Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:32 05.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Имате ли очи? [re: croesus]  
Автор ToffeeTwr (минаващ)
Публикувано17.11.13 16:42



Разбира се, че настанаха хубави времена, Дани.
Докато ГЕРБ бяха на власт, в Сливен не дойде 1 лев от европрограми. Сега вече оправят и водопроводната мрежа и улиците, строят някакви сгради, които трябавше да са готови още през 2010, но гербаджии взеха парите за тях, за да строят метро в София


Никога не съм си представял, че ще го кажа, но комунистите направиха Борисов да изглежда като адекватен премиер за по-малко от 6 месеца, ако сега има избори,комунистите ше претърпят катастрофална загуба.

Освен това, не ви ли писна с махленската пропаганда провинцията срещу София, протестиращите не си спомням да са казали, че подкрепят Борисов. Хората искат избори, защото наглостта ви надмина дори тази на Слънцето. Протестиращите не искат Борисов и студентите и летните протести ясно показаха това, те искат само едно оставк на правителство и парламент с одобрение от 11% и избори. По-нормално нещо от това, освен ако човек не живее във фасадна демокрация, няма.



Тема Re: Имате ли очи? [re: ToffeeTwr]  
Автор croesus ()
Публикувано17.11.13 16:59



Каква махленска пропаганда бе моето момче? Преди една седмица майка ми я уволниха за трети път тази година, а работеше за 310 лева месечно. Баща ми последно работеше по ремонта на мечкаревската църква, преди гербаджии да спрат проекта. Безработицата тук е над 20%, защото от 2009 няма никакви инвестиции. В същото време държавата плаща на западни фирми, за да стоят в София.
През 2009 правех една компютърна игра за тукашното ХЕИ - за ограмотяване на децата срещу наркотици и тютюнопушене. Ставаше въпрос за 1500 лева, но когато Дянков им спря парите, хората ми ги изплатиха малко по малко от заплатите си.
Пропаганда?? Ти знаеш ли по кой свят ходиш?

Върни ми парите, с които цървула от Банкя ви строеше играчки в София, а ти си задръж морала. Дори може да си го пъхнеш в интимните части, ако ще ти стане по-хубаво.



Тема Re: Имате ли очи? [re: croesus]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано17.11.13 18:07



Ами емигрирай в Турция бе, там от чешмите мед тече. На мен ми е ясно, че за такива като теб е по-важно майка ти да взема 310 лева и баща ти да работи като роб на някакъв строеж, отколкото държавата и бъдещето на младите хора. Това, че в Сливен сте потънали в лайна не е крив Бойко Борисов, ами това че избрахте за кмет местен терикат, пък бил той и велик футболист. Това че сте затънали в лайна не ви е виновен Бойко, ами такива лайнари като тези дето ги хванаха пролетта да си продават кметските номинации и то тези от твоята любима партия.
Съжалявам те ако си искал да емигрираш и не си успял. Съжалявам те, че си принуден да разчиташ на 1500 лева от заплатите на учителите и родителите на децата. Гласувай за ДПС.



Тема Re: Имате ли очи? [re: croesus]  
Автор ToffeeTwr (минаващ)
Публикувано17.11.13 18:08



Върни ми парите, с които цървула от Банкя ви строеше играчки в София, а ти си задръж морала. Дори може да си го пъхнеш в интимните части, ако ще ти стане по-хубаво.

Щях да ти отговоря, но като видях че проблем са ти 310лв разбирам позицията ти, от 6 месеца управляват БСП/ДПС и Атака, така че майка ти трябва да е уволнена от тях, но е хубаво да мразиш София.

Днес си пропуснал правителствения митинг имало е сандвичи и осребрявали покупки, ако си пазиш касовия бон, дай Боже другия път да се доредиш до екскурзията.

За да ти върне някой пари, трябва да развиваш дейност и да плащаш данъци...



Тема Re: Имате ли очи? [re: ToffeeTwr]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано17.11.13 18:26



е те това е пример за най-голямото престъпление на комунизма - направиха хората роби дори и не в душите а чак до петите





Тема Re: Имате ли очи? [re: DannyDeVito]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано17.11.13 18:28



аз пък се надявам на следващите избори хората да се вдигнат на изборите така както както една реплика на падишах доган ги накара да излязат и все пак да махнат триглавата ламя



Тема Re: Имате ли очи? [re: croesus]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано17.11.13 18:28



ти не си в час определено



Тема Re: Имате ли очи? [re: DannyDeVito]  
Автор croesus ()
Публикувано17.11.13 19:24



Защо аз трябва да се махам? Мисля, че на теб скоро ще ти се наложи да заминаваш за чужбина да миеш чинии. Свърши хубавото време за гербаджии Данчо, дори и ГЕРБ да се върнат на власт. Просто изядоха и изпиха парите, дано си се облажил нещо досега, че това ще ти остане.

А за тебе, Тофето и дилмара, ето една моя статия по въпроса кой точно плаща данъци. Защото ми се струва, че и тримата като сте завършили МЕИто, сте решили, че от всичко разбирате.





Тема Re: Имате ли очи? [re: croesus]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано17.11.13 19:30



Нека ти спомена една малка подробност, че от студентските ми години аз нито съм зависял от вътрешно-политическата обстановка, нито от 310-те лева на майка ми, нито от горчивата надница на баща ми.
Ако се дойде до там да завися от това кой цървул ще дойде на власт, наистина ще си отида.



Тема Re: Имате ли очи? [re: ramlid]  
Автор jingiby (Джингиби)
Публикувано17.11.13 19:38



Институт за модерна политика: 5 партии влизат в НС, ако изборите са днес 17 ноември 2013 / Редактор Елица Петрова / Социологическото проучване е направено в периода от 1 до 10 ноември

Пет политически сили биха влезли в парламента, ако изборите биха били днес, според социологическо проучване на Института за модерна политика. Това са БСП, ДПС, ГЕРБ, Реформаторският блок и коалиция между ВМРО и "България без цензура". Според националното представително проучване на института ГЕРБ и БСП биха си поделили равен процент- 26, 2. Реформаторският блок би получил 8,2%, ДПС-8,1%. Коалиция между ВМРО и "България без цензура" би получила 6,1%.

Тоест, ако изборите бяха днес нищо нямаше да се промени. А и никой реално не го иска. Включително и лаладжиите тука, дето хабер си немат какво точно искат. Ако изборите можеха да променят нещо - щяха да ги забранят!







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.