Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Бивша "Сигил магия - гнозис" :Р  
Автор tricky witch (неотразима)
Публикувано16.07.09 09:48



Начина за изстрелване на сигили е състояние на гнозис. За тези от вас, които не знаят какво е гнозис, това е състоянието, в което сте способни да извършвате магически операции, магически транс. Точно за това хората „събират енергия”. Методите за постигане на гнозис са много: танцуване, визуализация, постене, тъпчене с любима храна, хипервентилация, пренатоварване на сетивата, подтискане на сетивата, „тичане насам- натам, като лунатик”, сексуално възбуждане (любимото на много хора)… или просто убийствена скука и т.н. и т.н. (методите, включващи физическо натоварване не се препоръчват за болните от някакъв вид сърдечно заболяване или нещо подобно). Как да разберете, че сте достигнали състояние на гнозис? Повярвайте ми, ще разберете сами, когато го направите. Ако ви кажа сега, има вероятност да се самозаблудите или нещо подобно.


Вие как достигате (достигате ли?) състояние на гнозис?

Редактирано от Bълk на 12.08.09 00:21.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: tricky witch]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано16.07.09 10:58



Аз не го "прозвеждам" на сила - просто си го чакам да настъпи сам.
Някои хора си носят листчетата със сигилите в джоба и когато навън се скарат с някого, вадят листчето, изстрелват сигила и палят листчето със запалката... Гнозисът при гняв е много силен, а така и човекът с когото си се скарал се плаши да не си му направил нещо на него.





Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Пpokълнaтия]  
Автор tricky witch (неотразима)
Публикувано16.07.09 11:23



някои го сравняват с оргазъм...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: tricky witch]  
Автор bluestar1 ()
Публикувано16.07.09 22:29



За последно правих сигил преди повече от 12 месеца, като използвах метода с оргазма.

Харесвам работа с сигили, но честно казано имах много по-голям успех малко по-късно използвайки ритуал с билки. И в двата случая крайната ми цел беше една и съща, но с билката резултата ми беше 10 пъти по-силен.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: bluestar1]  
Автор tricky witch (неотразима)
Публикувано17.07.09 10:15



В някои случаи не можеш да използваш билки, а сигилите вършат работа. Например ако искаш на изпит да ти се падне точно определен въпрос





Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: tricky witch]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано17.07.09 10:17



Теоритично най-мощен е гнозиса с хипервентилация.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Бokop]  
Автор tricky witch (неотразима)
Публикувано17.07.09 10:51



как се прави това?



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: tricky witch]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано17.07.09 11:31



песнопения



Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: tricky witch]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано17.07.09 13:27



Ами, започваш да дишаш първо бавно и дълбоко после бързо и дълбоко. Постепенно ще започне да те боли яко главата. Когато не можеш повече - тогава ..



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: tricky witch]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано02.08.09 00:06



Кога е необходим гнозиса? При изработкака на сигила, при изстрелването или и при двете?
При изстрелването, ясно - трябва, а при изработката?



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Пpokълнaтия]  
Автор tricky witch (неотразима)
Публикувано02.08.09 13:51



Според теорията на CHAOS магията, гнозиса е състояние на ума, при което магическото намерение може да бъде запратено в Абсолюта, към квантовия поток на вселената.
Изработката на сигила е само формиране на намерението и за него не е необходим гнозис. Според скромното ми мнение...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: tricky witch]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано02.08.09 15:52



Така де, ама след като конструираш сигила трябва да забравиш за какво е преди да го изстреляш. А след като си го забравил, желанието няма как да отиде в Абсолюта, нали?
Следователно трябва да го закодираш там още при конструирането, а за целта е необходим гнозис...
Само не ми казвай, че сигила сам помни желанието или то се прехвърля директно от пдсъзнанието в Абсолюта... (сам не се разбрах какво казах/написах

).



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Пpokълнaтия]  
Автор tricky witch (неотразима)
Публикувано02.08.09 17:19



Изпитваш ли ме сладък?


Или ми поставяш някакви клопки?

Забравянето е след като изстреляш сигила. Ако забравиш преди няма да има какво да изстреляш.
Изстрелването е начина да изпратиш волята си (сигила) на Абсолюта. А състоянието на гнозис е необходимо за да може той (Абсолюта) да те чуе Без гнозис желанието си остава вътре в теб.

Конструирането на сигила, изстрелването му в състояние на гнозис и забравянето са един процес и всяка от частите е важна за успеха на магията.

Тук сигил магията е е описана доста сбито и ясно :




Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: tricky witch]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано02.08.09 18:01



нито едното, мажце. :*

Някъде четох идвя, ако не можеш да забравиш за какво е сигила, да си направиш няколко, после да ги събереш на едно място и разбъркаш. Като ти дойде (гнозиса де), си изтегляш произволен и го изстрелваш без да знаеш какво желание носи...и за тва те питам. Нито те изпитвам, нито се заяждам или квот и да е там.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Пpokълнaтия]  
Автор tricky witch (неотразима)
Публикувано02.08.09 18:48



Не съм чела такова нещо и не мога да го коментирам, но ми се струва, че това противоречи на самата идея на сигила.

Някой разказваше, че изстрелва сигилите си като ги изпраща на случаен и-мейл и после ги забравя. Това съм го пробвала (толкова е лесно, че няма как да не го пробваш

) - не работи. Тук няма състояние на гнозис и явно затова.
Други казват, че най-важно е да се фокусира намерението, а гнозиса е само залъгалка. Ама никой не може да обясни КАК се фокусира намерението...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: tricky witch]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано02.08.09 21:49



аз като велик магесник мое ли да осеменя сестринската ви организация, ммм?



Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Редактирано от мapдyk на 02.08.09 21:58.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Пpokълнaтия]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано02.08.09 21:55



един от начините за конструиране и изтрелване на сигила е три кръга един в друг. най-вътрешния е магесника, следват вътрешна и външна "вселена'. Трябва да засегнеш външната т.е. подсъзнанието на този, който атакуваш.

