Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:10 17.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: welcom_to_hell]  
АвторSS (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 10:38



ЗАТВОРИ ТОЯ ПЛЮВАЛНИК БЕЕЕЕЕ!!!





Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: SS]  
Автор welcome_to_hell (I'll be back...)
Публикувано11.01.08 20:50



Ти отвори този плювалник...доста време отмина преди да отговориш!! Само толкова може да измисли болния ти мозък...не знам с какво съм провокирал това да се драчиш но имаш голям проблем отиди на специалист!!





Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: welcome_to_hell]  
АвторSS (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 16:57



Калинчо, ти показваш на всички кой е с болен мозък



А не отговарям веднага понеже не спя като теб пред компютъра с отворената тема в очакване кой какво ще отговори...

Така че ако още не си посетил психиатъра си - побързай.

Само с вино и жени не става...трябва и мтел...



Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: SS]  
Автор welcome_to_hell (DEVIL)
Публикувано14.01.08 18:24



Добре бе...теб какво те бърка това аз кой оператор ползвам и ми харесва?!?! Всеки има вкус така че...не виждам проблем!! А психолог не може да ми помогне понеже бих казал знам много по - добре от повечето "психолози" не ми предавай тези номера

писна ми от такива като теб деца които само се чудят какво да пишат по форумите само и само да изгубят времето в залата или в къщи!! Аз проблем нямам!! А точно от такива като теб които ползват интернет и компютър от 2 - 3 години ми е писнало повече понеже си мислят че знаят всичко...карай да върви!! Аз ако искам по отношение на компютрите мога да ползвам и правец 8 така че какво да се самоубивам ли че на теб или на някого не му харесвало или пък телефона ми да е от най първите тухларки...а и по точно не съм от Шумен май не се прочел правилно инфото за мен но карай да върви!! Аз никога не съм крил от къде съм за разлика от теб и имам право с какво да се гордея понеже от моя регион започва историята на България и изобщо това че я има...!!



Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: welcome_to_hell]  
АвторSS (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 17:42



Ей смешник

Не знам кой е дете ама като ти гледам набора...ти си повече от дете!!!!
А според приказките и според изказванията си (не само за ментел) излиза че май и децата са с повече акъл от теб


И изобщо не ми дреме дали си от шумен, преслав или дивдядово - тъп си като американец
И като няма с какво друго да се гордееш - гордей се с това от къде си, лошо няма. Ама едва ли прадедите ти, които са живели по тези земи са били толкова малоумни във всяко едно отношение като теб, защото тогава наистина нямаше да имаме история и може би нямаше да съществуваме като нация!!



Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: SS]  
Автор welcome_to_hell (DEVIL)
Публикувано15.01.08 22:03



Големия лош вълк излезе от кожата си и сега сме се развихрили в страстта си да пишем това или онова скрити пред монитора на компютъра...това ни прави мъже но ако излезем навън мълчим...знаеш ли не знам но малоумника знае 2 - 3 обидни фрази и това си е негов проблем

нервите ти не издържат нещо вече вземи лекарства...нужни са си!! Нали ти казах не си мисли че като си хабиш времето тука си герой и се съмнявам дали егото наистина има някакво покритие май май не струва ми се!! Аз ти казах не мисля да падам на твоето ниво понеже мога да кажа на колкото и години да съм аз там от където се връщам ти там отиваш...не е важно колко а как си живял струва ми се!! Бъди мъж пред монитора...нямаш грижи!! Но проблема си е изцяло твой!! Имам с какво да се гордея не само с това от къде съм но не мисля че е правилно да го пиша тука други хора са на друго мнение а твоето си го запази за себе си...!! Знаеш ли ти ако отидеш да пишеш в някой друг клуб веднага ще паднат от смях най малкото другото е едно на ръка...оставям твоите 2 мозъчни гънки да възприемат тази информация!! Остани си със здраве



Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: welcome_to_hell]  
АвторSS (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 09:57



Ако си пропуснал да прочетеш (не съм сигурен че можеш) опитай пак!!!:



"Аз ти казах не мисля да падам на твоето ниво понеже мога да кажа на колкото и години да съм аз там от където се връщам ти там отиваш...не е важно колко а как си живял струва ми се!!"

Това много ми хареса и мога само да ти кажа че много бобец има да ядеш мойто момче докато стигнеш там където съм аз. Не мислих да го споделям точно с теб, но горния цитат е просто върхът на смехорията и се принудих...

Нямам намерение да се занимавам повече с пациенти на лудницата така че колкото и да пишеш тук разни простотии - ще ти ги четат само твойте колеги по легло (почитателите на ментел). Аз си имам по-важни дела от това да влизам тук, но исках да видя до къде ще стигне наглостта ти. След като ми кацне самолета, поствам този последен пост към теб с пожелание за успешно лечение...



Тема Re: Мтел МНОГО ЗЛЕ!!!нови [re: Koзaтa]  
Авторrapan (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 10:07



какво им е на адреналинките и те не ти харесват



Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: SS]  
Автор welcome_to_hell (DEVIL)
Публикувано16.01.08 19:39



Щом си казал така да е...но знаеш ли има една приказка за лудите те не знаят, че са луди а аз знам че съм луд понеже ти се вързах на агресивността по - добре да ти бях казал "по добре в на хората устата отколкото на хората под краката..." говори си...знаеш ли това е моя проблем аз няколко пъти ти написах твоя "психически" а другите не ги знам не ме и вълнуват...определено страдаш от мания да се драчиш с другите без причина и това че са с различно мнение а и забравих шизофренията вземай хапчета...впрочем измисли нещо по - оригинално за лудниците и подобните неща това за четенето не ми го казвай на мен а ти си върни дипломата за основно образование понеже няма покритие с тази твоя ярост към различно мислищите от теб...виждаш че аз нямам никаква агресия към теб докато ти към мен имаш ето тишична шизофрения...съжалявам това е истината!! Бях ти споменал за твоето IQ и май наистина се оказа, че даже не двуцифрено след като не спря да бълваш мизерии по мой адрес...!! Сещам се една мисъл от филм с Робърт Де Ниро "Нос Стра" там съдията казва следното "Никой не може да ме накара да падна толкова ниско, че да го намразя" ти ако искаш ме мрази право на твой избор но изглежда от истината боли съжалявам за теб в голямо заблуждение си...и да си от София какво от това "гражданино" не означава нищо...

знаеш ли в Япония имат специфично лекуване на депресията и яростта там вместо да обиждат другите имат специални стаи където са разположени най различни предмети за чупене...ако имаш път натам отбий се ще ти помогне!! Хайде остани си със здраве и все пак ще се видим в АДА щом се налага...в истинския АД който аз мога да направя!!



Тема Re: Мтел МНОГО ЗЛЕ!!!нови [re: rapan]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано19.01.08 17:25



ти изобщо вдена ли конеца в ухото на иглата???
Не споменавам бъгове в адреналинките, а Коледните песни на които се чекнехе миналата година които ги имам на диск!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.