Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 29.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано10.08.09 01:33



постига се, ама и акъл и знанията са необходими, че то иначе и хуя може да бъде заместен със средният пръст.

При добри действия жертвата възприема чувствата като едно нормално нещо и съвсем обикновенно развитие на нещата (стига да не се опъва де) ... дали да захраниш жертвата с кръв или земята от кръстовище или да набуташ ноктите или косъм във восъчната кукла - няма никакво значение, разликата е в методиката с ограничната връзка (не споменавам за скриване на презервативите със сперма зад иконите по църквите).

Нещата при добро изпълнение просто работят без да зависят от мнението ти, както са работили преди 200 години и както са работили и преди 500 години и не им пука за субпродукти и колко се забавляваш.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано10.08.09 01:35



постига се, ако се действа грамотно, постига се и там където нито е имало сексуален контакт нито е имало някога чувства.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано10.08.09 01:36



В отговор на:

Аман от пишман-светици.




Hi5!

---------


Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано10.08.09 01:39



прави си висшата магия като си се издигнала толкова - висша магия?! Издигнала? Няма такова нещо, една неграмотна селска копанарка може да разкатае фамилията на някой велик маг! Вълка нейде беше писал , че книжките с "фантастика" не са като практиката... , просто Лан77 иска да покаже интелект, нищо повече....





Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано10.08.09 01:53



Ок, нема ти чупя хатъра, ако се досетиш някой път , кажи ми, щот аз може и да забравя...





Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор daarkk (непознат )
Публикувано10.08.09 10:53



Мда, много приказки, кой чул или попрочел някъде, но нищо конкретно не ми казахте.
То не бяха менструална кръв, фекалии, захранки... мисля си, че въобще нямате
представа как да работите с тези неща (изключвам колегата модератор). Определено
имах по-големи очаквания.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор Lan77 ()
Публикувано10.08.09 13:00



Не е вярно, Любов не се постига! Постигат се две неща в зависимост от метода - привързване или зомбиране. Нито едното не е истинска любов, това че поне в началото жертвата си мисли, че обича е друга тема.

Ма и теб те разбирам, най-добре се печели от любовна магия, не можеш просто да кажеш - Любов не се постига...Фактът, че знаеш, че съм права си личи и от поста ти "жертвата"....това на любов да ти прилича!?
Най-тежките последици са от влияние за привързване в дълготраен план и за двете страни! Тези влияния и най-трудно се отстраняват.

Редактирано от Lan77 на 10.08.09 13:07.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор Lan77 ()
Публикувано10.08.09 13:19



Вярно, но само когато става дума за "класическият" случай: човек, чел и без особен талант, който се мисли за маг и си мисли, че прави нещо и талантлива селска вещица. В ТОЗИ случай ти сигурен ли си коя от двете ни е по-силна

. Защото аз обикновено не подценявам човека срещу мен и не се навирам срещу по-големи шамари от моите.
Всъщност се опитвам да кажа на момичето, че това, което си мисли че прави е опасно и може следващият/следващата вещ/ица да не са така добри като мен.
Също се опитвам да кажа, че аз от този клуб съм си патила по подобен начин...Ето признах си!

Редактирано от Lan77 на 10.08.09 13:20.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано10.08.09 13:56



В отговор на:


Защо използваш руски термини?



Ползвам руски термин защото в повечето случай използвам руски източници.
Руските традиции като цяло са запазени повече от нашите и при по-внимателно търсене понякога даже в интернет можеш да намериш автентични неща, повечето от които работещи. Става въпрос за народни баенета и други фолклорни обичай. За съжаление нашите неща не сме ги запазили или поне са останали скрити - само за посветени.

От неизбежното се възмущава само този, който е неразумен.

Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано10.08.09 15:34



Ок, видях какво си писала, но 2 неща ми направиха най силно впечатление...
1. В ТОЗИ случай ти сигурен ли си коя от двете ни е по-силна - да, тази на която и е дадена дарбата на готово - просто е по предпочитана и обичана, родените с дарба са по защитени от тези които са си го изпросили, макар и по интелигентни, добре правиш че не подценяваш човека срещу теб и заобикаляш "големите шамари". Въпреки всичко може да се удари и съкруши по силен атакуващ противник...
2. Също се опитвам да кажа, че аз от този клуб съм си патила по подобен начин...Ето признах си! - не се изненадвам от този ти факт, злобата тук често преминава границите, ... странно как те е атакувал толкова силно, навярно си му дала "незащитен коридор"...

Всъщност се опитвам да кажа на момичето, че това, което си мисли че прави е опасно и може следващият/следващата вещ/ица да не са така добри като мен. - що не и го написа така че да те разбере? Опита ти "да и кажеш" е доста странен, звучи надменно и горделиво - освен това не мисля че си "така добра" ... - от април 2006 те наблюдавам и не съм очарован от добротата ти! Ето една от причините, някой да те е атакувал от клуба, определено не съм аз!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.