Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:48 20.05.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 15:59



Религиозния си ти. Аз съм атеист.И да гама квантите топлят-ако не вярваш излез на слънце или си купи ултравиолетова лампа
Топли те лъчението ама не съм сигурен че си наясно точно кои частички го пренасят

Те са стотици на суб атомно

Аз не ти говоря за сега. Не толкова копират колкото корпорациите изнесоха заводите там заради евтината работна ръка. Но и това е до време. Ето японците се еманципираха и спряха да работят за без пари и Япония залезе като икономически гигант.

То може да са го изнесли производството ама и китайците не спят все пак какво по удобно от това вместо да правиш промишлен шпионаж да ти поднесат всичко на тепсия
Да довреме ще е и после Китай ще казва къде е редно да има войни и къде не, тя ще налага ембарго и международни санкции на не послушните така че се хващай да учиш китайски да лижиш задниците на новите си господари



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: Бaxpaм]  
Автор mistri ()
Публикувано28.05.10 16:00



Ами ела да те заведа в кръчмата на някое село. съжалявам,че ти разбих удобната идилия за селски живот. Българския е много тъп





Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано28.05.10 16:02



Какво значи не съм сигурен? Купуваш си ултравиолетова лампа и се пържиш ако не вярваш



Китай в скоро време ще бутне комунизма и ще стане една типично "западна" страна като Япония. Само трябва китайците да решат,че повече няма да бачкат за жълти стотинки. А това време не е далеч.



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 16:03



Ами дирижабли не ама коне все пак има хроники можеш да видиш по години къде и как са правили набези и винаги са се връщали на едно място земите около кавказ където са им градовете


Ами руническата писменост са си я ползвали има надписи намерени с описание на оръжейни скалдове едната чаша от наги сент миклош също си има рунически надпис на български А плиска е нормално външната и стена да е от колове няма как за 100г да се направи град от камък с размерите на константинопол Важното е че вътрешната част също не е малка и си е каменен град



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 16:06



Ами виж сега то с такъв тип риболов скоро ще ядеш риба на куково лято


Ама нищо то като дойде големия глад ще ми ядеш краката

Мрежите и динамита са еднакво вредни мене ако питаш, хващаш и млади риби дето тепърва ще се размножават



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано28.05.10 16:08



Виждам аз,че тук не е Кавказ

Значи не са се завърнали
Къде са тия руни? Има надписи на гръцки,надписи на български с гръцки букви-значи завалиите не са познавали буквите даже и като ги опознали заебали руните. Толкова за "развитата" прабългарска цивилизация.



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано28.05.10 16:09



Теб не питам понеже си гражданин "риболовец" хванат от индустрията за въдици. Те преди да източат водоема първо го зарибяват. А ти като изловиш с мрежа рибата в Дунава ела ми се обади.





Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано28.05.10 16:14



Няма да споря с човек, който е с промит мозък. Загуба на време.



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 16:16



Е да то може и подземни бункери да се строят но това си е борба със стихиите. Аз не виждам защо трябва да обичаш примерно лавината която те затрупва или някой скален сипей. Да някои природни гледки са красиви,а други не са но това си е човешка интерпретация. За некачественото строителство съм съгласен. в Чили жертвите бяха толкова малко при такова силно земетресение само заради доброто строителство.

Борба с природата е като я унищожаваш ако всичко е регламентирано съобразено с нея това е нещо различно


Лавините ми харесват разбира се ноотстрани за това и не ходя на места където най вероятно ще ме затрупат а и е добре да си запознат защо и как се случва за да можеш да ги избягваш

Ами точно това искам да ти кажа -за да живееш "екологично" ти ще налееш маса пари в неекологичните концерни.А истината е,че човека отдавна е в еволюцията на растенията и животните и оцеляват тия които той подпомага с химикали и гени. Другите "природата" пак ги подпомага с химилали ама е по-инертна и нямат шанс. За кой път да ти кажа,че примерно лозата без човешка помощ не може да оцелее в борбата с болестите?
Тоя начин на мислене ще изяде главите на много хора и ти най вероятно ще си свидетел на всичко това защото времето като цяло на всички взе да ни изтича

Не ме разбирай грешно не съм казал,че са "толкова" вредни.Казвам само,че не са толкова безвредни колкото ги описват нито толкова ефтини.И не са кули за охлаждане понеже реактора се охлажда с вода -много по-ефективно е.Постоянно има изпускания на радиоактивни елементи -и през комините и във водата. Добрата новина е,че се следят някакви норми. Но ако си гугутка която минава покрай комина в момент на емисия не мога да ти гарантирам дълъг и щастлив живот. Също и на населените места източно от комините понеже духа предимно западен вятър и докато "паднат" частиците доста си полетяват.Факт е,че самата площадка не е радиоактивна
На изус ли ми говориш в момента или си запознат защото на мене това ми се виждат пълни глупости
Да реактора се охлажда с вода те охлаждат турбините и водата става на пара после минава през охладителните кули които ти вземаш за комини и допълнително охлаждат тръбите с пара, с още студена вода и дима който виждаш са водни пари Аецовете замърсяват с радиоактивност по малко дори от тецовете освен ако няма авария



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: Бaxpaм]  
Автор mistri ()
Публикувано28.05.10 16:16



Добра самохарактеристика си направи но спори-там се ражда истината






Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.