Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:35 06.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ТЪнко...нови [re: p22]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано31.10.03 17:02



ама познати пак.. 700лв зялото кърпене и боядисване - без боята. Тя е още 250лв. - Гласурит металик
Ама що греди бяха изгнили, багажника почти го нямаше.. ама сега си е сълнце.. е има си кусури естествено, но нали е здрава.



Тема w123 280 и 280Е винаги са били с правоъгълни фаровнови [re: Чepнorлaв]  
АвторPower_Exhaust (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 20:57



Значи 123 прави своя дебют през 76 година и само топ модефикацийте 280 ,280Е и всички купета са си още от тази година с правоъгълни фарове,за да се отличават от останалите модификаций на серията 123,също така и броните са по различни от обичайните (нямат гумените накрайници в края на бронята) А през 1982 година Мерцедес решават да слагат на всички модефикаций от правоъгълния тип фарове, също така и масово слагане на махагонови кантове на арматуърното табло и предните седалки се подменят с тези на наследника си 124.



Тема Ами да идвам при твоите майстори бе...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано02.11.03 09:46



...бати, на мене ми искат за пребоядисване на моята 1000 лева...
Ама тя иначе боята си ми е супер, ама искам в друг цвят...нещо от сорта на тъмен син/зелен металик...нали ги знаете, все едно е индиго...и с едни "златни" джанти заспива......



Тема Абе златни..нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано03.11.03 12:40



я не се излагай.. от хром по убаво нема
Ще ти кажа къде.. щом си в София - отиваш в Студентски град. Както си вървиш по пътя от Ракова болница на към околвръстното.. след разклона за УНСС продължаваш около 300м. и в ляво преди кръстовището има един нов магазин за гуми и джанти. АЗ днес оттам ще си взимам за пасата джанти - 16" познай на колко ми ги хващат - чисто нови - BSA - японски.. супер ти казвам - 105 ДОЛАРА... а 15" са по 80!!!! е хрома бяха малко по скъпи естествено, но има оригинални за бенц - с емблемата, хром.. просто уникални.. направо почва да ме хваща тръпката на булката да и кача едни такива като подарък за рожд. ден - мания...
Мани ги тия златните.. да не си на село или циганин...



Тема Абе виж сега, прави си...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано03.11.03 12:50



...от хром по-хубаво няма, обаче...тва ми е мечтата от 12 години насам, мерцедес черен, с златни джанти...защото слушам черна музика, разбираш ли, и по мое време...хехехехе....тва беше турбо тежкарска работа...



Тема Re: Абе златни..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано03.11.03 12:51



Ми то напоследък летите джанти поевтиняха значително. Вече гледам по 50-60 Евро, чисто нови...

Само Дизел


Тема Докторе...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано03.11.03 12:58



...ами ти къде си човече, в София ли?
Аре да се видим, да пийнем някъде...
А колкото до джантите, 16" втора ръка за колко мога да си намеря, приятели?



Тема Re: Докторе...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано03.11.03 13:39



Не, не съм в БГ.
Искам да кажа, че цените на летите джанти падат на всякъде.

Само Дизел


Тема Отиди на Горубляне..нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано03.11.03 13:41



има доста за бенцове гледах.. ама цените няма да са по-различни ако и да са втора ръка.. на мен ми искаха за едни от ауди с някакви галоши по тях 1000лв.!?!?!? представи си.. и оня ми вика ходи да видиш колко са в Автолукс- е верно там са по 1600лв. комплекта, ама поне са с истински гуми :))) Така, че ебал съм им мамата - взимам си нови и пей сърце.. хайде ще пусна снимки като ги напазарувам.. само че ще ги слагам напролет..
А я кажете сега - значи днес взехме голфа на мамчето.. най накрая.. в момента е с 15" с готини гуми ама летни - 195/50. Да ходя ли да търся по Горубляне и аз метални джанти или да ходя да си взема нови 14" лети - сигурно са по 60долара :))) и да им хакна някакви зимни гуми?



Тема Недей лети джанти човече....нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано03.11.03 13:48



...за зимата по българските пътища...тц...
Просто аз не бих дал толкова пари, виж, ти ако имаш, нямаш грижи, но аз сега като си взема лети джанти, чак на пролет, сега само едни тасове, че моите готините ги изгубих...ама тва е мое мнение де, ако искаш лети, вземи си, аз не бих направил тази грешка!
А иначе за джантите летите...значи по всяка вероятност ще си взема от Плевен...там 15" цола за Мерцедес са около 250 лева, а 16" : около 300-350 кинта...просто явно в София стандарта е доста по-висок (то тва си е ясно де...)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.