п.п. основен начин за конструиране при използване на рунически знаци.

Mvlti svnt vocati, pavci vero electi


Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: мapдyk]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано03.08.09 00:17



какви са тия руническите знаци и северно-европейските традиции ... говори се за висшата магия и всичко да става само с мозъчния напън (насиране)



---------


Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: мapдyk]  
Автор tricky witch (неотразима)
Публикувано03.08.09 09:28



Знаеш ли ... тоя стремеж винаги да вървите с оная си работа напред, при положение, че поне 90% от вас са абсолютни смешници в леглото, ми се струва меко казано неоснователен...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: tricky witch]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано03.08.09 10:41



лесбо арогантност

ясна си, каке.

Veni, vidi, vici

Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано03.08.09 10:55



най-малко требе да си овампирел

за мозъчния напън си изисква доста на средното ниво на лична енергия. Ша отпадне нуждата да ходиш до гробища.

Veni, vidi, vici

Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: мapдyk]  
Автор tricky witch (неотразима)
Публикувано03.08.09 11:01



Нищо не ти е ясно бате.
Няма никаква причина да си размахваш "висулката" точно в клуб Магия. Няма и причина подобно поведение да се толерира от модераторите, но все пак и те са мъже..



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: мapдyk]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано03.08.09 11:06



то вдигането на енергийно ниво със стоене на дивана и четене на умните книжки с фантастика не става.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: tricky witch]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано03.08.09 15:12



Дернекът не е лошо нещо, така се научават поне клюките...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано03.08.09 15:18



Това им го писах още преди 2-3 години, изкараха ме неграмотник! Как да разберат хорицата че м/у учение и дарба има разлика?!



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор Lan77 ()
Публикувано03.08.09 23:41



Е тъй де, ако имаш дарба, има начин да се учиш и без да търчиш по нощите нагоре-надолу. Ако нямаш дарба, и да търчиш и да не търчиш все тази. Та каква е логиката - търчането е до време, ритуалите - също. В някакъв момент ритуалите повече пречат, отколкото помагат, ма човек като си му е гот да си пали свещи и да си рови гробове не можеш да го убедиш в нещо различно!


В таз връзка, Вълк, имаш достатъчно сила да се пробваш да не търчиш вече, но ако си те влече - търчи си...

Редактирано от Lan77 на 03.08.09 23:44.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано04.08.09 00:08



май ме обърка с Вълка...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано04.08.09 04:15



имам добра връзка с покойниците и бесове и го знам, мога да ги вдигам и да им заповядвам, но традицията си е традиция и щом през последните няколко стотин години е наработено да се прави така - ще се прави така и няма да е по различен начин. Наблюдавах доста тежки последствия от едно елементарно нещо - да се пусне собственната кръв върху могилата като откуп срешу помощта - човека си мислил за велик хаос маг и си го представял, че пуска на ум вместо да си клъцне един пръст и да пролее, познай какво беше наказанието когато вдигнеш духа на покойника и да го излъжеш с фантастиките? И никакви огнени или там някакви тройни защити не важат когато боравиш с истинските неща от живота които са извън книгите и измислените западноевропейските напъни заедно с новодели.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано04.08.09 12:37



Ами досста е бил тъп пича. Като се мисли за Хаос маг, за къв чеп му е било да вдига мъртвите кат си няма хабер от тази практика... Да си се придържа към ритуалите на Хаовса.

Винаги съм казвал "Човешката простотия граници няма"! Аз също съм човек и това важи в пълна сила и за мен.





Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано07.08.09 21:56



Наблюдавах доста тежки последствия от едно елементарно нещо - да се пусне собственната кръв върху могилата като откуп срешу помощта - човека си мислил за велик хаос маг и си го представял, че пуска на ум вместо да си клъцне един пръст и да пролее, познай какво беше наказанието когато вдигнеш духа на покойника и да го излъжеш с фантастиките?

Хм, това е интересно. Разкажи какво стана после. И къде ги намираш тия могили из гробищата?! А ако беше жена нямаше изобщо да ти се налага да се режеш, аз си ползвам менструалната кръв за ритуали.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано07.08.09 22:27



после здравословни проблеми из цялото семейство, депресивни и параноидални състояния, проблеми в работата - стандартните неща. лошото е, че имало малко дете което също е обрало от това наказание.

Пълно е с необходимите могили, само трябва да се потърсят, ей даже на централното в орландовци гъмжи от безименните и изоставени пък има и доста силни от тях. Има хубави неща които могат да се извършват с тях, започвайки от това да подмениш себе си с покойник за защита и приключвайки с това, че да се породниш с покойник с цел получаване на силата му. А нещата свързани със отърваване на болести, чистене на негатив, премахване на мизерия са идеални за гробище, пък за другите неща от рода на любовните или проклетии да не говорим .... хех ... има едно много готино нещо за намаляване на килцата, там се къпеш във вода смесена с могилната пръст. То верно, че нещата с гробище стават бавно, но станат ли - няма отърване от тях.

А за менструалната, аз не съм жена, та не ми се налага, пък и малко съм гнуслив, но до колкото си спомням и женската кръв трябва да се взима в определен според целта ден. В първия ден беше за проклетии, втория за прехвърляне на болести, в третия за любовните работи - може и да не съм 100% точен, казвам ги нещата по памет.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано07.08.09 22:43



Под "могила" има предвид самия гроб.
Нали е гробище - всеки гроб е "могила". Как "Къде ги намира могилите в гробищата"?



Темата обаче взе да кривва, Беше нещо за сигили, а ритуалите с гробище даже не са Хаос магия...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано08.08.09 00:07



Ок. Значи после е имал проблеми, аз помислих, че на самия гроб веднага след ритуала нещо е станало. А как работиш с безименни могили, не трябва ли да знаеш името на починалия, за да се свържеш?

и женската кръв трябва да се взима в определен според целта ден. В първия ден беше за проклетии, втория за прехвърляне на болести, в третия за любовните работи.

