Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:46 24.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BPAHA]  
АвторЖeлaниeтo (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 17:09



Ало, ебача. Да не умря от прегряване?
Или се праиш на загадъчен предерас?



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: dark]  
Автордcц (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 17:02



каква е магията ако не е тайна.Аз пък искам да опитам vm123@abv.bg



Тема ЛЮБОВНА МАГИЯнови [re: BeЩиЦa]  
Авторнe e вaжнo (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 16:38



Хора,кажете ми как на направя бяла магия на едно момче?Много го обичам и не мога без него.Много ще съм ви благодарна,ако някой има идея или желание да ми помогне-ОЧАКВАМ ВИ



Тема Re: ЛЮБОВНА МАГИЯнови [re: нe e вaжнo]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано26.07.06 16:53



Имам желание: прочети темата на slyn4ev ly4: "Проклятието", после темата на Lana: "Естествените чувства".
Смятам, че и коментарите отдолу ще са ти полезни, но ако те мързи, прочети само моите коментари под "Проклятието", там надълго и нашироко пояснявам за любовната магия.

Редактирано от Lan77 на 26.07.06 17:01.



Тема Re: ЛЮБОВНА МАГИЯнови [re: нe e вaжнo]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано26.07.06 19:48



Бяла магия казваш....Ами продължавай да го обичаш,и най важното,не изисквай нищо насреща.Ето ти магия,силна и действаща,но не за всеки





Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BeЩиЦa]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано26.07.06 20:05



Щом не могат да я развалят,значи не могат да я правят като хората.Така че едва ли има какво да разваляш.В случай че действа,признай грешката си пред себе си и си прости за нея.После поискай прошка от момчето.Ако вярваш в Бог,моли се.



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: slyn4ev_ly4]  
Авторhaslachy (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 14:09



Molia vi,pomognete mi,za6toto imam 4uvstvoto,4e 6te poludeia!Kazvam se Eva i predi 2 godini trugnah s edno mom4e,koeto adski me obi4a6e!Az oba4e ne go obi4ah tolkova,no maika mu zapo4na da hiodi po vra4ki,a toi nose6e niakakvi katinari i ne6ta koito triabvalo da nosia za kusmet!Vzeh gi,za da ne go obidia i ot togava hlutnah adski!V momenta toi mi se podigrava i izob6to ne mi obrushta vnimanie,a az se vlo6ih zdravoslovno i psihi4eski!Imam 4uvstvoto,4e poludiavam i 6te napvia nikakva glopost!Molia vi da mi pomognete,ne znam kakvo da storia!Mnogo e spe6no!



Тема Re: разваляне на любовна магия..... [re: haslachy]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано04.08.06 15:21



Ako мислиш че той ти е направил магия,значи не вярваш че те е обичал.Едното с другото са несъвместими.ако има енергийно влияние,то ти си го допуснала сама.Работи над себе си,и най вече над това което те е направило податлива за енергийното влияние.Тогава той няма вече да ти влияе.

Поздрави
Леа



Тема само ти си:))))))))) [re: slyn4ev_ly4]  
Авторvan_helsing (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 18:11



направила си ми магия и съм лудо влюбен в теб

........сега не знам какво да правя, всяка вечер те сънувам и не мога да живея без тебе , ще направя някоя глупост, моля те помогни ми, развали магията, защото страшно те желая
ако не искаш поне ела да се оженим, зарежи мъжа си , не ти ли омръзна вече.......пък и аз съм по готин от него, повярвай ми...............защо постъпваш така с мене
обичам те лудо - сега вече ти вярвам че си силна врачка, накара ме да те обичам , помогни ми , не ме мъчи



Тема Re: само ти си:))))))))) [re: van_helsing]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано04.08.06 18:23



Май нещо жегите не ти се отразяват добре






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.