Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 18.05.24 
Спорт
   >> Олимпийски игри
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Споко споко човек!!!нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано08.08.04 02:45



ще си вземем медалите.Само ,че моите компетентни прогнози са само 1 златен медал в кану каяка и един в гребането.Останалото сребро и бронз.Много силна е тая немска машина трябва да се признае.Айде игрите са на прага ни.И аз ще бъда за наште ,само да няма цигании,както в Сидни.



Тема Re: Споко споко човек!!!нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано08.08.04 21:42



Да , Катрин Ручов-Стампоровски е много силна тая година.
Биргит Фишер тръгва към осма олимпийска титла.
Почти невъзможно е Роналд Раухе и Тим Вискотер да загубят титлата в каяка на 500 метра,четворката мъже също рядко остава без медал.Андреас Дитмар отдавна ми е любимец в едноместното кану-страхотен техничар е .
Вярвам,че нашите юнаци ще се представят силно,познавам ги -супер са!
Твоята прогноза за мен е райска музика! Дано!Напред!!!



Тема Много си навътре нещата.нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано08.08.04 22:51



човек би си помислил ,че се занимаваш само с кану-каяк.За мен познати имена са само Биргит Фишер и Андреас Дитмар.Другите не съм ги чувал,но повярваи ще има още.
Мислех ,че твоите прогнози са за повече златни медали.Все пак Атина е много близо и наште спортисти трябва да познават нещата и обстановката.Ако не вземем нещо повече в Атина ,то в Пекин ли мислиш че имаме шанс.Надявам се тук да ни е най-доброто представяне на ОИ.



Тема Re: Много си навътре нещата.нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано09.08.04 21:18



Ааа, Роналд Раухе е много ефектен каякар, наистина е велик състезател-
www.ronald-rauhe.de/index.php
-съвършениа световен шампион в двойката каяк,както и световен шампион в спринта на 200 метра.
Каяка е голямата ми слабост ,дотолкова,че вчера си пихме кафето с Ваня Гешева - олимпийската ни шампионка от Сеул, страхотен човек и голяма личност,чието пословично трудолюбие я направи олимпийска и световна шампионка.
Надявам се на хубав медал от Ивет Лалова в спринта на 100 метра, може да го вземе и два месеца по-късно ,знаеш назобените американки как си връщат медалите, но дано стане шампионка. Страхотно силно бяга,супер е !



Тема :-))))))))нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано10.08.04 22:44



А какво да кажем за назобените Българи и това ,че те връщат медалите още на следващия ден,когато ги проверят.Хич не се надяваи на Ивет Лалова.Ако дори тя влезне в финала ще бъде голямо постижение.Само като си помисля за конкуренцията в 100 -те метра ми настръхва косата.Е поне звездната Мариън Джонс ще отцъства ,ако това е някакво облекчение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.