Може и така да е по традиция, но аз не го спазвам дословно, кръвта си е една и съща от първия до последния ден, за мен са по-важни фазите на луната и тях ги следя.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Пpokълнaтия]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано08.08.09 00:12



Под 'могила' аз разбирам висока купчина пръст, гробовете са равни, за пръв път чувам някой да ги нарича могили. Както и да е, де, важното е, че се разбрахме.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано08.08.09 00:33



В началото (когато трупът е току що погребан) гробът е "купчина пръст", после като го навали дъжда, пръстта се уплътнява и сляга и гроба става равен.

"Ще те вкарам в могила", значи "Ще те убия"...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Пpokълнaтия]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано08.08.09 01:40



"Ще те вкарам в могила", значи "Ще те убия"... - ами ако ти каже че иска да те намогили...?!

Какво означава?!



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано08.08.09 10:09



В отговор на:

Значи после е имал проблеми, аз помислих, че на самия гроб веднага след ритуала нещо е станало.




те нещата се проявяват в последствие, макар, че мен веднъж след една грешка ме хвана 20 минути след края, друг път след няколко часа.

Понякога има изискване точно безименна. Тези с имената понякога има и други изисквания от рода до колко е нова или на възрастта на покойника.

В отговор на:

за мен са по-важни фазите на луната и тях ги следя.



има и такава подробност, зависи дали й се чака на някоя или пък може да иска зомбиране което се извършва при намаляваща луна

---------


Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано08.08.09 13:52



Може и така да е по традиция, но аз не го спазвам дословно, кръвта си е една и съща от първия до последния ден - то има един последен ден, когато въпросната ти "кръв" ще пресъхне...

... тогава каква ще ползваш?! Що не си колекционираш сушени превръзки, за след време, поне като чай да ги ползваш...

Познай ако набарам жена която се опитва да ми слага такива идиотии в питие или храна,... какво ще и се случи...?! Не ми дреме за магията и, ... но за тая мръсотия , дръвника ще и се види като Рай!



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор daarkk (непознат )
Публикувано08.08.09 18:48



И какво, като слагат менструална кръв на партьорите си и сякаш вече са хванали дявола за опашката?!
Има си определени и точни методики на захранване с менструална кръв, тези импровизации, които повечето
жени правят, защото са го чули от някой са загуба на време и въобразяване, че въобще правят нещо.
Всички ми се юрват да "магьосничестват", а не знаят ни правила, ни нищо... но извинете ме, темата беше
за хаос чудесии, то и без друго у нас няма почва за развитие на нещо повече от болни фантазии и глупости.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: daarkk]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано08.08.09 19:39



менструацията е новолуние

профанизирани разбирания.

коя ли богиня е изобразявана като менструираща жена, мм?

Veni, vidi, vici

Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано08.08.09 20:13



хех, ти що се нервиш толкова?



---------


Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано08.08.09 21:35



...за какво да се нервя? постинга ми на "нервен" ли прилича?! ... след шегата, исках да изразя мнение по въпроса с мензиса поставен в храна и пиене..., ... ако Ти хванеш некоя пача да ти слага нещо подобно в ястиетата и питиетата, ... ти как би постъпил...?! дали тая жена би получила смислен отговор от типа: "...тенкс, Госод да те благослови..!"
Нещо нещата се омешиха, сигил магия - гнозис с мензис...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: daarkk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано08.08.09 21:54



В отговор на:

И какво, като слагат менструална кръв на партьорите си и сякаш вече са хванали дявола за опашката?!
Има си определени и точни методики на захранване с менструална кръв, тези импровизации, които повечето
жени правят, защото са го чули от някой са загуба на време и въобразяване, че въобще правят нещо.
Всички ми се юрват да "магьосничестват", а не знаят ни правила, ни нищо... но извинете ме, темата беше
за хаос чудесии, то и без друго у нас няма почва за развитие на нещо повече от болни фантазии и глупости.


Виж сега, ... не ми дреме за пикливата и с мензис "магия"... То е ясно че нищо няма да постигне, но съм гнуслив и с кеф ще я отрепя без никакви ритуали..., без да имам угризения (ако ми остане съвест в такъв момент) Предполагам че и на теб няма да ти е угодно да хапваш чаталния течен бардак на некоя кучка...
Имаш всякакво извинение, че темата се отплесна в мензис насока, може би е от хаос чудесиите..., какво да правим сега, работи им фантазията на хорицата...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано08.08.09 22:30



Познай ако набарам жена която се опитва да ми слага такива идиотии в питие или храна,... какво ще и се случи...?!

А ти имаш ли какво да предложиш на една жена, че тя да си прави труда да те омагйосва?





Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: daarkk]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано08.08.09 22:33



темата беше за хаос чудесии, то и без друго у нас няма почва за развитие на нещо повече от болни фантазии и глупости

И в хаос магията някои неща ми харесват, но според мен ритуалите на традиционната, 'народна' магия са много по-силни и на твое място нямаше лекомислено да ги подценявам.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано09.08.09 00:50



тя жената трябва да е много тъпа за да я хванат с подобно занимание. иначе сваляне на опита и нека тя да се гърчи.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: мapдyk]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано09.08.09 00:52



няма значение фазата на луната и богините, важното е мензиса и желание на този който прави.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано09.08.09 00:56



ти ще си гнуслив ако знаеш, че ти турват захранката, ама ако и идея си нямаш за това? една севритьорка в кръчма ти е метнала едно око и решава да ти хвърли в храната или виното няколко капки кръв по пътя от кухнята до твоята маса, едва ли ще научиш някога стига да нямаш навик да си анализираш дейсвията и имаш усет към страничните въздействия, иначе ще възникне любов и ще я възприемаш като абсолютно нормално нещо - пак ще повторя, че ако нямаш навик да си анализираш и съпоставяш действията и усещанията преди и в момента, за преглед в бъдеще си е отделна тема.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано09.08.09 15:23



няма значение фазата на луната и богините, важното е мензиса и желание на този който прави.

