Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:55 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Войнатанови [re: БoянlYl]  
Автор masterix (Mr. Smith)
Публикувано30.05.09 14:03



Аз болни фантазии нямам. Друг ми пее за великите нацисти и се опитва да оправдае зверствата им, развивайки глупости за световни конспирации и жидомасонски заговори.





Тема Re: Войнатанови [re: masterix]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано30.05.09 14:07



Зверствата преписани и преувеличени от една група хора която въдворява демокрации навсякъде по света бомби


Да ти нямаш болни фантазии, просто промит мозък

За да фантазираш всек пак се иска да мислиш не да имаш готова програмка в мозъка



Тема Re: Войнатанови [re: БoянlYl]  
Автор masterix (Mr. Smith)
Публикувано30.05.09 14:10



Добре, вервай си на псевдоисторическите сайтчета, писани от наследници на недоубити нацисти или видиотени мизантропи. Не ми пука.





Тема Re: Войнатанови [re: masterix]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано30.05.09 14:13



И ти си вярвай на масовата пропаганда и на мен не ми пука





Тема Re: Войнатанови [re: masterix]  
Автор Kossoman ()
Публикувано30.05.09 14:51



Опасявам се, че грешиш. С нарастването на неграмотността ще се подобряват и условията за ново възраждане на подобни на нацзма идеи.



Тема Re: Войнатанови [re: БoянlYl]  
Автор Kossoman ()
Публикувано30.05.09 14:52



Бояне, дали правиш разлика между национализъм и нацизъм?



Тема Re: Войнатанови [re: Kossoman]  
Автор masterix (Mr. Smith)
Публикувано30.05.09 15:06



Да, в болни общества - болни идеи прокарват.



Тема Re: Войнатанови [re: Kossoman]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано30.05.09 15:17





това си е като за друга тема

Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Тема Re: Войнатанови [re: Kossoman]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано30.05.09 16:20



Правя за съжаление това което вие наричате нацизъм е един сатанизиран образ на национализма


Много от нещата в които обвиняват нацистите денс се правят малко по културно и завоелирано наричайки ги въвеждане на демокрация война с тероризма и какви ли не други думички на новоговор



Тема Re: Войнатанови [re: мapдyk]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано30.05.09 16:24



Хайдегер е бил неграмотник роден от болно общество


Но точно заради тая му привързаност му се е наложило да живее в изолация в алпите

Другия въпрос е кой ги поражда болните общества нали демокрацията и кумонизма бяха идеалния строй
Нормално е за всяка болест си има лек, обществото вдига температура за да се отърве от бацилите си




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.