Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 09.05.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано28.05.10 02:55



И аз не съм физик но знам 100% сигурно,че атомната енергия става за сметка на загуба на маса по формулата на Айнщайн. За това е нужно сравнително малко по обем и тегло гориво,а енергията е много.

Ами ако поискат и са 90% турци да я получават,аз и без това в Лудогорието работа нямам.

Айде без хуморески,че съм виждал и римски много по-стари крепости с 4-5 метра стена и кули. Колко време ще ми отбраняваш ти 27 квадратни километра град? Това значи поне 20 километра стена или до всеки колец човек което значи поне 20 000 войници което значи да изкараш най-много седмица две и да почне глада. Той кана не е бил тъпак и за това е предал укрепения лагер и изобщо не го е отбранявал с главните си сили.Да не говорим,че такъв един дълъг "зид" винаги можеш да го атакуваш с много хора на малко място и после да ги избиеш като пилци вътре както са разхвърляни по стената.



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано28.05.10 02:58



Късмета си е късмет ама ако имаш възможност е добре и да поразпиташ и да не се доверявасш сляпо само на една преценка. то не случайно царете на времето са свиквали лекарски консилиум





Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор mistri ()
Публикувано28.05.10 03:01



Да бе те в западна Европа са яли доматите с колците докато в источна е било цветя и рози


Ами я изкарай ама не само аристократи, царе,папи и патриарси. Ако може някакви регистри примерно ако тогава е имало есграон



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор Kossoman ()
Публикувано28.05.10 07:19



Маневрата ти не е много елегантна, но пък то друго и не съм очаквал от теб.





Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано28.05.10 08:35



те и днес отварят черепи с маткап по неврохирургиите. пробиват само костта, без да отварят мозъка - за да се снижи вътречерепното налягане, и от там да намалее свързаната с него болка. логично - когато те боли глава понякога чуството е "сякаш главата ми ще се пръсне" - някой е решил да провери дали това няма да мине ако се направи дупка в главата.
не е сигурно дали тия хора с трепанациите са се излекували след манипулацията. нито колко са живели.

въпроса с упойката е по-ентересен. дори да не е с алкохол - упойващите вещества и разните му дроги са известни от векове.



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано28.05.10 08:39



как се стига до такива болести - от нездравословен начин на живот да, а не от самото пиенен на хапчета.

ти самия, не се заблуждавай. астмата понякога търпи ремисии в пубертета, някак съвпаднал с медитациите и бойните изкуства. при мен беше кажи-речи същото.
и е си честен - без лекарства значи без лекарства - какви са тия химии дето ги пиеш?



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано28.05.10 09:20



Съвместимост на кръвни групи и резус-фактори са лесни неща за установяване и се правят отдавна. Генетични изследвания им правят отскоро и то след 1989.



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано28.05.10 09:32



Дедо Лао-дзъ е бил кротък чиновник - дворцов архивар или библиотекар, така че не е орал и копал. На практика Лао-дзъ е личност толкова митична, колкото и Христос - всичко известно за него е от по-късни източници и легенди.



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 10:30



А важен е защото каква ти е ползата от това като в момента не те топли точно това познание


Виж сега хората не винаги правят неща за да ги топлят човек просто е любопитен и търси познание, понякога с цената на живота си и без грам резултат



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 10:43



Ами какво да ти кажа аз съм се замислял над това да се пробвам и сам да си ги правя


Ама бъди спокоен като дойде хаоса още доста дълго време ще има стомана че даже и калашници и патрони за тях
Някой неща просто ще са ми допълнителни знания докато се устроя и си стъпя на някакво ниво
Което няма да е камената ера както си мислиш надявам се да е поне ниво ренесанс




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.