Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:06 30.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Мтел МНОГО ЗЛЕ!!!нови  
АвторC2 (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 12:51



Мтел в последно време се Усират жестоко.Сметките са огромни при положение ,че говоря значително повече по глобул.Обхвата е трагедия мрежата е непрекъснато претоварена,3Г е пълна лъжа и до сега 1път съм успял да я ползвам.Тарифите реално не са променени от 5г.Служителите са станали нагли и нелюбезни.Роуминга им е умопомрачително скъп а и обявените цени се оказват лъжливи.Чакам само прехвърлянето на номерата и ги махам а съм от 98 абонат.



Тема Re: Мтел МНОГО ЗЛЕ!!!нови [re: C2]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано04.01.08 22:21



Говори с цифри ако обичаш.

Think Positive !


Тема Re: Мтел МНОГО ЗЛЕ!!!нови [re: Coтko]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано04.01.08 22:33



Ти поне си от Пловдив - лъжат, че има 3Г покритие! Има само в покрайнините, на пъпа на Пловдив - в "Хепи", "Макдоналдс", "Копчетата" - 3Г йок!
На Нова година от картата на "Вива" се свързхвах от раз с всички мрежи, а от ментелската не успях да осъществя нито едно обаждане - даваше уж сигнал свободно, а набираният абонат нито вдига, нито се включва гласовата му поща


Нямат за обикновените абонати тарифен план с безплатни минути към ЦЯЛАТА мрежа, да не говорим с минути към всички мрежи.
Не дават на дългогодишните си лоялни абонати на договор даже едно бонбонче, какво остава за безплатен мобилен телефон.
Изобщо - абсолютни помияри, "Гробул" и те са същите, единствено "Вивател" предлагат коректно и цивилизовано отношение към абонатите си!



Тема Re: Мтел МНОГО ЗЛЕ!!!нови [re: Boдeндyx®]  
Автор moDem ()
Публикувано05.01.08 09:06



Като бях в пловдив успях дая проведа видео разговор в центъра без проблеми.

Живота е низ от груби събужданя


Тема ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не е правнови [re: C2]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано05.01.08 09:48



Поне изцяло!
1.

В отговор на:

Роуминга им е умопомрачително скъп а и обявените цени се оказват лъжливи.



не са лъжливи, а просто заблуждаващи и подвеждащи
2.
В отговор на:

Говори с цифри ако обичаш.



Тука не може да се говори, камо ли с "цифри" освен с 1 и 0 но сигурен ли си че ще го разбереш? А и много е сложно, да се говори с тези две числа по принцип! Имал си предвид израза но написан така:
"Пиши с числа"?
3.
В отговор на:

единствено "Вивател" предлагат коректно и цивилизовано отношение към абонатите си!



за съжаление и те нямат цивилизовано отношение към абонатите си:
служителките на Гейп от 123 лъжат като тея на *88, че и по-лошо!
4.
В отговор на:

Като бях в пловдив успях дая проведа видео разговор в центъра без проблеми.



И в клуб Биология някой беше питал: възможно ли е да има лястовици през зимата, но както се казва 1 птичка пролет не прави - вънка е минус10 градуса по Целзий...


Извода е всеки си има кусури и клиента трябва много тънко да балансира м/у това за да бъде доволен.



Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: Koзaтa]  
Автор cyg (<>)
Публикувано05.01.08 11:49



Извода е всеки си има кусури и клиента трябва много тънко да балансира м/у това за да бъде доволен.
Изказване на място!





Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: cyg]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано05.01.08 11:51



Съгласен ! Мир и любов !

Think Positive !


Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: Coтko]  
АвторC2 (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 16:12



Цифрите са че за целият ЕС ти казват че ще говориш на 62ст или +,- някоя,а реално се оказва че си праскаш на 1,80 /2 и кусур....Накрая на месеца в сметката ти има доста странни роуминг услуги,а и следващият месец също изникват странни неща в сметката та,не си ли изключиш интернета задължително всеки месец си с 10лв назад дори и една секунда да не си ползвал.Тарифите са уж много евтини ама накрая на месеца се узъбваш.Непрекъснато те заливат с реклами подканващи те да се набутваш с СМС.Ако нямаш гласова поща набутваш всичките си приятели с "абоната не е абониран"...30сек.А иначе ако имаш ги набутваш защото пощата непрекъснато се активира .....



Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: C2]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано05.01.08 18:14



Нямам такива впечетления при пътуването ми до Италия. Тапифирането при телефония си е както е оферирано и нямам грам интернет от роуминг. Наистина получавах съобщения, но те се получават при пресичането на всяка граница. За гласовата поща съм я спрял веднъж и не се е пускала сама :). Споделям лични впечетления.

Think Positive !


Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: Coтko]  
Автор welcom_to_hell (I'll be back...)
Публикувано05.01.08 19:42



Аз от 2 години и половина съм абонат на М - Тел и бих казал, че съм много доволен...никога не съм бил неизрядно таксуван винаги всичко си е било в нормите!! Е през 2006 малко се поозъбих но аз си бях виновен пуснах си интернет на телефона и дай та дай...без да си правя сметката и така!! Да в Роуминг съм бил и то не в чужбина а тука и грешка нямаше всичко си беше таксувано както си е на ценоразписа...!! От къде така при мен и при много други познати на М - Тел няма проблеми а тука в клуба се намират?!?! Интересно!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.