглежда отстрани като те чете човек?!


Внимавай да не свършиш върху клавиатурата, че обикновено момче с непривлекателна за лошите меркантилни жени заплата не трябва да се хвърля в такива редовни харчове...



Тема Re: Хазарка съм.нови [re: БoянlYl]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано12.07.10 00:57



Ама не знам защо сравнението ми с хазари го възприе като намек че си грозна, не че не ги намирам за такива де
То не че нациоанализмът е за умни хора с дълга памет, ама ти сам го каза преди малко и реших да ти разсея заблудата, ако влиза нещо в дървена фашистка кратуна...



Тема Re: Ей недоклатенитенови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано12.07.10 02:26



Боянке ти си долна курва и майка ти е курва и така чак до иранското плато деба ваща мама шизоидна





Тема Re: Цикълнови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано12.07.10 02:27



И тва го прави представително? Демек някой циганин като ти е отказал напъните за секс ти си намразила цялата раса само за тва?





Тема Re: Хазарка съм.нови [re: Roxy]  
Автор mistri ()
Публикувано12.07.10 02:31



Много ползотворно превъплъщение,аферим религиозни гниди





Тема Re: а я гледай майтапнови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано12.07.10 02:33



Боянке едното е мъж,а другото етравстит с пола от Русе





Тема Re: а я гледай майтапнови [re: Roxy]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано12.07.10 08:16



Ти докато редиш обиди сам по нощите, възбуждаш ли се или само така изглежда отстрани като те чете човек?!
Предполагам е много зависи в какво състояние ме четеш ако си с метлата между краката е съвсем нормално да ти се струва така



Внимавай да не свършиш върху клавиатурата, че обикновено момче с непривлекателна за лошите меркантилни жени заплата не трябва да се хвърля в такива редовни харчове...

Ти мойте харчове не ги мисли, по скоро помисли за себе си как да заделиш някой лев за естетична хирургия
Макар че то хубаво външноста се оправя ама характера и тоя речник на опитна алкохоличка препитаваща се като общ работник на строеж не знам как ще се оправят




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.