Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 21.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: welcom_to_hell]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 20:38



тука в клуба са 2-3 човека, дето само го пълнят и си мислят, че така ще променят нещо. Даже няма и да пръднат на нечий к.р


Да си виждал някой от вечно излъганите да покаже фактура?
Наскоро една дрисла фучеше, че гаджето й в Индия навъртял 3 бона с Инет и щеше да съди, пенявеше се, кълнеше, но така и не постна фактурата да ги видим тез 3 бона.



Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: 1]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 22:37



Веднъж забелязах, че телефона ми пази информация за разговорите с месеци назад (имаше и от преди една година) и реших да направя сравнение с разпечатките на разговорите от електронните фактури. Еми оказа се, че почти всички разговори от фактурите съвпадат по време с тези от телефона. Казвам почти, защото имаше някои разговори, които бяха "надписани" с по ЕДНА СЕКУНДА

. Така че за мен Мтел е коректен.



Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: 1]  
Автор welcom_to_hell (I'll be back...)
Публикувано06.01.08 00:50



От такива брат но ги и има...имал съм една единствена грешка и тя беше когато бях на Прима но не мисля че е някоя фатална грешка че да буча и да пищя...от когато съм на абонамент всичко си е било на ниво отчитането отчитане...цените нормални (е естествено може и по - ниски но и на това ще му дойде времето) просто чета от доста време тука тези фърчалки и сравнявах със себе си и установих че само празнословия има...и няма смисъл да им се обръща голямо внимание!! А само да знам как съм готов да си сложа тука фактурата но пак няма да има смисъл понеже пак ще е измама за някои хора!!



Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: welcom_to_hell]  
АвторC2 (Нерегистриран)
Публикувано06.01.08 11:37



Еми някои хора въртят по 200-300лв и повече сметки пътуват редовно в роуминг имат по няколко телефона и имат база за сравнение,други имат телефонче което го ползват за КЛИП и за гледане на филмчета с сметка по малка от месечната им такса и са доволни.3G видео връзка само са чували и освен до училище не са ходили никъде последната година.Аз съм от 98г абонат на мтел и от 3 г и на глобул,мога да кажа че в началото глобул бяха много зле но в момента като тарифи роуминг и покритие са реална конкуренция на мтел като за роуминга определено са на светлинни години.Най-малкото не те карат да имаш тефтер с операторите през които уж мтел е по евтин,а на всички са на една цена.Да не говорим за постоянните проблеми с фактурите,доставката им,времето на издаване...ама това могат само хората с фирми да потвърдят.



Тема Re: Мтел МНОГО ЗЛЕ!!!нови [re: C2]  
Автор88 (Нерегистриран)
Публикувано06.01.08 13:04



Едно време от Мтел редовно изпращаха на аботатите си за Коледа СД с коледни песни, или с друга музика, за други празници също - СД в месечната сметка /имам ги още/, всеки месец получавахме със месечната си сметка и СПИСАНИЕТО на МТЕЛ, което за мнозина беше интересно и полезно, имаше в БЦ подаръци - химикалки, запалки, шапки и др. но това беше отдавна!
Сега бързат да пълнят гушите на Австрииските акционери и както виждаме нямат нищо за коректните си дългогодишни абонати, но има край

съвсем скоро



Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: welcom_to_hell]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано06.01.08 14:26



цените нормални (е естествено може и по - ниски но и на това ще му дойде времето)
мне, сравнявайки цените на другите стоки и услуги, тези на мобилните оператори са си даже ниски. Въпросът е, че доходите са хептен ниски.
Аз не искам по-ниски цени, искам повече услуги и по-добро качество. Което обаче няма как да се върже с ниски цени.
Така или иначе след определен праг и следствие конкуренцията цените падат само за сметка на качеството...китайско-турската стокова вълна, дето ни залива от години би трябвало да убеди всички в това.
Ето ти актуален пример - съгласен ли си да плащаш 5-10 пъти повече такса смет за да е възможно улицата ти да е почистена 4-5 часа след снеговалежа, а не до 3-4 дни?



Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: Cтepн™]  
Автор 2O1 (?)
Публикувано06.01.08 14:33



Po definitsia mobilnata usluga ne moje da bqde kachestvenna zashtoto e mobilna

a i prosto zashtoto stana prekaleno masova a i bg potrebitelia e dosta razglezen po otnoshenie na kachestvoto na mrejite

Do you, don't you want me to love you
I'm coming down fast, I'm right here above you


Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: 2O1]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано06.01.08 14:49



тя пък бетекайската фиксирана услуга една качествена...да ти се завие свят от качество


но си прав, че сме доста ...не толкова разглезени, няма от какво...но сме много претенциозни
плюс присъщото ни западопоклоничество - дето някои си го представят, че само да влезеш в магазин и почват да ти предлагат супермодерни телефони подарък само и само да вземеш някоя предплатена карта за 10 евро



Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: C2]  
Автор O!Sag (Dr. House)
Публикувано06.01.08 14:50



Хората с фирми си получаваме на едно и също число сметката, така че нищо не потвърждаваме.

--



Тема Re: ша ви каем че от 4те мнения до тук никой не енови [re: C2]  
Автор welcom_to_hell (I'll be back...)
Публикувано06.01.08 16:55



Сега не мисля че в тази тема правим сравнение на М - Тел с другите оператори просто отбелязваме факта че поне 90% от темите в този клуб са си измислици на някого който му хрумва да си седи в къши и да пише врели некипели и то от пристрастие. Сега всеки за каквото иска и както си иска да използва телефона си негова си воля той е дал парите не аз или ти или някой друг и това че кой каква сметка е имал не е също критерий за сравнение....!!! За бизнес абонатите аз работя в такава фирма където също на М - Тел и то доста голяма корпорация е и щом още не са сменили оператора може човек да си направи извода при условие че където аз живея абонатите на Глобул за повече от тези на М - Тел...!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.