Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:58 21.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: welcom_to_hell]  
АвторSS (Нерегистриран)
Публикувано07.01.08 11:52



Ей welcom_to_hell шуменски циганин крастав!!!


Седи си на село и не осирай форума с глупостите си!!!
Като ти харесва мтел - ожени се за него и си трай

Аман от неграмотни мазохисти...



Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не е правнови [re: Koзaтa]  
Авторeuropean (Нерегистриран)
Публикувано07.01.08 16:22



Това за клиента беше много смешно. Как можа да го измислиш?
Клиента няма какво да балансира м/у ала-бала. Той затова си плаща, за да му е всичко наред. Всъщност, разбирам подобна логика. В България не чиновниците и търговците гледат на клиента всичко да му е добре, а ние обслужваме тях, за да им е гот и да се отнасят пренебрежително и с презрение. Вероятно за някои, този своеобразен мазохизъм им помага да си вдигнат адреналина.



Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: SS]  
Автор welcom_to_hell (I'll be back...)
Публикувано07.01.08 17:52



Не знам дали съм циганин или не...но поне не ме е страх да пиша регестриран за разлика от теб!! И точно теб какво те засяга моето отношение към мобилните оператори че ще викаш така...ти от където и да си май си селянин!! А това мисля че ако твоя коефециент за интелигентност поне е в двуцифрено число щеше да е добре...няма смисъл да ти се вързвам на акъла просто ти отговарям...не разсъждавай за другите по себе си!! Не знам кой е неграмотния но карай то за теб си остава не за мен...а това че съм от този регион си е гордост понеже тука е започнала българската история...!! Не виждам смисъл да ти се вързвам на приказките...!!



Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: welcom_to_hell]  
АвторSS (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 10:03



ТЪПАКА СИ ОСТАВА ТЪПАК КАКВОТО И ДА МУ ГОВОРИШ!!!





Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: SS]  
Автор welcom_to_hell (I'll be back...)
Публикувано08.01.08 16:52



Ти май имаш сериозен психически проблем и си мислиш че като обиждаш някого тука си герой...не точно обратното ти се криеш но само си мислиш че си се скрил...лесно можеш да бъдеш намерен не се притеснявай!! Защо само с няколко думи ми отговори понеже от истината боли май струва ми се така...щом си голям мъж регистрирай се да видим кой си какъв си или интелектуалното ти ниво не го позволява...а егото не покрива и част от интелекта ти...!! Говори си, говори си...нека в на хората устата отколкот в краката!! Аре почивай си някъде!!



Тема Re: Мтел МНОГО ЗЛЕ!!!нови [re: 88]  
АвторC2 (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 16:53



Да бе вярно имаше списание и то хич не лошо,ама и този "излишен"разход премахнаха:).Проблема с качеството е че продават повече карти от колкото могат да поддържат и отделно не инвестират в нова техника.Вместо да ми пускат денонощно реклами (дебилски) на ЛООП и какви ли не други глупости да привлекат клиенти с добри условия тарифи...



Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: welcom_to_hell]  
АвторSS (Нерегистриран)
Публикувано09.01.08 09:04



СПРИ ДА СЕРЕШ БЕ!!!



СМЕШНИК!!



Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: SS]  
Автор welcom_to_hell (I'll be back...)
Публикувано09.01.08 16:55



Страх гони гражданчето...!!



Тема Ама чудесно хорица! това е прекрасно!нови [re: Coтko]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано10.01.08 10:50



И аз не съм имала кой знае кви проблеми с Мтел,
само следните:
1. Гласовата набутвация се активира сама! - И това е исстина! мине се не мине месец Хоп някоя нова безплатна услуга на Мтел и тя активирана...
Преди се дразних защото и приятелките ми се дразнеха, но сега вече се радвам на това нещо, даже нарочно го активирам. Особенно това най-новото - вземането на пари при дуднене на Лелката: Услугата е Недостъпна, много ме кефи! Да набутва абонатките на Мтел. Това е чудесно. Ще видим до кога при някои ластичето вече се скъса... Преди се ядосвах както званях на Сийка и тя докато си бръкнеше в чантата и го вдигне - минаваха повече от 20 сек, гласовата набутвация ми ядеше цяла минута, Но сега не звъня на Сийка на Мтелски номер.
2. Лелката лъже: я телефона не бил включен, я нещо подобно Най наглта и лъжа беше че ме лъжеше "Вашия кредит намалява, моля презаредете" Ама толкова нагло, ме лъжеше, а кредита ми не намаляваше а се увеличаваше защото ми даваше някакви пари месечно и кредита ми се увеличаваше... Но таква си е електронната лелка на Мтел - Лъжкиня!
3. За да ме обслужва на 9та скорост започна да ми взима по 15 стинки - пълно обирджийство... чували ли сте как това е моя глас на козата на 9х скорост???
4. Най ужасното нещо беше лятото когато Мтел ми вдигна цената на минутата от 22 ст на 34 ст. а ме метна че ще пестя до 33% Да да... Не е познал! аз съм коза но знам че доматите ги садят на колци. За капак цели 3 месеца лелката на *88р2р1 цени на ваучери лъжеше че няма такова нещо: Ваучвер на стойност 60 лв може да закупите на цена от 45 лв или да заредите през банкомат за 42,90 лв...
Но както казах понеже ми писна да ме лъже не съм и зареждала примките от лятото, нема и да го правя още 5 месеца. да си лъже другите: те са простите! като онази Кира дето миналата година се отели: Мислише си че вече ще кара червена народна кола... да да... Само дето висне при майка ми и все иска пари на заем уж до аванс... но 14 чиско идва, да видим дали и топя месец парите ще и стигнат... или си направи сметката към Мтел...



Тема Re: Мтел МНОГО ЗЛЕ!!!нови [re: 88]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано10.01.08 10:55



Така е! Така е! Имам чудесни песни на които Адреналинките на Господари на Едира даже и тази новоотминала коледа се кълчеха...!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.