Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:54 18.05.24 
Спорт
   >> Олимпийски игри
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Само кану каякааааа!!!! Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано04.04.04 17:28



Напред български лъвове!!!Начело с Петър Мерков-Два пъти сребърният медалист от Сидни,и много пъти сребърен от световни първенства!!!
Напред с Йордан Йорданов-световен шампион за младежи и бронзмедалист за мъже от световно!
Напред с Милко Казанов-бронз медалист от Атланта и бронз от световно!
Напред с Иван Христов-бронз от световно за мъже!!
Напред с Енчо Чалъков-световен шампион за младежи

Напред със сребърните медалистки от световното за 2003 година Бонка и Диляна!!!
Напред със Станимир Атанасов-бронз на европейско!!!
Давай Марто!!!
Атина е близо!!!



Тема Ами Руми.нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано09.04.04 18:51



Като добавим и Румяна Нейкова в гребането май гребните спортове се очертават основните ни надежди за медал.щангите ,атлетиката и бокса си отиват.Ето защо ако не вземем нещо от гребането и борбата ,май ще си отидем без златен медал.



Тема Руми е академично гребане.нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано09.04.04 20:53



Румяна е голям човек и голям спортист.Няма да забравя как натри носовете на гадните журналя,като я пробваха как ще коментира случая Петър Мерков преди стартовете му в Сидни. "Случаят Петър Мерков го създадохте вие-журналистите!"-защити колегата си спортист.
Най-искрено и пожелавам да спечели златото безапелационно,така,както само тя умее,и ще бъде справедливо беларуската да не вземе нищо,след подареният и златен от Сидни.



Тема Знам ,че е академично гребане.нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано10.04.04 02:02



Точно това споменах и в предишната тема.Мисля ,че неината дисциплина беше scull.Аз обаче имам много горчиви спомени от нея.Никога няма да забравя това ,което направи в Сидни.През цялото време водеше убедително.Дори преднината и по едно време стана огромна ,но накрая допусна да я изпреварят.Бях направо страшно разочарован от нея.Съжалявах ,че този прослувут Балкански манталитет се проявява и при жените.Дано си възвърне обаче доверието ми като ги разбие в Атина.Всичко останало е провал за нея и за България.Мисля ,че в Сидни не подариха златният медал на Белоруската.Той си и беше напълно заслужен.Пък и на фото финиша имаше милиметри преднина,поне това отчетоха уредите.Румяна е виновна ,че не взе златният медал.



Тема Re: Знам ,че е академично гребане.нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано10.04.04 11:46



Не бива да бъдем максималисти.Къде, в кое поприще ние българите сме първи,та и вържем кусур на Румяна,че накрая я настигна съперничката и.
Тя тук се принуди да сменя клуба,за да спечели една мижава премия от Варна от 3500 лв...Тя-световната шампионка.
Не е скул, скифьорка е .
Дай боже повече такива разочарования!И сребърен медал от олимпиада не е малко.



Тема Ех.нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано10.04.04 18:54



Ако всичките ни надежди пропускат своя шанс като нея има да си мечтаем за златен медал от Олимпийски игри.Твърде тъжно е ,че толкова изявени фаворити за златният медал като нея се провалят.Особено за страна като България ,която разполага с доста малко класни спортисти.



Тема Re: Само кану каякааааа!!!!нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор GAN ()
Публикувано10.04.04 19:55



тоа петър марков не беше ли треньор на национала бе ?



Тема Re: Само кану каякааааа!!!!нови [re: GAN] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано10.04.04 20:36



Старши треньор на националния отбор по кану каяк е Дамян Дамянов,под негово ръководство отбора спечели олимпийска титла на Ваня Гешева, а в Барселона Николай Бухалов спечели два златни медала.Сега Бухалов е треньор на кану-мъже.бе.