Редно е да се прави при нарастваща луна. Така баенето може да се обвърже с луната, 'както месеца расте, така и любовта ти към мен/еди кой си да расте'. Но освен за любовна магия, такава кръв може да се ползва и за много други работи. По принцип всички продукти от тялото-кръв, урина, косми, нокти и от природата-животински кости, кожи, яйца и т.н. са изключително силни в ритуалите. Ритуал с такива неща е 10 пъти по-силен от Уика или чист Хаос ритуал.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано09.08.09 15:56



ти ще си гнуслив ако знаеш, че ти турват захранката, ама ако и идея си нямаш за това? - проблема за някои е, че често ми идват такива идеи...
една севритьорка в кръчма ти е метнала едно око и решава да ти хвърли в храната или виното няколко капки кръв по пътя от кухнята до твоята маса - така само може да оцапа поръчката, нищо повече... Мн. рядко ходя по кръчми и имам навика да предлагам на сервиращите първи да опитат това което предлагат, ако не, го връщам, ... ем келеш съм си...


Хващал съм такива жени при искане на ясновидство от тях самите, неподозирайки че мога да видя и това - вътрешната ми реакция е винаги остра, макар и да не я проявявам, понеже на друг са го правили...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано09.08.09 16:04



Зависи какво иска пачата (така наричам кучките които се занимават с такива гнусотии)...

Нищо не им предлагам, те предлагат...! Кажи си "цената" и ще разбереш какво дарявам...

Редактирано от van_helsing на 09.08.09 16:10.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано09.08.09 16:08



тя жената трябва да е много тъпа за да я хванат с подобно занимание. - гаранция за такова прикритие няма, ... а и умна жена не би се занимавала с такива идиотии ! Тея неща излизат и в ясновидство...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано09.08.09 17:09



Кажи си "цената" и ще разбереш какво дарявам...

Откажи се, скъпо струвам, пък и за пари няма да ме купиш.





Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор daarkk (непознат )
Публикувано09.08.09 19:31



И за какви други работи още може да се ползва тази кръв, че ми стана интересно?
Трудно ми е да повярвам, че подобни бабини деветини може да са по-силни от Хаос Магията,
посочи ми пример или разкажи за подобни "ритуали" които да са по-ефективни?



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано09.08.09 19:52



Откажи се, скъпо струвам, пък и за пари няма да ме купиш. - думата "цена" , не случайно съм я написал така, не става дума за пари! Защо на жените първата дума през ума която минава е пари?! Сега би ли написала колко "скъпо струваш" и каква ти е "цената"?! Иначе няма как да ти отговоря, за предлагането!





Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано09.08.09 20:46



Сега би ли написала колко "скъпо струваш" и каква ти е "цената"?! Иначе няма как да ти отговоря, за предлагането!

Съжалявам, тайна е. Може и да ти кажа някой ден, ама по-нататък.





Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: daarkk]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано09.08.09 20:54



Трудно ми е да повярвам, че подобни бабини деветини може да са по-силни от Хаос Магията.

Бабини деветини казваш. Тези 'бабини деветини' се практикуват успешно в България и на Балканите от стотици години. Има пещерни рисунки на хиляди години, изобразяващи вещери (както искаш ги наречи), правещи точно подобни ритуали. Хаос магията е едва от 1970 насам. Сам си направи сметката.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор Lan77 ()
Публикувано09.08.09 23:28



Страх...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор Lan77 ()
Публикувано09.08.09 23:39



Я малка вещичка, силни ли?! Мога да те схрускам на закуска - ако щеш и 13 яйца да ми ползваш и каквато щеш кръв, а аз нищо от този "ресор". Хубаво, че вече не се бия за щяло и нещяло, ма дали си на късмет не знам, може би добре ще ти дойде едно ступване!



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор daarkk (непознат )
Публикувано09.08.09 23:45



Никъде не съм споменал, че не се практикуват успешно.
Помолих само за примери или дори описание с няколко думи на нещо което ти е познато
или от твоята практика с тези народни ритуали, но явно ще си остана в неведение





Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор Lan77 ()
Публикувано09.08.09 23:49



Е, с този пост стана ясно и в ниската (селска) магия как си.
Ади, щото днес съм особено добра: Кръвта не си е кръв! Менструалната кръв не може да се използва като заместител на венозната. Любов НЕ се постига чрез магия (това поне за десети път го пиша). Дните на месечният цикъл на жената така или иначе следват лунният календар ако жената е в добър синхрон с околната среда, ако не е по-добре да забрави за "магия". Рядко менструалната кръв става за нещо, защото по принцип е субпродукт - все едно с лайна да направиш нещо, не че е невъзможно, ма има и по ефективни методи.
Много се забавлявах докато четох, честно!



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: tricky witch]  
Автор Lan77 ()
Публикувано09.08.09 23:55



Да напиша и аз по темата, че само спамя. Смятам, че хипервентилацията в комбинация с визуализация е най-лесният метод. А това за преяждането от теб го научих току що и честно казано не ми се вярва, но не отричам - аз не съм го правила.

А сексуалният транс смятам за загуба и прекалена откритост ако се получи.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано10.08.09 00:18



Не знам какъв ти е проблемът. Нещо да съм ти казала случайно? Без изобщо да ме познаваш тръгваш да ми се репчиш. Това, че описвам един ритуал не значи задължително, че го правя, а и да го правя на теб кво ти влиза в работата? Аман от пишман-светици.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано10.08.09 00:25



Ми добре де, прави си висшата магия като си се издигнала толкова и не се занимавай с мен. Както казах, аман от пишман-светици.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: daarkk]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано10.08.09 00:26



Сред помакините се предават точни указания. Не е кой знае какъв проблем да се намерят при интерес. Кръвта се капе въру написан арабски текст като листа после се изгаря. Пепелта се ползва за захранване на жертвата.

От неизбежното се възмущава само този, който е неразумен.


Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано10.08.09 00:28



В отговор на:


Любов НЕ се постига чрез магия (това поне за десети път го пиша)



Добре де. В какво се изразява действието на т.нар "приворот" тогава?


От неизбежното се възмущава само този, който е неразумен.

Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано10.08.09 00:31



Тц тц тц тц .. Личното ми мнение е, че по форумите всичките са "голямите магове" .. Защо обръщате всичко на паткомер ?

От неизбежното се възмущава само този, който е неразумен.


Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Бokop]  
Автор Lan77 ()
Публикувано10.08.09 00:48



Влияние за привързване. Едно от най-вредните в дълготраен план и за двете страни. За него също съм писала многократно вече.
Защо използваш руски термини?


Любов НЕ се постига с магия!



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор Lan77 ()
Публикувано10.08.09 00:49



Не се занимавам

!



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано10.08.09 01:23



а знаеш ли, че има практиките на бабени деветини за еднополово връзване и няма нито кръв нито някакви такива работи, само нещата от света който ни заобикаля и са повече от работещите?



---------


Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано10.08.09 01:33



постига се, ама и акъл и знанията са необходими, че то иначе и хуя може да бъде заместен със средният пръст.

При добри действия жертвата възприема чувствата като едно нормално нещо и съвсем обикновенно развитие на нещата (стига да не се опъва де) ... дали да захраниш жертвата с кръв или земята от кръстовище или да набуташ ноктите или косъм във восъчната кукла - няма никакво значение, разликата е в методиката с ограничната връзка (не споменавам за скриване на презервативите със сперма зад иконите по църквите).

Нещата при добро изпълнение просто работят без да зависят от мнението ти, както са работили преди 200 години и както са работили и преди 500 години и не им пука за субпродукти и колко се забавляваш.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано10.08.09 01:35



постига се, ако се действа грамотно, постига се и там където нито е имало сексуален контакт нито е имало някога чувства.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано10.08.09 01:36



В отговор на:

Аман от пишман-светици.




Hi5!

---------


Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано10.08.09 01:39



прави си висшата магия като си се издигнала толкова - висша магия?! Издигнала? Няма такова нещо, една неграмотна селска копанарка може да разкатае фамилията на някой велик маг! Вълка нейде беше писал , че книжките с "фантастика" не са като практиката... , просто Лан77 иска да покаже интелект, нищо повече....





Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано10.08.09 01:53



Ок, нема ти чупя хатъра, ако се досетиш някой път , кажи ми, щот аз може и да забравя...





Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор daarkk (непознат )
Публикувано10.08.09 10:53



Мда, много приказки, кой чул или попрочел някъде, но нищо конкретно не ми казахте.
То не бяха менструална кръв, фекалии, захранки... мисля си, че въобще нямате
представа как да работите с тези неща (изключвам колегата модератор). Определено
имах по-големи очаквания.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор Lan77 ()
Публикувано10.08.09 13:00



Не е вярно, Любов не се постига! Постигат се две неща в зависимост от метода - привързване или зомбиране. Нито едното не е истинска любов, това че поне в началото жертвата си мисли, че обича е друга тема.

Ма и теб те разбирам, най-добре се печели от любовна магия, не можеш просто да кажеш - Любов не се постига...Фактът, че знаеш, че съм права си личи и от поста ти "жертвата"....това на любов да ти прилича!?
Най-тежките последици са от влияние за привързване в дълготраен план и за двете страни! Тези влияния и най-трудно се отстраняват.

Редактирано от Lan77 на 10.08.09 13:07.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор Lan77 ()
Публикувано10.08.09 13:19



Вярно, но само когато става дума за "класическият" случай: човек, чел и без особен талант, който се мисли за маг и си мисли, че прави нещо и талантлива селска вещица. В ТОЗИ случай ти сигурен ли си коя от двете ни е по-силна

. Защото аз обикновено не подценявам човека срещу мен и не се навирам срещу по-големи шамари от моите.
Всъщност се опитвам да кажа на момичето, че това, което си мисли че прави е опасно и може следващият/следващата вещ/ица да не са така добри като мен.
Също се опитвам да кажа, че аз от този клуб съм си патила по подобен начин...Ето признах си!

Редактирано от Lan77 на 10.08.09 13:20.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано10.08.09 13:56



В отговор на:


Защо използваш руски термини?



Ползвам руски термин защото в повечето случай използвам руски източници.
Руските традиции като цяло са запазени повече от нашите и при по-внимателно търсене понякога даже в интернет можеш да намериш автентични неща, повечето от които работещи. Става въпрос за народни баенета и други фолклорни обичай. За съжаление нашите неща не сме ги запазили или поне са останали скрити - само за посветени.

От неизбежното се възмущава само този, който е неразумен.

Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано10.08.09 15:34



Ок, видях какво си писала, но 2 неща ми направиха най силно впечатление...
1. В ТОЗИ случай ти сигурен ли си коя от двете ни е по-силна - да, тази на която и е дадена дарбата на готово - просто е по предпочитана и обичана, родените с дарба са по защитени от тези които са си го изпросили, макар и по интелигентни, добре правиш че не подценяваш човека срещу теб и заобикаляш "големите шамари". Въпреки всичко може да се удари и съкруши по силен атакуващ противник...
2. Също се опитвам да кажа, че аз от този клуб съм си патила по подобен начин...Ето признах си! - не се изненадвам от този ти факт, злобата тук често преминава границите, ... странно как те е атакувал толкова силно, навярно си му дала "незащитен коридор"...

Всъщност се опитвам да кажа на момичето, че това, което си мисли че прави е опасно и може следващият/следващата вещ/ица да не са така добри като мен. - що не и го написа така че да те разбере? Опита ти "да и кажеш" е доста странен, звучи надменно и горделиво - освен това не мисля че си "така добра" ... - от април 2006 те наблюдавам и не съм очарован от добротата ти! Ето една от причините, някой да те е атакувал от клуба, определено не съм аз!





Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано10.08.09 18:06



Всяка такава манипулация си има времетраене. След това просто изчезва.

