Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 18.05.24 
Спорт
   >> Олимпийски игри
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Ех.нови [re: GAN] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано11.04.04 22:04



На Мойсей жезъла си докоснал.



Тема Извинявай!нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано12.04.04 16:54



ще ме извиняваш ,но точно сега проверих ,че Румяна Неикова има Сребърен медам на скул(single scull)
Виждам ,че си доста запален по кану каяка.Имаш ли информация дали двукратният Олимпийски шампион Кнут Холман ще се състезава в Атина ???
Тъкмо си помислих ,че в този клуб само аз и ти си пишем и ето вклучи се друг клубар.
Христос Возкресе и поздрави от мен!!!



Тема Прав си.нови [re: A4o] Отговор на мнението
Автор FC_Bayern_Munchen (Богослов)
Публикувано12.04.04 17:03



Всеки знае ,че сега треньор на националите е Бухалов .Просто момчето се е заблудило.



Тема Re: Само кану каякааааа!!!!нови [re: A4o] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано17.05.04 21:17



Утре националния отбор на България лети за Полша за участие на европейското първенство за мъже и жени.Последна възможност за завоюване на квоти ,макар да имаме доста вече.
За желаещите да следят проявата в нета-
www.sprintkaqk.com
Напред български лъвове!!!



Тема Re: Извинявай!нови [re: FC_Bayern_Munchen] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано27.05.04 17:49



Ей,чак сега виждам тоя ти постинг...Холман след като спечели двете си титли от Сидни,след десет години,през които не излизаше от тройката на световни и олимпиади,през 2001 заедно с една канадка,също много титулована -Каролин Брунет ,мисля се произнася се захванаха с разните му там оцелявания из планините...Всички мислехме че ще е почивка от една година,и отново ще се захване с каяка,но той се отказа,докато Каролин отново е в световния елит.
Извинявай ,че по едно време бях по-троснат,обърках те с някакъв подигравчия,дето се прави на интересен...
Леката атлетика като че позагуби малко от своя ореол след последните допинг скандали,при проверка мисля че ще удушат много употребили новият стимулатор-оня с трите букви-тетра не знам какво беше...



Тема Re: Само кану каякааааа!!!!нови [re: A4o] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано17.06.04 21:01



Напред български лъвове! Атина е близо!
Лека подготовка!Давай Даньооооооооооооооо!!!!!



Тема Re: Само кану каякааааа!!!!нови [re: A4o] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 05:28



Четворката каяк за олимпиадата набира скорост.Четвърто място на Дуйсбург на по-малко от секунда след германците,които са първи е добър сигнал че се приближават към формата си от 2002 година,когато станаха трети на световното в Севиля, защо пък не и по-силни!!! Мисля че ще им отива златото.
Двойката жени са традиционно силни.Свикнахме да вземат медал всяка година.
Станчо коли и беси в едноместното кану,пожелавам му медал,дай боже и титла!
Добре ще покажем на света кой е българинът в кану каяка!
Напред лъвове! Малко остана,Атина е близо!!!



Тема Re: Само кану каякааааа!!!!нови [re: A4o] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано31.07.04 20:42



Давай Данчоооооо!!!
Не остана много! Напред лъвове !!! Тяхната мама маджарска... Да ги избием братя!!!
Петър Мерков !!! Принц Пловдивски!



Тема Re: Само кану каякааааа!!!!нови [re: A4o] Отговор на мнението
АвторGery (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 11:47



И моите надежди за добро представяне са големи!
Момчетата и момичетата могат да разчитат на помощ от "вътре".
В организацията съм на поста Sports Info Asst и с каквото мога ще им бъда полезна!
Да се надяваме на хубаво "безветрено" време, защото гребната база "Схиня" е построена на много неподходящо място и най-малкия вятър вдига вълни по-големи от тези във варненското езеро през зимата. Миналата година на пробните състезания имаше проблем с академичното гребане ...
УСПЕХ МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА!



Тема Re: Само кану каякааааа!!!!нови [re: Gery] Отговор на мнението
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 18:15



Браво, моето момиче!!! С подкрепата на всяко българско сърце наистина ще бъдеш горда там ,че си българка!Знам за вълните, говореше се дори че ще изтеглят стартовете в по-ранни часове, но това е почти невъзможно, но имайки в предвид бурята в Сидни,може би е по-добре да са по-рано.
Винаги ще мисля, че при тихо време Мерков щеше да е шампион.
Боже, дай сила на българския меч!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.