Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 11.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Имате ли очи? [re: croesus]  
Автор HOLYGANGS7ER ()
Публикувано19.11.13 13:20



Какво ми даваш община Сливен за пример, където си избрахте футболист за кмет, а след това и военен служил на ДС(по спомени), чиито родители не са успели да изпишат дори името му правилно като са го кръстили. Я да видим Търново където още преди герб да дойдат започнаха да работят и сега има 2 водни проекта и преч, станция общо за 110 милиона. Пак ще попитам с какво право си избирате футболист за кмет и после искате кадърност? Подкрепата на ГЕРБ към него е пълен фарс, но пък и вие се оказахте същите идиоти да си го изберете.

ВМРО-НП


Тема Re: Имате ли очи? [re: koмитa]  
Автор HOLYGANGS7ER ()
Публикувано19.11.13 13:22



Я дай някоя снимка, щото аз гледах, ама друго видях

. Иначе хелекторатото и останалите избиратели на БКП изглеждат долу-горе по един и същ начин. Най-тъжно ми стана за 2мата циганина, които обясняваха на Бенатова как им обещали работа да им дадат, и също толкова наивно като вас им вярваха.

ВМРО-НП

Редактирано от HOLYGANGS7ER на 19.11.13 13:23.



Тема Re: Имате ли очи? [re: koмитa]  
Автор Tyзлиja (старо куче)
Публикувано19.11.13 17:25



Защо само на фашизма,а на комунизма?



Тема Re: Имате ли очи? [re: Tyзлиja]  
Автор koмитa (български)
Публикувано19.11.13 21:46



Защото само го дразня





Тема Re: Имате ли очи? [re: HOLYGANGS7ER]  
Автор dean dimov (gioni)
Публикувано19.11.13 22:37



Не знам как стоят нещата в Сливен ама да си избереш за кмет пожарникар и бивша мутра-охранител и после селска учителка, е твърде провинциално за претенциозна столица като София. Единственият град в света за който дори областта на която е център се нарича Столична област, демек столица с голямо С, другите столици ряпа да ядат.



Тема Re: Имате ли очи? [re: HOLYGANGS7ER]  
Автор dean dimov (gioni)
Публикувано19.11.13 22:46



София произвежда 25% от БВП на страната, с най-много чуждестранни инвестиции. Ти какво искаш вместо инфраструктура в София да се строят булеварди и метра по селата ли?

Знам как се прави статистика защото съм работил там. Катеорично твърдя , че има хватки БВП да се краде от провинцията и да се поставя в София и това е било служебна политика, спускана отгоре. Типично за селяците /отишли преди 10-години в столицата/ е да мислят, че България се състои само от София и села, или ако все пак не е така, че трябва да стане така.



Тема Re: Имате ли очи? [re: croesus]  
Автор bajganjo1 (новак)
Публикувано19.11.13 23:04



За северната тангента не позна.






Тема Re: Имате ли очи? [re: dean dimov]  
Автор бyrapckиekoнoмckитиrap (пристрастен)
Публикувано20.11.13 01:27



Не знам как стоят нещата в Сливен ама да си избереш за кмет пожарникар и бивша мутра-охранител и после селска учителка, е твърде провинциално за претенциозна столица като София. Единственият град в света за който дори областта на която е център се нарича Столична област, демек столица с голямо С, другите столици ряпа да ядат.

При все че специално на кметските избори не съм гласувал нито за единия, нито за другия, написаното от теб е чиста проява на самоумаловажение. Йорданка Фандъкова е била зам. кмет, с ресор Образование, култура и спорт. Преди това като директор направи от никому неизвестното квартално 73-то училище елитна за София гимназия.

Бойко Борисов е бил преподавател в полицейската школа в Симеоново, формално се води ст.н.с или нещо такова. Имал е достатъчно управленски постове в държавата, докато стане министър-председател. Може да е простодушен, но явно това върши работа. Колко величия се изредиха при него и колко го приеха - сравни го с Орешарски до тука. Ако софиянци са глупави, че са го избрали за кмет, то с какво е по-умна провинцията, че да го направи и министър-председател?

Между другото, най-големите управленски провали бяха дело на хора с по 2-3 научни степени. Таткото на хиперинфлацията проф. Тодор Вълчев и още 3 професори в надзорния съвет на БНБ по това време. Хърсев, Милети Младенов и третия го забрави. 40 фалирали банки по времето на доц. Румен Гечев, павителството на Мултигруп, начело с проф. Беров и фин. министър доц. Стоян Александров - Малката секира. Опитът за ренационализация на земята с автор преподавателя по право доц. Златимир Орсов, на когото Конституционният съд отмени всичките законодателни въведения....

Предпочитам някой да е свършил нещо смислено, като например да е взел една от многото пропаднали софийски училища, да е направил от нея елитна и да го видя с очите си, нежели да ми размахва дипломи и научни титли.

Между другото, самият аз изпитвам на джоба си живота в София. Едната заплата отива почти цялата за частна детска градина и за воденето и вземането оттам. Напълно против съм субсидираното парно (неплащано масово при това), умишленото концентриране на служби и образователни структури в София, и ред други дребни неща, които поощряват раздуването на населението на града и ми носят само недостатъци за джоба.



Тема Re: Имате ли очи? [re: бyrapckиekoнoмckитиr]  
Автор dean dimov (gioni)
Публикувано20.11.13 06:25



Между другото, самият аз изпитвам на джоба си живота в София. Едната заплата отива почти цялата за частна детска градина и за воденето и вземането оттам. Напълно против съм субсидираното парно (неплащано масово при това), умишленото концентриране на служби и образователни структури в София, и ред други дребни неща, които поощряват раздуването на населението на града и ми носят само недостатъци за джоба.



Тебе няма Кой да те пита. Интересите на българската олигархия са други. София не е измислена за да ти е удобно...



Тема да си дойдем на думата та кажи сега за [re: dean dimov]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано20.11.13 07:14



Атина






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.