Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:22 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 01:57



Аз под природен начин на живот разбирам такъв без технология,без цивилизация -само ти и природата,няма лекарства,няма телевизия -излежаваш се и съзерцаваш звездите
Не аз не си противореча грешно си ме разбрал. Да кажем с минимум цивилизация без всичко което вреди на теб и природата


Споко аз мога да изкарам и без телевизия и без компютър много наистина ако имаш звезди и огън не ти трябва много

излежаваш се и съзерцаваш звездите
А то природата как да кажа -малко се интересува от човека и неговата хармония и той в една борба със стихиите си е осигурил един сравнително безопасен и комфортен начин на живот и ето си разсъждава пред компа


Абе да ти кажа аз често излизам сред природата бил съм и в много кофти метерологични условия ами преживява се въпроса е да си наясно със себе си и какво правиш. Борба с природата неможе да има Човек може само да се съобразява с това което му предлага

А тия етикети "еко" са толкова измислени и разните там еколози също.Такива подкупни тъпаци аз не съм виждал
Ами тия хорица не произвеждат нещо за продан а за лична консумация така че сигурно гледат производството им да е чисто
иначе да корпорациите могат да използват еколозите ама така е в обществата без граници

Ето пресен пшример в Стара Загора -там при определени условия всичките пушеци от топлоцентралите висват над града и почва обгазяването. Ама години наред разни малоумници лъжеха,че това бил някъв смешен полигон на който и 1000 тона снаряда да взривят пак няма капацитет така да обгазява и то със серен диоксид.
Интересно е наистина тоя феномен как не са го забелязали по рано защото тоя феномен е наистина от няколко години



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано28.05.10 01:58



Не съм разбира се. Просто си разъждавам,че номера е да се спре или сигнала до мозъка (местна упойка) или самия мозък (пълна упойка). А един як удар го спира но под як удар нямам предвид разните гимнастики наречени бойни изкуства,а както ти каза доктора с тъп предмет. Свличаш се като дърво и се свестяваш няколко минути или часа по-късно,а дотогава и топките да ти отрежат няма да го регистрираш





Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 02:01



Авитохол е митологична фигура спор няма ама я вземи платон живял е 74г и умира на сватбен купон


И представяш ли си най вероятно умира толкова млад защото не е ползвал антибиотици



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 02:03



Брей научен еретик за какви мозъчни вълни говориш как така ще ги улавя


Ти още малко и за акаша ще започнеш да ми говориш





Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано28.05.10 02:07



Е ква е тая минимум цивилизация? Какво вреди на природата? Аз да ти кажа и да гръмне слънцето и да ни погълне не го виждам като някаква вреда на което и да е.Полза и вреда са човешки категории и тогава да пушека на колите е вреден за човека ама пушека на оня вулкан е 100 пъти по вреден.

Борба си е както и да го погледнеш. Заека няма да ти се предложи или рибата. Трябва да го хванеш и да му теглиш ножа след борба



Забрави да ядеш примерно "еко" грозде. Ако не се пръска поне 7-8 пъти с химикали няма да откъснеш и грозд. Така и с другото еко пък и с гмо-то. Номера е химикала да се разгражда до безопасни за здравето вещества. Пак опира до пари - скъпите се разграждат-ефтините не толкова

Няма феномен. енергийното лоби плаща. Нали енергийната мафия ни прави енергиен център на Балканите демек износител на ток. Да ама тоя ток се прави от низкокачестъвен кюмюр и очистващите инсталации някъде въобще липсват щото са скъпи ,а другаде не работят качествено.Енергиен център значи боклука да остава тука,а гърците да си пускат климатиците с безвреден за тях ток.



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 02:10



Материята е деликатна ама при здрави хора обикновено има и здраво поколение


М да нещата се развиват както си искат или както е било писано все пак няма нищо случайно всичко е плод на някаква закономерност
Виж сега то по твоята логика всички сме в неравностойно положение просто защото хората са различни и изобщо не сме равни в способностите си
А Хокинг колкото и да е умен си е увреден защото аз мога да живея без чужда помощ ама на него ще му е трудно да преживее без такава



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано28.05.10 02:12



Как за какви? Мозъка бъка от токове изследват се с едни електроди по главата. а където тече ток има вълни-това го знае всяко хлапе





Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано28.05.10 02:15



Да бе можеш само теоретично ама съм сигурен,че не тръгваш в "природата" ей така по гащи ами с раница натъпкана с "цивилизация",а също и с възможност за закупуване на такава посредством пари.
Без да се обиждаш за мене Хокинг е далеч по-ценен от теб заради интелекта си,а след като има пари да си плати за чужда помощ той е дваж по-полезен понеже храни и други хора.



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано28.05.10 02:18



Ти си чуден човек. И дядо ми не съм го виждал да пие антибиотици нито да е фен на лекарствата ама е щял да умре още на 30 ако не е бил опериран от камъни в бъбреците, и да доживее до 76. Що си мислиш,че хората зобят антибиотици като чипс?



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 02:18



Е ква е тая минимум цивилизация? Какво вреди на природата? Аз да ти кажа и да гръмне слънцето и да ни погълне не го виждам като някаква вреда на което и да е.Полза и вреда са човешки категории и тогава да пушека на колите е вреден за човека ама пушека на оня вулкан е 100 пъти по вреден.

Ами виж сега всичките химикали отпадъци отрови които изхвърляме в природата, ако щеш даже и вълновото замърсяване защото микровълните от гсм са вредни това не е нормално. В природата вулкана ще избухне веднъж ще отрови част от природата за момент и тя ще се възтанови но нашето системно тровене ще ни убие, да то даже няма да убие природата само нас



Забрави да ядеш примерно "еко" грозде. Ако не се пръска поне 7-8 пъти с химикали няма да откъснеш и грозд. Така и с другото еко пък и с гмо-то. Номера е химикала да се разгражда до безопасни за здравето вещества. Пак опира до пари - скъпите се разграждат-ефтините не толков
Тия ти разсъждения вече съм ги слушал чак ме е страх да си помисля що за мутант си

Няма феномен. енергийното лоби плаща. Нали енергийната мафия ни прави енергиен център на Балканите демек износител на ток. Да ама тоя ток се прави от низкокачестъвен кюмюр и очистващите инсталации някъде въобще липсват щото са скъпи ,а другаде не работят качествено.Енергиен център значи боклука да остава тука,а гърците да си пускат климатиците с безвреден за тях ток.


Говориш глупости ние не сме енергиен център бяхме такъв
В момента даже повечето централи не са наши
А е толкова е просто два АЕЦ и се закриват всички тецове и без това парното е безбожно скъпо така поне тока ще е евтин




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.