Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 29.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано07.08.09 22:27



после здравословни проблеми из цялото семейство, депресивни и параноидални състояния, проблеми в работата - стандартните неща. лошото е, че имало малко дете което също е обрало от това наказание.

Пълно е с необходимите могили, само трябва да се потърсят, ей даже на централното в орландовци гъмжи от безименните и изоставени пък има и доста силни от тях. Има хубави неща които могат да се извършват с тях, започвайки от това да подмениш себе си с покойник за защита и приключвайки с това, че да се породниш с покойник с цел получаване на силата му. А нещата свързани със отърваване на болести, чистене на негатив, премахване на мизерия са идеални за гробище, пък за другите неща от рода на любовните или проклетии да не говорим .... хех ... има едно много готино нещо за намаляване на килцата, там се къпеш във вода смесена с могилната пръст. То верно, че нещата с гробище стават бавно, но станат ли - няма отърване от тях.

А за менструалната, аз не съм жена, та не ми се налага, пък и малко съм гнуслив, но до колкото си спомням и женската кръв трябва да се взима в определен според целта ден. В първия ден беше за проклетии, втория за прехвърляне на болести, в третия за любовните работи - може и да не съм 100% точен, казвам ги нещата по памет.

---------



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано07.08.09 22:43



Под "могила" има предвид самия гроб.
Нали е гробище - всеки гроб е "могила". Как "Къде ги намира могилите в гробищата"?



Темата обаче взе да кривва, Беше нещо за сигили, а ритуалите с гробище даже не са Хаос магия...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Bълk]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано08.08.09 00:07



Ок. Значи после е имал проблеми, аз помислих, че на самия гроб веднага след ритуала нещо е станало. А как работиш с безименни могили, не трябва ли да знаеш името на починалия, за да се свържеш?

и женската кръв трябва да се взима в определен според целта ден. В първия ден беше за проклетии, втория за прехвърляне на болести, в третия за любовните работи.

Може и така да е по традиция, но аз не го спазвам дословно, кръвта си е една и съща от първия до последния ден, за мен са по-важни фазите на луната и тях ги следя.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Пpokълнaтия]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано08.08.09 00:12



Под 'могила' аз разбирам висока купчина пръст, гробовете са равни, за пръв път чувам някой да ги нарича могили. Както и да е, де, важното е, че се разбрахме.



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано08.08.09 00:33



В началото (когато трупът е току що погребан) гробът е "купчина пръст", после като го навали дъжда, пръстта се уплътнява и сляга и гроба става равен.

"Ще те вкарам в могила", значи "Ще те убия"...



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: Пpokълнaтия]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано08.08.09 01:40



"Ще те вкарам в могила", значи "Ще те убия"... - ами ако ти каже че иска да те намогили...?!

Какво означава?!



Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано08.08.09 10:09



В отговор на:

Значи после е имал проблеми, аз помислих, че на самия гроб веднага след ритуала нещо е станало.




те нещата се проявяват в последствие, макар, че мен веднъж след една грешка ме хвана 20 минути след края, друг път след няколко часа.

Понякога има изискване точно безименна. Тези с имената понякога има и други изисквания от рода до колко е нова или на възрастта на покойника.

В отговор на:

за мен са по-важни фазите на луната и тях ги следя.



има и такава подробност, зависи дали й се чака на някоя или пък може да иска зомбиране което се извършва при намаляваща луна

---------


Тема Re: Сигил магия - гнозиснови [re: witch777]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано08.08.09 13:52



Може и така да е по традиция, но аз не го спазвам дословно, кръвта си е една и съща от първия до последния ден - то има един последен ден, когато въпросната ти "кръв" ще пресъхне...

... тогава каква ще ползваш?! Що не си колекционираш сушени превръзки, за след време, поне като чай да ги ползваш...

Познай ако набарам жена която се опитва да ми слага такива идиотии в питие или храна,... какво ще и се случи...?! Не ми дреме за магията и, ... но за тая мръсотия , дръвника ще и се види като Рай!



Тема Re: Сигил магия - гнозис [re: van_helsing]  
Автор daarkk (непознат )
Публикувано08.08.09 18:48



И какво, като слагат менструална кръв на партьорите си и сякаш вече са хванали дявола за опашката?!
Има си определени и точни методики на захранване с менструална кръв, тези импровизации, които повечето
жени правят, защото са го чули от някой са загуба на време и въобразяване, че въобще правят нещо.
Всички ми се юрват да "магьосничестват", а не знаят ни правила, ни нищо... но извинете ме, темата беше
за хаос чудесии, то и без друго у нас няма почва за развитие на нещо повече от болни фантазии и глупости.



Тема Re: Сигил магия - гнозис [re: daarkk]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано08.08.09 19:39



менструацията е новолуние

профанизирани разбирания.

коя ли богиня е изобразявана като менструираща жена, мм?

Veni, vidi, vici


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.