Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор Lan77 ()
Публикувано11.08.09 12:57



Вълк, правила съм и защити на привъзразни

. Не в това иде реч, говоря за разтройването на полето при дълготрайна връзка от този тип. Двамата души страдат по един или друг начин, било то физически, умствено или постоянното чувство "куче на синджир". С течение на годините полето става хаотично, обикновено единят става холеричен, а другият се депресира или е малоценен. Податливи са на всяка болест и всяко влияние. Кажи с това как се справяш?!
Винаги е хубаво да "разваляш" чужда работа, за това се иска много повече познания и търпение отколкото да се прави само, все пак всеки работи различно.
Истината е, че смятам "любовната магия" за полезна в някои случаи, вече съм писала, случаи много различни от "любов", но все пак се налага да я използвам така или иначе. Понеже не съм достатъчно добра или ме е страх все още знам ли, при дълги астрални проекции се самопривързвам към земен обект и това е само един от случаите.
Абе и всичко да е идеално все пак това е само външна обвивка на любовта, не е истинска любов.

Редактирано от Lan77 на 11.08.09 13:09.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано11.08.09 13:45



Всички тезиа разтройства се обясняват с криво свършена работа или се използва нещо което вреди на този който поръчва (бинарното обвързване). Тук е малко дълга философия, но ако вземем подселване на същностите, то подселената същност, бес или вързан покойник започва да насочва жертвата към поръчител и действа ден след ден и нощ след нощ и в един момент жертвата осъзнава, че пъричителя е все едно й е предоставен от съдбата, възникнали от нищо чувства ги възприема като абсолютно нормални и собственни, и заслепена и щастлива от любов даже не се и опитва да анализира поредица от ситуации и случки които са образували тази връзка. И в крайна сметка поръчителя е рад защото си получава влюбена до безумие жертва в него, жертвата е щастлива защото си намерила любовта на живота си. Пък и същностите след това остават при жертвата и премахват различни възможни ситуации които могат да попречат на това влияние. Виж, ако поръчител е говедо и го иска само да види жертвата на колене пред него и да изпита садистичното удоволствие от това - не завиждам на жертвата.

За разваляне ... писна ми от идиоти, параноици и психопати ... да се спасяват сами.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор Lan77 ()
Публикувано11.08.09 13:50



Е, явно не се разбираме. Ма нищо...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор Lan77 ()
Публикувано11.08.09 14:00



Не искам метода на привързване, дали ще е с "принт", аз така им викам на твоите

или е с просто червено конче и брашно или пък е "чиста" работа само на енергийно ниво без помощници, да приемем, че е прекрасно свършено. Сега ме интерисува от тук нататък. Неестественото състояние, в което се озовават двама души с привързани енергийни полета винаги води до аномалии, освен ако не са си били наистина като в приказките "една душа в две тела" и не са толкова близки, че са си като един. Енергообменът се нарушава и от там "красотите", които описах, това не може да се компенсира отвън, поне аз не мога и за това и питам. Все още не вдявам как се справяш с това?



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано11.08.09 14:06



защо трябва да се обвързват двамата при положение, че поръчителя иска да върже друг към него, от къде на къде ще обвързваш поръчителя с жертвата?

---------



Тема editнови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано11.08.09 19:31



Дъра-бъра, 2 чадъра, не се оправдавай с клонинги, добре си личеше кой е твой и кой не - ник (за Lan77)..., ако си писала с друг не ти го знам и не помня, те не са един...


Подкрепа от тебе? Намери темата и ми я покажи...
Или може би имаш това предвид, беше ми го пратила преди 2 гд и 8 месеца...:
Vuonnа Isаn jа Pojаn jа Pyhаn Hеngen, jа jokаinen epаpuhdas voimаssa poistаа !
Знаеш ли, за едно си права, Любов истинска с магия не се постига!

Редактирано от van_helsing на 11.08.09 19:57.



Тема Re: editнови [re: van_helsing]  
Автор Lan77 ()
Публикувано11.08.09 23:17



Не съм ти пращала нищо никога.
Явно сериозно си се объркал, аз съм мързелива, да чета стари теми, че и да пращам нещо си на някой си.


За мен е без значение какво мнение имаш за мен...

Редактирано от Lan77 на 11.08.09 23:21.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор Lan77 ()
Публикувано11.08.09 23:24



Защото такъв е механизмът на обвързването, винаги двамата са свързани. Винаги има отражение върху двамата. Не можеш да въздействаш само върху жертвата.

Ако въздействието, което ти практикуваш е такова отиваш в другата графа "зомбиране", което на мен не ми е интересно.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано11.08.09 23:29



не бива да се вреди на поръчител!

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор Lan77 ()
Публикувано11.08.09 23:32



Естеството на влиянието е такова, че е неизбежно. Аз не приемам "поръчки", така че това правило не ме засяга. Практикувам върху хора в толкова крайни случаи, че си е направо рядкост и винаги добре обяснявам за какво става дума. Обикновено аз привързвам себе си към друга вещица (съгласна с привързването).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.