Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 30.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Според меннови [re: brabusGTl]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано04.11.03 10:22



третите ще ти паснат най-добре. Вторите ги има налични, само че на 16". Плюс това те са с 5 дупки и са на 112. Докато голфа е с 4 дупки и на 100. Как тогава мислиш да ги завреш? то не става само така с гледане по нета..



Тема Re: Според меннови [re: Чepнorлaв]  
Автор brabusGTl (член)
Публикувано04.11.03 11:32



Ааа не си прав, не само зяпам но и гледам спецификациите (това е под снимката на джантите в нета):
CAM 264 Size : 15X6.5 Hole : 4/5 P.C.D: 98-120 Offset: 20/35/40 CtrHole:67.1/73.1
* Colour : F/S, VSC/A, SHB, SHS

Та имам впредвид Hole : 4/5 имат с 4 и 5 отвора, P.C.D: 98-120 - за това не съм много сигурен дали покриват всички стандарти м/у 98 и 120 мм., но май е така. Общо взето всички се предлагат с 4 или 5 отвора, само някои от моделите просто започват от 16' нагоре и не ми вършат работа. Друг е въпроса нашите търговци дали са внесли точно това, което ще ми свърши работа

Редактирано от brabusGTl на 04.11.03 11:36.



Тема Ами не са..нови [re: brabusGTl]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано04.11.03 14:20



ей сега бях и си ги взех въпросните джанти - приемам поздравления

но тук в БГ внасят само каквото им падне - от този модел имат и то май само още един комплект но само 16" и 5/112
А ти можеш д аси избираш ама по-добре избирай в магазина, щото иначе ще си харесаш нещо и като отидеш и им кажеш дай и ще ти покажат среден пръст.
Другият им магазин е на входа на тунела на Люлин - там заедно с автомивката. аз оттам ги взех



Тема Честито...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор brabusGTl (член)
Публикувано04.11.03 15:37



.. за джантите.
А що се отнася до това, че нямат този размер за пореден път ме убеждава, че някои никога няма да се научат как се прави бизнес в тая държава . Ама карай да върви. Сега ще си карам 14 (зимни), а на пролет като тръгна да купувам (живот и здраве де и да оцелем по пътищата) ще му мисля.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.