От неизбежното се възмущава само този, който е неразумен.


Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано10.08.09 20:15



Хелзинге, подобни бай ганювски простотии само в български форуми срещам, честно. Влизам и в няколко англоезични окултни форуми, е какво да ти кажа, просто ми е кеф да участвам там. Хората си дискутират културно, никой не ти се прави на пишман светица и защитница на световния мир, не ти показва мускули, не ти се бърка и дава непоискани акъли. Хората обменят опит и се уважават. Ще ги стигнем, ама кога ще е...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Бokop]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано10.08.09 21:12



Срещу тях да бягаме, пак не можем да ги стигнем. Ние от край време сме си калпав народ.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор Lan77 ()
Публикувано10.08.09 21:50



Най-лесно се учи човек да се защитава, когато някой целенасочено го напада. На това му се вика практика. С "културно" поведение не се получава.
Тук се напада доста често - готова ли си?

Редактирано от Lan77 на 10.08.09 21:57.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано10.08.09 22:06



Виж какво, ма умнице-хубавице, вземи си провери нивото на мъжки хормони в кръвта, че прекалено често на нападения те избива, повече от мъжете тука. Предполагам се продават таблетки за сваляне на тестостерона и адреналина.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор Lan77 ()
Публикувано10.08.09 22:10



Явно не.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор Lan77 ()
Публикувано10.08.09 22:14



Ааа добротата ми в случая равна няма. Тя заявява, че няма по-силно влияние от тези с яйца, кръв и пръст, аз и казвам, че има и че явно е неподготвена по материята. Не бия (както бих направила само преди 3-4 години), не я съветвам да чете. Ако беше сигурна в твърдението си - можеше спокойно да каже "Ми дай да си спретнем един дуел", ма не.
За 2 месеца, пишейки тук отбивам десетина нищожни атаки и две наистина силни, като се има предвид и разстоянието е страшно направо. За една година, непишейки тук само 1 атака - средна хубост. Е, подготвена ли е ми кажи?!



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Бokop]  
Автор Lan77 ()
Публикувано10.08.09 22:21



Ама е жив късмет, че точно този го знам какво е - с моят мързел да не мислиш, че чета руска литература!
Недей така, че и на български са по няколко термина за едно и също и не винаги вдявам за какво иде реч, не затруднявай мързеливите!



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано10.08.09 23:24



литература за тези неща няма. има съчинения на група писатели в дузина тома дет даже са измислили и сибирското вуду, но сама знаеш какво е това. истинките неща се предават на много и много ограничен кръг от хора. ибокновенно не повече от 9 и се предават за поне дузина години.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано10.08.09 23:27



ми ако началото си трае 3 дузини години си е добре ... там я магарето я жертвата ...

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано10.08.09 23:29



Много пъти съм писал че през април 2006 , влязох в тези форуми с мир, но получих жесток отпор и подигравки, ... искаха да ме разпнат... Само че аз не съм избран за такава цел, затова нямам стимул да пиша сериозно!



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор Lan77 ()
Публикувано10.08.09 23:36



На зомбирането давам до 6-12 месеца, на привързването, понеже може да се самозахранва може и до живот да я докара, но здравословните и/или психически проблеми ще започнат и при двамата. В най-добрият случай "безоблачно привързване тип любов" най-много година-две. След това бавно гниещо мъчение. Ти на това любов ли му викаш?
Грешка е да се лъжат хората, естеството на любовта изключва влиянията - факт!
Пробвал ли си да махнеш давностно привързване и последствията за човека - страшно е!
ЛЮБОВ С МАГИЯ НЕ СЕ ПОСТИГА - ще взема в аватара да си го сложа това



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано11.08.09 00:01



на твоето му се вика аматьорската работа. за да няма разваляне се слага защита след постигане на резултат и влагата държи до края на живота, заедно с това се слага и защита от негатив или се прави прехвърляне на негатив върху някой друг като му правиш връзката с жертвата.

Не премахвам нещата, аз ги правя и ръката не ми се вдига да премахна работата на някой колега.

Постига се желание на човек който иска да бъде щастлив, магия е един от активните начини за построяване на собственно щастие, даже и да е пагубен за жертви - какво значение има, че една от тях си отиде, има и други и са в редица.

Колко пъти да повтарям .. има АЗ и АЗ ИСКАМ. Всички други бръщолевини са за попове и подобни служители на култа.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано11.08.09 00:12



Ааа добротата ми в случая равна няма. - вече ти писах че не си добра, помня как се заяждаше че не можеше да преминеш през един щит, щит който съм преминавал много пъти, ... обвини ме че такова нещо няма, понеже ти не си го виждала! Започна да се гавриш и подиграваш че фантазирам! Въпреки всичко не насочих лъч към тебе за атака, макар че си го изпроси! Точно обратното, насочвал съм лъч (енергия) за помощ към няколко човека, усещали са го, но само ако те пожелаят, могат да го потвърдят!
Тя заявява, че няма по-силно влияние от тези с яйца, кръв и пръст, аз и казвам, че има и че явно е неподготвена по материята. - разбира се че има много по силни неща за поразяване, но това не е оправдание ...
Ако беше сигурна в твърдението си - можеше спокойно да каже "Ми дай да си спретнем един дуел", ма не. - не искай повече такива неща, че не се знае дали няма някой друг да застане срещу тебе, някои се дразнят от надценяването ти, после да не кажеш че пак си била атакувана..., няма да е от мене, мойта практика е да отразявам такива атаки, та нападателят да си получи личният удар!


За 2 месеца, пишейки тук отбивам десетина нищожни атаки и две наистина силни, като се има предвид и разстоянието е страшно направо. - аз ти писах че заслужено те атакуват, причините няма да ги повтарям...
Е, подготвена ли е ми кажи?! - за никой няма гаранция, това също го писах, че и най силните магове могат да бъдат смлени от по слаби, то е като на война, вземи легендата за Гулиат и Давид!

