Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:53 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Цикълнови [re: mistri]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано09.07.10 21:41



Да де, няма чисти народи в нашата част на света, нито пък балканците сме от единен расов тип. Аспаруховите българи вече слабо ме интересуват, защото колкото и каквито и да са били, голяма част от земите, заети от тях в Ателкуза, са извън пределите на България и на практика са оставили твърде слаб генетичен и езиков отпечатък върху днешното население. Освен във фантазията на някои, разбира се.



Редактирано от Roxy на 09.07.10 21:41.



Тема Re: Цикълнови [re: Roxy]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано09.07.10 21:59



Нямаме какво да делим със съседите ли?! За балканските нациоаналисти всякак страна на полуострова граничи със себе си и трябва да бъде върната в реални граници...
Пак си чела не дочела нещо, мои мнения



Все тая как са се смесили русите езика им е източен за разлика от на румънците при които е изкуствено създаден като при македонците
А самите те независимо как са се мешали са от едно котило с балти и германци расово



Тема Re: Цикълнови [re: Roxy]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано09.07.10 22:00



М да ти със сигурност нямаш български ген





Тема Re: Цикълнови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано09.07.10 22:09



Боянке малоумна коя българска империя е наложила езика на руснаци,поляци,чехи,словаци като още едно времне сме били една шепа хора и държавата в пеленки на руснаците ни прегазва и отнася като бръмбар сламка
Абе малоумник поне ети внимателно какво ти пиша


България не е налагала език на славяните
Но и самите славяни доста преди да станат известни са със значително подменен език, езика им е бил доста по близък до тоя на германците но скитски племена родствени на Българите. Забележи казвам родствени са им повлияли доста и то много преди ние да се появим в живота им

Другото нещо което се опитах да ти кажа и ти не запомни е че симеон и борис са били амбициозни владетели които са искали империя единствения наин да я имат е да обединят повее племена в държават. До тогава е имало някви славяни в българия къде колкото нас къде по малко но по време на симеон България е на три морета за това и славянския става имперски език


изобщо верно национализма не мори ма мъчи
Аз поне има за какво да съм националист знам кой е баща ми
Ама с тая магистрална звезда майка ти сигурно се чустваш като дете на света



Тема Re: Цикълнови [re: БoянlYl]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано09.07.10 22:12



Отделен български ген няма - пак освен във фантазиите. Там, откъдето са родовете ми - най-вероятно са тракийски, малко славянски и евентуално от Кубер и сермисианската му сбирщина (щото той доказано е водел такава от Панония).



Тема Re: Цикълнови [re: БoянlYl]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано09.07.10 22:13



и без това не ми дреме какво си писал всъщност...

Редактирано от Roxy на 09.07.10 22:18.



Тема Re: Цикълнови [re: Roxy]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано09.07.10 22:33



Виж ся, не са впрягай да спориш на тая тема. Запомни просто две неща:

1. Българите сме арийци.

2. Ти си грозна, глупава и провиснала и не си българка.



Тема Re: Цикълнови [re: бeзпътeн]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано09.07.10 22:38



Ти па къде се буташ за внимание?!





Тема Re: Цикълнови [re: Roxy]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано09.07.10 22:40



Ти се буташ за внимание в теми, които нито те засягат, нито имаш нужния капацитет да разбереш. Тъпа си и не осъзнаваш тъпотата си.





Тема Re: Цикълнови [re: бeзпътeн]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано09.07.10 22:43



Абе я си подмий бръснатия гъз и излизай да събереш клиентелата, нациоаналистче...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.