Тема Re: Ех.нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано10.04.04 20:58



Битката е страшна . Мерков като стана втори на световното 2002 на финал излязоха 9 човека,като всички на полуфинал дадоха времена от 1.37 до 1.38-десетият също беше само на секунда от първия,но му се наложи да стане първи на Б-финал...
2003 всичко се накачули на четворка каяк 1000 метра,дисциплина,която дава 4 квоти за участие на олимпиадата,нашите станаха 4-ти,но като знам колко силни бяха 2002 година,силно се надявам да успеят да станат първи в Атина.
Жестока конкуренция.Само докоснатия от бога става олимпийски шампион!
Тогава Руми не беше толкова изявена фаворитка,мисля че преди тоя успех беше 4-та на световно.



Тема Re: Ех.нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор GAN ()
Публикувано11.04.04 16:59



кой съм докосвал бе ?



Тема Re: Ех.нови [re: GAN] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано11.04.04 22:04



На Мойсей жезъла си докоснал.



Тема Извинявай!нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано12.04.04 16:54



ще ме извиняваш ,но точно сега проверих ,че Румяна Неикова има Сребърен медам на скул(single scull)
Виждам ,че си доста запален по кану каяка.Имаш ли информация дали двукратният Олимпийски шампион Кнут Холман ще се състезава в Атина ???
Тъкмо си помислих ,че в този клуб само аз и ти си пишем и ето вклучи се друг клубар.
Христос Возкресе и поздрави от мен!!!



Тема Прав си.нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано12.04.04 17:03



Всеки знае ,че сега треньор на националите е Бухалов .Просто момчето се е заблудило.



Тема Re: Само кану каякааааа!!!!нови [re: A4o] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано17.05.04 21:17



Утре националния отбор на България лети за Полша за участие на европейското първенство за мъже и жени.Последна възможност за завоюване на квоти ,макар да имаме доста вече.
За желаещите да следят проявата в нета-
www.sprintkaqk.com
Напред български лъвове!!!



Тема Re: Извинявай!нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано27.05.04 17:49



Ей,чак сега виждам тоя ти постинг...Холман след като спечели двете си титли от Сидни,след десет години,през които не излизаше от тройката на световни и олимпиади,през 2001 заедно с една канадка,също много титулована -Каролин Брунет ,мисля се произнася се захванаха с разните му там оцелявания из планините...Всички мислехме че ще е почивка от една година,и отново ще се захване с каяка,но той се отказа,докато Каролин отново е в световния елит.
Извинявай ,че по едно време бях по-троснат,обърках те с някакъв подигравчия,дето се прави на интересен...
Леката атлетика като че позагуби малко от своя ореол след последните допинг скандали,при проверка мисля че ще удушат много употребили новият стимулатор-оня с трите букви-тетра не знам какво беше...



Тема Re: Само кану каякааааа!!!!нови [re: A4o] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано17.06.04 21:01



Напред български лъвове! Атина е близо!
Лека подготовка!Давай Даньооооооооооооооо!!!!!



Тема Re: Само кану каякааааа!!!!нови [re: A4o] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 05:28



Четворката каяк за олимпиадата набира скорост.Четвърто място на Дуйсбург на по-малко от секунда след германците,които са първи е добър сигнал че се приближават към формата си от 2002 година,когато станаха трети на световното в Севиля, защо пък не и по-силни!!! Мисля че ще им отива златото.
Двойката жени са традиционно силни.Свикнахме да вземат медал всяка година.
Станчо коли и беси в едноместното кану,пожелавам му медал,дай боже и титла!
Добре ще покажем на света кой е българинът в кану каяка!
Напред лъвове! Малко остана,Атина е близо!!!



Тема Re: Само кану каякааааа!!!!нови [re: A4o] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано31.07.04 20:42



Давай Данчоооооо!!!
Не остана много! Напред лъвове !!! Тяхната мама маджарска... Да ги избием братя!!!
Петър Мерков !!! Принц Пловдивски!