Моите думи винаги са ти биле като трън в очите, но не обичам да си пестя неща които виждам..., а от това можеш само да спечелиш или поне вреда няма да имаш!




Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано11.08.09 01:42



Вълк и Лан77, извинявайте, че ви се меся в разговора но искам да споделя за едно подобно
привързване или по-скоро зомбиране. Споменавал съм го. Жертвата е мъжа на лелята на една моя позната. Жената била доста грозничка със увиснал клепач. Жертвата хубавец (явно си го е бивало за женския вкус). Жената отива при ходжа и му сипва нещо в храната. От тогава "само гледа кривите и очи". Случило се е преди повече от 30 години. Живеят в Канада и имат две деца. Той е супер подчинен. Идвала през определено време и пак ходела по ходжи. Явно за подновяване (не знам със сигурност може и за друго). Така, както ми е известен случая така ви го казвам. Известни са ми още два такива случая. В единия случай жертвата разбира случайно години след връзката. Явно е било само за краткотраен секс или нещо от сорта. В този случай, който ми е по-ясен, доколкото ми е известно няма каквито и да е отрицателни последствия нито за единия нито за другия обект. И в трите случая са използвани арабски магии. Такива методики, обаче съществуват във всички традиции. Щом едно нещо се е случило веднъж значи то има право на съществуване. А дали е добро или лошо зависи от гледната точка.

От неизбежното се възмущава само този, който е неразумен.

Редактирано от Бokop на 11.08.09 02:02.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Бokop]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано11.08.09 07:38



и аз това викам, че няма никакви отрицателни последствия при добре свършена работа, останолото е фантазии на моралисти.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано11.08.09 12:16



Темата стана яко Хаос.


Всъщност доста хаотична - обсъжда се какво ли не, но и дума няма отговаряща на заглавието (само няколко мнения в началото).



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Път-ниk]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано11.08.09 12:23



за съжаление платформата на клубове не позволява изнасяне на част от тема в отделна.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано11.08.09 12:41



Ако ти се играе става с копи-пейст - просто копираш мненията в друга тема.


Ако не ти се играе, кажи! Аз си нямам др.ига работа.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор Lan77 ()
Публикувано11.08.09 12:51



Вземам си бележка. Сега тренирам самоотбрана - пак, така че атаки са добре дошли, за това и пиша

.
Иначе е добре да си погледнеш кой точно ти е писал нещата, за които ми говориш, в предмодераторно време много често се появяваха клонинги на моето име.

Ади жив и здрав, до колкото се сещам само аз те подкрепих тогава, но нейсе! А иначе, че съм ти се смяла по други теми е вярно, такава съм си, весела!

Редактирано от Lan77 на 11.08.09 12:59.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор Lan77 ()
Публикувано11.08.09 12:57



Вълк, правила съм и защити на привъзразни

. Не в това иде реч, говоря за разтройването на полето при дълготрайна връзка от този тип. Двамата души страдат по един или друг начин, било то физически, умствено или постоянното чувство "куче на синджир". С течение на годините полето става хаотично, обикновено единят става холеричен, а другият се депресира или е малоценен. Податливи са на всяка болест и всяко влияние. Кажи с това как се справяш?!
Винаги е хубаво да "разваляш" чужда работа, за това се иска много повече познания и търпение отколкото да се прави само, все пак всеки работи различно.
Истината е, че смятам "любовната магия" за полезна в някои случаи, вече съм писала, случаи много различни от "любов", но все пак се налага да я използвам така или иначе. Понеже не съм достатъчно добра или ме е страх все още знам ли, при дълги астрални проекции се самопривързвам към земен обект и това е само един от случаите.
Абе и всичко да е идеално все пак това е само външна обвивка на любовта, не е истинска любов.

Редактирано от Lan77 на 11.08.09 13:09.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано11.08.09 13:45



Всички тезиа разтройства се обясняват с криво свършена работа или се използва нещо което вреди на този който поръчва (бинарното обвързване). Тук е малко дълга философия, но ако вземем подселване на същностите, то подселената същност, бес или вързан покойник започва да насочва жертвата към поръчител и действа ден след ден и нощ след нощ и в един момент жертвата осъзнава, че пъричителя е все едно й е предоставен от съдбата, възникнали от нищо чувства ги възприема като абсолютно нормални и собственни, и заслепена и щастлива от любов даже не се и опитва да анализира поредица от ситуации и случки които са образували тази връзка. И в крайна сметка поръчителя е рад защото си получава влюбена до безумие жертва в него, жертвата е щастлива защото си намерила любовта на живота си. Пък и същностите след това остават при жертвата и премахват различни възможни ситуации които могат да попречат на това влияние. Виж, ако поръчител е говедо и го иска само да види жертвата на колене пред него и да изпита садистичното удоволствие от това - не завиждам на жертвата.

За разваляне ... писна ми от идиоти, параноици и психопати ... да се спасяват сами.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор Lan77 ()
Публикувано11.08.09 13:50



Е, явно не се разбираме. Ма нищо...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор Lan77 ()
Публикувано11.08.09 14:00



Не искам метода на привързване, дали ще е с "принт", аз така им викам на твоите

или е с просто червено конче и брашно или пък е "чиста" работа само на енергийно ниво без помощници, да приемем, че е прекрасно свършено. Сега ме интерисува от тук нататък. Неестественото състояние, в което се озовават двама души с привързани енергийни полета винаги води до аномалии, освен ако не са си били наистина като в приказките "една душа в две тела" и не са толкова близки, че са си като един. Енергообменът се нарушава и от там "красотите", които описах, това не може да се компенсира отвън, поне аз не мога и за това и питам. Все още не вдявам как се справяш с това?



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано11.08.09 14:06



защо трябва да се обвързват двамата при положение, че поръчителя иска да върже друг към него, от къде на къде ще обвързваш поръчителя с жертвата?

