Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:07 14.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: AБB]  
АвторOтчaянa (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 17:32



И аз съм в същото положение - направих един ритуал, при който си пожелах един мъж да се влюби в мене, тогава не го възприемах като магия, но сега след като прочетох едно интервю с Алена, в което казва, че обектът на любовната магия умира между 8 и 12-тата година, се размислих и виждам, че ритуалът ми си е чиста проба магия... Ужасно много съжалявам и се разкайвам - търся начин да я разваля - ходих в една черква, и попът ми каза, че няма начин да върна нещата назад...

Моля Ви, наистина ако някой знае нещо по въпроса да пише!!!



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: Oтчaянa]  
Авторaaa (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 23:39



Ne priemai vsi4ko koeto kazvat za istina. Na mene sa mi pravili magia za smart predi pove4e ot 15 god, i ne mislia da mra



Тема Не развявайте знамето на страханови [re: Oтчaянa]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано08.03.08 10:22



През 2002 някой покани в този форум Алена да му отговори на семпли въпроси и тя не се отзова. Дори и аз й писах мейл, отговори че имала много работа.
Това, което казва Алена е лишено от основания.
Справедливостта би изисквала да пострада този, който прави магията, а не потърпевшия от нея. Няма логика да страда жертвата, защото по-голяма част от правещите магии за любов са себични задници, които сами не знаят в какво точно се забъркват и каква цена ще платят по късно (в този или следващите си животи).
Всяка магия може да бъде развалена, от друга страна има магии, които действат до определено време и после престават да действат - всичко зависи от това как е направена магията ?

Мъдростта няма авторитет


Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: Oтчaянa]  
Авторsunshine (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 15:48



tarsete Ralica v Plovdiv na tel.0893 242064, 0877780040 tia naistina shte vi pomogne v tezi sluchai



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: AБB]  
Авторsunshine (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 16:11



Za pomosht obadete se na Ralica 0893 242064, 0877 780040
Razvalia wsichki vidove magii. naistina ne si pravia maitap. prochetoh che niakoi se bazikat s tezi gadosti no mai ne sa patili ,no ne im go pojelavam



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: sunshine]  
Автор babat (непознат )
Публикувано02.06.11 19:25



Моят проблем е следния една приятелка на сестра ми (познават се отдавна)пали свещ в църква за да не се разделят с приятеля си майка и казва да си мисли само хубави неща и след малко тя се върнала и казала че имало като черен облак над нея след известно време в рамките на месец те се разделели след още време някакъв неин приятел помак в някакво заведение и подарил два житни класа каменно дърво и др. но всичко изглеждало сякаш е от боклука не знам дали веднага но се е влюбила до полуда и не вярва на никого дори на майка си и е готова да иде в чужбина моля даите някакво заклинание да разваля тази магия (щото е очевидно да е магия)сам без да я водя никъде щото сам само на 13 год. и пак казвам че е готова да отиде в чужбина а и трябва да е от растояние.моля помогнете(от няколко седмици не зн нищо по вапроса но ще разбера все пак даите одговори)





Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BeЩиЦa]  
Автор blood2 ()
Публикувано27.06.11 18:27



Любовта не съществува. Жените не могат да обичат истински. Това дето ти е направено е наистина магия. Някой ти е направил магия да се влюбиш в това момче.



Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.

Тема тука се сбихме ... [re: blood2]  
Автор jumbles ()
Публикувано27.06.11 19:50







Тема Re: тука се сбихме ... [re: jumbles]  
Автор blood2 ()
Публикувано27.06.11 21:10



Да не вземеш да ми правиш магия да те залюбя?





Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.

Тема Re: тука се сбихме ... [re: blood2]  
Автор jumbles ()
Публикувано27.06.11 21:26



нема бе, уважавам те - човек си, пък и си та обичам ... за да си позволя нещо такова


обаче мога ти сбухтя некой възглавка кат нищо




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.