Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 05.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Имате ли очи? [re: DannyDeVito]  
Автор croesus ()
Публикувано17.11.13 19:47



Аз имам софтуерна фирма, в която вече работят 5 души, от които трима са стажанти, Данчо. Не знам откъде ти се привидя, че завися от заплатата на майка ми или на баща ми.



Тема Re: Имате ли очи? [re: jingiby]  
Автор morskomake (старо куче)
Публикувано17.11.13 20:12



ВНС



Тема Re: Имате ли очи? [re: croesus]  
Автор HOLYGANGS7ER ()
Публикувано17.11.13 20:14



Болело го х*я за София, а се вълнувал за Македония представи си... Ето това е един представителен гласоподавател на БКП, които обещаха да спрат полицейщината и блокираха цяла София с милиционери, обещаха да върнат доверието към институциите, опорочавайки изборите чрез своят башибозук другарят Дудук, обещаха промяна във финансовата политика заменяйки Дянков, настоящ лектор в Харвард със киченцето от УНСС.

Ще ви кажа също и нещо от което много хора ще ги заболи. Да в София хората са по-умни, в България е плъзнал един низък провинциализъм, изразен много точно в думите на нашият съфорумник, който реши да обясни как червената партия решила да насочи пари от държавната хазна към своите фирми възползвайки се от възможността да хвърли малко прах в очите на избирателите в една община с червен кмет и да си затвърди позициите за местните избори. пък той нашият герой от цялата работа видиш ли бил много добре, другите да му мислят!

ВМРО-НП


Тема Re: Имате ли очи? [re: croesus]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано17.11.13 20:25



5 души, ти и жена ти и трима "стажанти" бачкащи за без пари.
Не искам нито да се заяждам, нито да обиждам, ти самият си се обидил, щом си стигнал до това ниво да пишеш подобни пошлости.
Извинявай, имах добро мнение за теб, мислех те за любознателен и интелигентен човек, макар и главозамаян от изненадата си че нещо си започнал да разбираш, но циганията в която си навлязъл не ти е простила. (казвам го в преносен смисъл)
Няма да ме разбереш, гласувай си за Доган.

Редактирано от DannyDeVito на 17.11.13 20:25.



Тема Re: Имате ли очи? [re: HOLYGANGS7ER]  
Автор croesus ()
Публикувано17.11.13 20:26



Дянков, настоящ лектор в Харвард



Дянков е ректор в РЭШ (Росйская экономическая школа) бе, какъв Харвард те е подгонил?


Много се радвам, че хората в София са по-умни. Съвсем скоро на умните и на интелигентните там ще им се наложи сами да си плащат масрафа, защото тъпаците в провинцията взеха, че се изхитриха и вече не плащат данъци. Ей тогава ще наистина ще боли.



Тема Re: Имате ли очи? [re: morskomake]  
Автор jingiby (Джингиби)
Публикувано17.11.13 20:43



Нова Кръгла маса.
Нов Избирателен закон.
Велико Народно Събрание.
Нова Конституция.
Но преди всичко Закон за добрите нрави в обществото.

В този закон да пише какво е добро и какво е зло. И че курви, педерасти, мутри, бивши ченгета, доносници и комунисти не могат да заемат ръководни публичини постове и да бъдат депутати доживот. Независимо къде членуват днес: в БСП, ГЕРБ, ДПС и т.н. Също да се забрани пропагандирането на педерастията, чалгата, курвалъка и краденето в медиите ит.н. и т.н.





Тема Re: Имате ли очи? [re: HOLYGANGS7ER]  
Автор shtrkot-126622 (fyromophagos)
Публикувано17.11.13 20:51



Дянков, настоящ лектор в Харвард със киченцето от УНСС.



хаха, крадецът Дянков, лектор в Харвард....впрочем скоро бях на конференция с един умник от Харвард, който се опитваше да ме убеди, че през 1365 г. цар на България бил Иван Шишман...и доста убедено го твърдеше, защото, нали разбирате, той е от Харвард....та думата ми е, че и Харвард вече не е това, което беше...



виж за киченцето от УНСС съм съгласен, кой пък него го обяви за гениален финансист просто акълът не ми го побира...


Што знам што луѓе ќе бидат? Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...".

Редактирано от shtrkot-126622 на 17.11.13 20:53.



Тема Re:Re: Имате ли очи? [re: jingiby]  
Автор croesus ()
Публикувано17.11.13 21:21



много стегнaти критерии. реформaторския блок трябвa дa го зaбрaнят по този зaкон :D



Тема HARVARD Kennedy School [re: HOLYGANGS7ER]  
Автор HOLYGANGS7ER ()
Публикувано17.11.13 21:31



Simeon Djankov - Adjunct Lecturer in Public Policy



Преди да пишете нещо можеше да проверите.

ВМРО-НП

Тема Re: Имате ли очи? [re: DannyDeVito]  
Автор Шибил ()
Публикувано17.11.13 23:07



ТЕ СА КОМУИСТИ - ЗАТОВА!
БЪЛГАРИЯ ТРЯБВА ДА СТАНЕ АНТИКОМУНИСТИЧЕСКА, ЗА ДА ОЦЕЛЕЕ!
И ЩЕ СТАНЕ, КОГАТО ТЕЗИ НАВЛЕЦИ ОТ РАЗНИ ПАРТИЙНИ АГЕНЦИИ, СТРУКТУРИ И ОРГАНИЗАЦИИ ИЗЧЕЗНАТ И ТУК ОСТАНЕМЕ САМО ИСКРЕНИТЕ БЪЛГАРИ-ПАТРИОТИ И НАЦИОНАЛИСТИ! ПЪРВАТА РАБОТА И ДРУГАРЯТ ГЕОРГИ ПЪРВАНОВ ДА МАХНЕ ОТ ФОРУМА, ЗАЩОТО ВСИЧКИ ГО МРАЗИМЕ, А ТЕЗИ, КОИТО НЕ ГО МРАЗЯТ - И ТЕ ДА СЕ МАХНАТ! АМАН ОТ КОМУНИСТИ ТУКА!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.