Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 30.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Отиди на Горубляне..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано03.11.03 13:55



Ами няма проблем да сложиш лети джанти за зимата. Вече всички са с много добри лакове и защита, та им няма нищо от солта.
Проблема е, ако тръгнеш да слагаш вериги, ще ги издереш...Е, има и специални вериги за алуминиеви джанти...
Ако сега Голфа е с 195/50 R15, можеш да сложиш 185/65 R14, като диаметъра и обиколката на гумата ще си останат почти същите, т.е. няма да се променят показанията на скоростомера и тнт. Може дори 175/70 R14, с които ще драпа още по-яко в снега

Само Дизел


Тема Е че какво им е на летите зимата??нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано03.11.03 13:55



на бенца да не би да му стана нещо? той си е джиткал само с лети..
Щото иначе ще взема метални, ще си купя гуми тъй и тъй и накрая и едни тасове и то си еба мамата с парата.. същото ще се върже



Тема Определено мислянови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано03.11.03 13:59



да са 175/65-70/14
А скоростомера е лесен.. ей, 110 коня нема да ви казвам как върви това.. чудо на чудесата.. сигурно ако го сложа до пасата на старт ще ме издуха като куцо пиле домат



Тема Re: Абе златни..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор brabusGTl (член)
Публикувано03.11.03 14:24



Взе ли ги тези джанти, че събирам и аз мнения за тях. Като ходих ми казаха 300$ за комплект 4 бр. 14' или 15' (без значение). Като цена много ми допада и на мен (говоря за чисто нова). Само една забележка: не са японски, а са от малайзия:

И на мен казаха, че са японски, но просто не мога да си представя такава цена (ниска) на нещо произведено там.



Тема Ето гинови [re: brabusGTl]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано03.11.03 14:36





ей това съм харесъл - левите естесвено, щото продават каквото им дойде.. иначе и аз сигурно щях да се метна на хрома мамака му
А това е ценно инфо за Малазия - явно са джапански лиценз само.. или пък са изнесли там производството - едно е да плащаш по 3 бона на японец и по 300 в Малайзия



Тема Малеееееееееееееееееееееееееее!!!!!!!!!!!нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано03.11.03 14:58



Абе брат, и колко пари са тези отляво...дето си си ги харесал?



Тема ми нали ти казах бре..нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано03.11.03 15:00



105 долара
що мислиш че съм се метнал така яко



Тема 105 долара на парче...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано03.11.03 15:04



...така ли, това прави 420 долара комплекта!
Та това са около 680 лева...не е никак скъпо, ама за 15" ли става на въпрос?
А 16-ите колко са?



Тема абе 16 бре :))))нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано03.11.03 15:25




15" са по 80 долара



Тема Re: Ето гинови [re: Чepнorлaв]  
Автор brabusGTl (член)
Публикувано03.11.03 16:14



Аз се триума между това



или това

Става въпрос за Голф ІІ GTI
А що се отнася за производителя си е чисто малайзийски, но покрива TUV, Японския и Американския стандарт за качество - имат сертификати.
П.П. Заварчик І категория (ако има такова понятие, едва ли може да се сравнява с нашите) в Япония заплата мин 12 000 $ на месец.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.