Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:36 24.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: zahary]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано28.06.11 00:14



няма картинка за вдигнат палец, но ми се иска да я имаше за да я постна тук, защото думите не стигат да опиша колко е вярно, точно и ненатрапчиво всичко, което казваш...
друг е въпроса, че го казваш на място, където много същества / защото не знам дали мога да ги нарека хора/ ще се подразнят от това, което казваш,
а се дразнят защото някъде дълбоко, в онзи остатък от душата им, който все още не е загинал и тлее в очакване на пробуждането им, те знаят, че си прав, но нямат идея как да тръгнат по правия път с толкова очернената си душа, която сами са продали...
жал ми е за тях... не знаят какво правят...




Тема Re: ЛЮБОВНА МАГИЯнови [re: slyn4ev_ly4]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано28.06.11 00:16





не за всеки защото не всеки го може
защо ни е толкова лесно да мразим,
а ни е трудно просто да отворим сърцата си
и да обичаме...


Редактирано от TRlNlTY на 28.06.11 00:18.



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BeЩиЦa]  
Автор lubopitko666 (непознат )
Публикувано30.07.11 07:23



Zdraveite Na Vsichki.Ot Nemai Kade Veche Reshix Da Se Porazrovq iz neta i namerix tozi sait i po-pro4etox tova onova.I Taka Moqt Problem E sledniqt Molq Vi Se Ot Sarce Pomognete Mi!!!Daite Nqkakvi Saveti Taikto Ve4e Naistina Mi Idvat Mn Kraini Neshta!Na po4ti 27g sam i sam ot sofiq predi 6 meseca se razdelixme sas moqta priqtelka,za da ne vi zanimavam na dalgo i na shiroko shte vi kaja sestra i ni razdeli tq mn beshe protiv nashta vrazka po4ti 2g izkaraxme zaedno.Razdelixme se i sled izvesno vreme sestra i na priqtelkata mi mi napisa slednoto pismo:Sestra mi si zagubi poslednite 2g ot jivota i sas teb,no az ti obeshtavam 4e shte napravq taka,4e ti neq nikoga,da ne q zabravish!!!i taka vav na4aloto az ne povqrvax na tova no moje bi mesec sled tova neshto stana i neznam ot togava do sega postoqnno pla4a osobeno ve4er!otslabnax sas po4ti 20kg za tova vreme,nqmam nastroenie za nishto ne izlizam nikade.I pochti vav sqka minuta tq mi e vav glavata,daje ve4e zapo4nax da q vijdam i na san i da se sabujdam ot ujasni koshmari..tova e ako nqkoi moje da mi pomogne....sastaril sam se pone sas 10g!poznatite mi si mislqt 4e sam posegnal kam narkoticite,a ne e taka..prosto sam vav ujasna depresiq li i az nz to4no kakvo e!BLAGODARQ VI PREDVARITELNO!



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: lubopitko666]  
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано31.07.11 19:07



чистене, защита, удар по сестрата. Всичко това ако наистина има нещо, а не психоз.

---------



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BeЩиЦa]  
Автор Reni80 (непознат )
Публикувано23.09.11 00:12



Kaji mi koi sa tezi jeni za da varna sapryga si molqte tel ili adres




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.