Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 27.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Да не казвате, че съм извън клубанови  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано24.10.03 10:53








Значи това е 123 240Д, 83г. Вчера излезе от тенекеджия, че беше изгнил целия горкия.. шьофьорската седалка беше пропаднала пред пода и я бях подпрял с една дъска . Сега е слънчице както виждате. Проста като се качих вътре и си е друго мама му стара.. почвам да се влюбвам в тези стари коли.. и си набира бързо, не е като някой 200Д.. и волана се кара с два пръста и т.н... вие си знаете..
Та по този въпрос - Carrat Duhatelet - ти нали реиновираш някаква доста стара и много бойна Ес класа - дай някакви координати да я видя що за чудо е станало.. много ще се радвам.. че ще я и снимаме...



Тема Re: Да не казвате, че съм извън клубанови [re: Чepнorлaв]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано24.10.03 11:03



kolata si e super, moje bi na men bi mi dopadnal drug cviat, no tova ne e ot znachenie. gledam niakoi ti e gepil mernika .
ta i men po niakoga me obhvasta nostalgia po starite mi koli, edna ot tiah beshe 89 Mazda MX6, no vapreki che e na tolkoz godini, si beshe niakak si klasika, pak sega na mnogo ot kolite tezi novi formi napravo me ubivat, osobeno interiora, az niakak si si padam po po-kvadratnite formi, merilkite sas strelki i strakasti butoni , no i kam novoto dosta barzo se svikva



Тема Re: Да не казвате, че съм извън клубанови [re: Чepнorлaв]  
Автор ADH-Honda (Honda-Манияк)
Публикувано24.10.03 12:30






Я кажете че ми е интересно - виждам че на тази 123-ка, предните фарове под общия похлупак (Стъклото де) са от "правоъгълните" фарове, а по принцип - има и такива които са кръгли. Каква е разликата, в смисъл - едните са се произвеждали до едни години, а другата версия е по-нова - така ли ?! И ако е така - коя е по-новата версия ?!

Мерси предварително за информацията



Тема Re: Да не казвате, че съм извън клубанови [re: Чepнorлaв]  
Автор CARAT Duchatelet (high level .)
Публикувано24.10.03 12:50



Ama "4ernoglav" ,s tozi W123 ne mojem da si pomislim 4e si izvan kluba .
Za moqta S kakvo da ti kaja ,o6te ne e zapo4vana .4aka si reda,no koga 6te e .
A 6tom ima6 interes kato q zahvana 6te ti svirkam !

Mercedes-Benz by



Тема Re: Да не казвате, че съм извън клубанови [re: ADH-Honda]  
Автор CARAT Duchatelet (high level .)
Публикувано24.10.03 12:52



Pravoaglnite farove sa po novata versiq ,dvata kragli sa v na4aloto !

Mercedes-Benz by



Тема Ами ти верно ли си по морето?нови [re: CARAT Duchatelet]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано24.10.03 15:26



що не свиркаш.. ние пътуваме от време на време накъм Варна.. та мога да мина за по едно набързо..



Тема Класика си е...нови [re: Чepнorлaв]  
Авторalex96 (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 15:27



Преди 10 години имах 200Д, 78 набор, конска глава фарове, но TUV ни раЗдели.... .
Кафявата лента лиЧно не ми харесва.... но вЪпрос на виждане...или?



Тема Така си е...нови [re: alex96]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано24.10.03 22:18



ориджинал... пък и си го пише в талона



Тема Re: Ами ти верно ли си по морето?нови [re: Чepнorлaв]  
Автор CARAT Duchatelet (high level .)
Публикувано25.10.03 10:36



Da ,samo 4e ne vav Varna a v Kavarna !

Mercedes-Benz by



Тема Re: Така си е...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор deliveryman (минаващ)
Публикувано25.10.03 12:15



imax 123 300D avtomat prez lqtoto go prodadox.....ne znam nqkoi nqkoga da e proizvezdal po-zelezna mashina! znaete li 4e kogato sa sprqli proizvodstvoto 85-86 godina taximetrovite shoferi sa blokirali zavoda na mercedes v znak na protest....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.