Тема Re: Само кану каякааааа!!!!нови [re: A4o] Отговор на мнението
АвторGery (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 11:47



И моите надежди за добро представяне са големи!
Момчетата и момичетата могат да разчитат на помощ от "вътре".
В организацията съм на поста Sports Info Asst и с каквото мога ще им бъда полезна!
Да се надяваме на хубаво "безветрено" време, защото гребната база "Схиня" е построена на много неподходящо място и най-малкия вятър вдига вълни по-големи от тези във варненското езеро през зимата. Миналата година на пробните състезания имаше проблем с академичното гребане ...
УСПЕХ МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА!



Тема Re: Само кану каякааааа!!!!нови [re: Gery] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 18:15



Браво, моето момиче!!! С подкрепата на всяко българско сърце наистина ще бъдеш горда там ,че си българка!Знам за вълните, говореше се дори че ще изтеглят стартовете в по-ранни часове, но това е почти невъзможно, но имайки в предвид бурята в Сидни,може би е по-добре да са по-рано.
Винаги ще мисля, че при тихо време Мерков щеше да е шампион.
Боже, дай сила на българския меч!!!



Тема Споко споко човек!!!нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано08.08.04 02:45



ще си вземем медалите.Само ,че моите компетентни прогнози са само 1 златен медал в кану каяка и един в гребането.Останалото сребро и бронз.Много силна е тая немска машина трябва да се признае.Айде игрите са на прага ни.И аз ще бъда за наште ,само да няма цигании,както в Сидни.



Тема Re: Споко споко човек!!!нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано08.08.04 21:42



Да , Катрин Ручов-Стампоровски е много силна тая година.
Биргит Фишер тръгва към осма олимпийска титла.
Почти невъзможно е Роналд Раухе и Тим Вискотер да загубят титлата в каяка на 500 метра,четворката мъже също рядко остава без медал.Андреас Дитмар отдавна ми е любимец в едноместното кану-страхотен техничар е .
Вярвам,че нашите юнаци ще се представят силно,познавам ги -супер са!
Твоята прогноза за мен е райска музика! Дано!Напред!!!



Тема Много си навътре нещата.нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано08.08.04 22:51



човек би си помислил ,че се занимаваш само с кану-каяк.За мен познати имена са само Биргит Фишер и Андреас Дитмар.Другите не съм ги чувал,но повярваи ще има още.
Мислех ,че твоите прогнози са за повече златни медали.Все пак Атина е много близо и наште спортисти трябва да познават нещата и обстановката.Ако не вземем нещо повече в Атина ,то в Пекин ли мислиш че имаме шанс.Надявам се тук да ни е най-доброто представяне на ОИ.



Тема Re: Много си навътре нещата.нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано09.08.04 21:18



Ааа, Роналд Раухе е много ефектен каякар, наистина е велик състезател-
www.ronald-rauhe.de/index.php
-съвършениа световен шампион в двойката каяк,както и световен шампион в спринта на 200 метра.
Каяка е голямата ми слабост ,дотолкова,че вчера си пихме кафето с Ваня Гешева - олимпийската ни шампионка от Сеул, страхотен човек и голяма личност,чието пословично трудолюбие я направи олимпийска и световна шампионка.
Надявам се на хубав медал от Ивет Лалова в спринта на 100 метра, може да го вземе и два месеца по-късно ,знаеш назобените американки как си връщат медалите, но дано стане шампионка. Страхотно силно бяга,супер е !



Тема :-))))))))нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано10.08.04 22:44



А какво да кажем за назобените Българи и това ,че те връщат медалите още на следващия ден,когато ги проверят.Хич не се надяваи на Ивет Лалова.Ако дори тя влезне в финала ще бъде голямо постижение.Само като си помисля за конкуренцията в 100 -те метра ми настръхва косата.Е поне звездната Мариън Джонс ще отцъства ,ако това е някакво облекчение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.