Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 09.05.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано28.05.10 01:23



Ами исках да пробвам дали не лъже човекът от дискавъри. Пък и ми беше интересно най-вече.

Що да няма как? Стига да иска има още доста кътчета където живеят на предкаменно ниво. Много обаче само дрънкат за "природен" живот,а си ползват всичките "неприродни" блага на цивилизацията





Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 01:25



Няма много смисъл да коментираме неща с които не сме запознати, но ванга си е имала способности съвсем не прехвалени


Има не малко хора на които име помогнала и аз познавам някой които са ходели при нея и тя им е казала неща които никой друг не знае



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 01:34



Природен начин на живот може да означава и просто да си имаш една екоферма без никви химикали и така на таък аз скоро гледах за едни такива Българи в чиято ферма няма нищо отпадъчно всичко се рециклира и използва


Честно казано завидях им, искам и аз така но бог знае какъв начален капитал ще ми трябва
Природен начин на живот може да означава просто да не си в конфликт с природата, а в хармония с нея, само че съвремения човек свързва израза "в хармония с природата" с камената ера
Това за мен идва да покаже само колко се е задръстил от простотия,телевизията уврежда човешкия мозък



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано28.05.10 01:39



Аз не отричам,че е имала способности но съм сигурен,че не са били 100%.



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 01:41



Това трябва да е един от големите митове в овешката история че интелекта и недъгавоста вървят ръка за ръка, или че красивите и здрави хора са непремено тъпи


Да ти кажа много често хората са си умни красиви и здрави, а понякога съдбата е жестока и прави други грозни и малоумни
Още по често ако човек има някъв недъг вместо да впрегне сили и да го компенсира наистина затъпява и озлобява
Така че да обобщаваш че като не се раждат увредени хора няма да има достатъчно интелект е малко смешно направо се чудя сред какви хора се движиш



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 01:43



Хех че кой има 100% способности за каквото и да е било


Всеки се дъни независимо в каква област се развива човешко е



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано28.05.10 01:46



Ами ето,че си противоречиш. Аз под природен начин на живот разбирам такъв без технология,без цивилизация -само ти и природата,няма лекарства,няма телевизия -излежаваш се и съзерцаваш звездите


А то природата как да кажа -малко се интересува от човека и неговата хармония и той в една борба със стихиите си е осигурил един сравнително безопасен и комфортен начин на живот и ето си разсъждава пред компа А тия етикети "еко" са толкова измислени и разните там еколози също.Такива подкупни тъпаци аз не съм виждал. Явно им плащат корпорациите да саботират конкуренцията. Ето пресен пшример в Стара Загора -там при определени условия всичките пушеци от топлоцентралите висват над града и почва обгазяването. Ама години наред разни малоумници лъжеха,че това бил някъв смешен полигон на който и 1000 тона снаряда да взривят пак няма капацитет така да обгазява и то със серен диоксид.



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 01:48



Рязал ли си на някой така крак


Мен са ме удряли силно в главата да ти кажа не се губи лесно съзнание Може да си леко дезиорентиран за секунда две ама
Съзнание съм губил от натравяне с въглероден окис ама дори и там да ти кажа нещо те кара да се движиш за да се спасиш все едно става с някой друг не с теб



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано28.05.10 01:49



Това е така но дори да се сгреши може да се каже защо. а при Ванга е по-скоро лотария с някаква степен на познаваемост по-голяма от нормалната. Може да е хващала мозъчните вълни на тия които са идвали при нея и така да е узнавала.



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано28.05.10 01:54



Материята е много сложна и деликатна но виж колко от ецата на гении също стават гении. Процента ако надскочи 1 ще се учудя. Даже може би са ощетени в нещо и компенсират с друго но това са само хипотези.
Всеки иска да е хем умен, хем здрав, хем красив хем с добра съдба ама нещата се развиват както си искат допкато той си прави планове. И увредени не е точната дума.Казва се в неравностойно положение. Щото от гледна точка на Стивън хокинг ти си увреден т.е. малоумен






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.