---------



Тема editнови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано11.08.09 19:31



Дъра-бъра, 2 чадъра, не се оправдавай с клонинги, добре си личеше кой е твой и кой не - ник (за Lan77)..., ако си писала с друг не ти го знам и не помня, те не са един...


Подкрепа от тебе? Намери темата и ми я покажи...
Или може би имаш това предвид, беше ми го пратила преди 2 гд и 8 месеца...:
Vuonnа Isаn jа Pojаn jа Pyhаn Hеngen, jа jokаinen epаpuhdas voimаssa poistаа !
Знаеш ли, за едно си права, Любов истинска с магия не се постига!

Редактирано от van_helsing на 11.08.09 19:57.



Тема Re: editнови [re: van_helsing]  
Автор Lan77 ()
Публикувано11.08.09 23:17



Не съм ти пращала нищо никога.
Явно сериозно си се объркал, аз съм мързелива, да чета стари теми, че и да пращам нещо си на някой си.


За мен е без значение какво мнение имаш за мен...

Редактирано от Lan77 на 11.08.09 23:21.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор Lan77 ()
Публикувано11.08.09 23:24



Защото такъв е механизмът на обвързването, винаги двамата са свързани. Винаги има отражение върху двамата. Не можеш да въздействаш само върху жертвата.

Ако въздействието, което ти практикуваш е такова отиваш в другата графа "зомбиране", което на мен не ми е интересно.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано11.08.09 23:29



не бива да се вреди на поръчител!

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор Lan77 ()
Публикувано11.08.09 23:32



Естеството на влиянието е такова, че е неизбежно. Аз не приемам "поръчки", така че това правило не ме засяга. Практикувам върху хора в толкова крайни случаи, че си е направо рядкост и винаги добре обяснявам за какво става дума. Обикновено аз привързвам себе си към друга вещица (съгласна с привързването).



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано11.08.09 23:50



Аман от философии.
Има магьосници които приемат магическата сила просто за даденост и градят цели науки върху нея. Ако ги питаш за механизма как става нещо си, отговарят просто "С магия" без да имат обяснение какво точно става, а ако ги питаш "Що е магия" ще ти се изсмеят защото всички знаят, че магията си е магия - нея си я има и може да се ползва - толкова!
А вие...





Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Път-ниk]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано11.08.09 23:51



В отговор на:

Аман от философии.




хах ... и кой го казва!

---------


Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано11.08.09 23:58



Именно! И аз тва си мислих кат пишех мнението - мен наричаш "дървен философ", а ти се впускаш в такива "разсъждения".



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Път-ниk]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано12.08.09 00:00



обсъждаме реалните неща и реална практика както и резултатите й, а не философии изсмукани от пръста. Тъй че - чети.



---------


Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано12.08.09 00:18



Чета, кво да прая. За сега няма друго за четене в клуба...
Как пък на никой не му хрумна поне да смени името на темата?! Още си пишете под "Сигил магия - гнозис",въпреки, че няма нищо общо с мненията ви...





Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Път-ниk]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано12.08.09 00:19



добре де добре .... аз тъкмо си прегледах нещата в гуугъл и съм останал много доволен, та съм добродушен и правя жестове



---------


Тема Re: editнови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано12.08.09 00:57



Не съм виновен че нямаш памет за собствените си деяния, но да се дървиш на другите ти стига, кво ми пука дали си мързелива (мързелив, мързеливо)... Неам мнение за тебе..., още по малко за лъжите ти...





Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Път-ниk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано12.08.09 01:18



Странно и аз се позачудих, дебата би трябвало да е между тебе и Lan77, ... поне по философии си пасвате...


Взех да имам съмнение за енергийна атака от страна на Лан77 , с цел "търсене на себеседник"... А все реве , че уж нея атакували..., навярно "А", "АВ", "О" или "ПП"...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор Път-ниk (ще се върна)
Публикувано12.08.09 12:07



Ние с Бокор си философстваме на лични (виж темата "Светата троица" в клуб "Окултизъм"). Той Вълк заради нея ме нарича "дървен философ", а не заради писанията ми тук.

Не схванах какво значат тези букви които си написал?!



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор Lan77 ()
Публикувано12.08.09 12:26



Айдеее пипна те параноята!



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Път-ниk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано12.08.09 14:23



Не схванах какво значат тези букви които си написал?! - искай разрешение от Вълка да ти поясня...


За останалото знаем защо така те нарича, не съм казал че е от тая тема...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Lan77]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано12.08.09 14:24



Дрън - дрън...






Редактирано от van_helsing на 12.08.09 14:30.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: van_helsing]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано12.08.09 14:32



амин!



---------


Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано12.08.09 14:54



Amen...!



Тема Re: Бивша "Сигил магия - гнозис" :Рнови [re: tricky witch]  
Автор Dragon734 ()
Публикувано17.01.24 08:04



https://www.youtube.com/watch?v=BsTxVMSMjF4

http://clubs.dir.bg/showprofile.php?Cat=44&User=NUT&usid=237716&Number=1955201213&Board=forty&what=showthreaded&page=0&view=collapsed&sb=5&part=1&vc=1

https://www.youtube.com/watch?v=BsTxVMSMjF4



Тема Re: Бивша "Сигил магия - гнозис" :Рнови [re: tricky witch]  
Автор Dragon8 ()
Публикувано18.01.24 20:44



https://www.youtube.com/shorts/OxvEJKfqFkA


Тази говнюха реално използваа толтекска магия=кастанеда=транссърфинг и като не си наясно се самопрецака с тъпите ти опити да ревнувам, защото при магията ВИНАГИ ИМА И ЗАЩИТА и говнюхата е защитена, а ти пропадна като Милко....

https://www.youtube.com/shorts/9Y51HpVTA20

Редактирано от Dragon8 на 18.01.24 20:46.



Тема Re: Бивша "Сигил магия - гнозис" :Рнови [re: tricky witch]  
Автор Dragon8 ()
Публикувано19.01.24 21:49



https://www.svruhestestvenoto.com/index.php?option=com_content&view=article&id=63&Itemid=88




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.