Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема разваляне на любовна магия.....  
АвторBeЩиЦa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.05 16:03



Бях безумно влюбена в едно момче, оба4е нещата се развиха така, че се разделихме. Една година много ми липсваше и реших, че трябва да направя магия, за да се върне при мен. Пожелах си да ме обича истински и да сме отново заедно. За магията ми помагаха две жени, които се занимават с магии. Обаче сега искам да разваля магията, защото разбрах, че не е редно да правиш нещо против волята на човек. Обаче онея двете магъосници ми казаха, че не могат да помогнат за развалянето на магията. И искам да ви попитам ако някой знае как да я разваля да ми каже....благодаря предварително.



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BeЩиЦa]  
Авторmeri (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 01:51



а магията проработи ли?



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BeЩиЦa]  
Автор Cynthia (pure evil)
Публикувано25.07.05 15:07



То е малко като хвърления камък - дето не се връща.
Не че е невъзможно, но може и да не стане и съвсем
на зле могат да отидат нещата.
По-добре остави всичко както е.
Не се забърквай по-сложни и големи каши...



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: Cynthia]  
Авторmeri (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 01:09



ами то при мен по-лошо няма как да стане, така че бих пробвала и затова се интересувам след като е направена магия има ли изобщо някаква промяна? или "магьосницата" само ти е взела парите



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BeЩиЦa]  
Авторmm (Нерегистриран)
Публикувано07.08.05 17:17



ami otidi do blizkata carkva i govori sas sve6tenika tam



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BeЩиЦa]  
Авторdark (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 00:00



Отиди при ходжа и му обясни ситуацията. Той ще ти напише на едно малко листче едни думички и ще ти каже какво да ги правиш.



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BeЩиЦa]  
Автор zahary (adeptus)
Публикувано08.08.05 09:03



В никакъв случай не ходи в църква или в джамия, защото си нечиста от ритуалите, които си направила. Поне 8 месеца...В това време си наложи пост и разкаяние, защото си създала карма, която подлежи на изчистване.
Обещай пред себе си и пред Бога ,че повече няма да се занимаваш с енергийни въздействия върху хора.
Съдбата сама ще определи какво изкупване ще ти бъде отредено.
Мини на страната на Светлината и живей в нея.
След определения срок се правят Заклинателни Киприанови или Василиеви молитви от правоспособен свещеник.



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: zahary]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано10.08.05 19:03



"В никакъв случай не ходи в църква или в джамия, защото си нечиста от ритуалите, които си направила..."

хахахаахахахахаахахаахахахаахаха


"След определения срок се правят Заклинателни Киприанови или Василиеви молитви от правоспособен свещеник"

хахахаххахах

Кой ги издава правата? Господ ли?
Ако искам и аз права към кой да се обърна?
Към Бог или към локалния мафиотски правоспособен християнски бос

БУЛШИТ!

Ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BPAHA]  
Автор zahary (adeptus)
Публикувано10.08.05 19:32



Не е необходимо да се обръщаш към никого, защото вече си защитена, култът към Луцифер гарантира това, но с цената на загуба на душата.
Съжалявам за това обстоятелство.
На истинския правоспособен свещеник не се носят пари, а вяра и надежда.
Понятието "правоспособен" употребих в смисъл чист духовно и издигнат в добродетелите човек, владеещ знание.
Почувствах задължение да отговоря на жената,, която имаше нужда от помощ и търсеше...



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: zahary]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано11.08.05 01:07



Кажи една църква с тайъв свещенник

Ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BPAHA]  
Автор zahary (adeptus)
Публикувано11.08.05 16:28



Разбирам за какво намекваш. Искам само да ти припомня, въпреки че съм сигурен че знаеш:
Съществуват закони на тайната, които се защитават от посветените /както от хората на черното така и от тези на бялото братство в страната/. Всичко е строго балансирано и силата на тъмнината е ограничена до толкова, колкото и тази на светлината.
Призовавам да се позовем на тези закони.
Единствено мога да те уверя, че тук, в България има много ядра на подобни групи от двете ложи.
А за истинските православни свещеници- ти си права- прекалено малко са- познавам единици такива.



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: zahary]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано11.08.05 16:45



И имаш ли идея как един човечец от Малко Горублене ще се добере до един такъв?
Аз нямам.

Ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BPAHA]  
Автор zahary (adeptus)
Публикувано11.08.05 19:18



Kойто търси, намира. Убеждавал съм се многократно лично. Магична верига.......



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BPAHA]  
Автор zahary (adeptus)
Публикувано11.08.05 19:41



Между другото много хубав сайт...http://www.occultism.tk !



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: zahary]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано11.08.05 21:00



каквото мога да направя го правя. и колкото време имам, гледам да го вложа.
мъча се сега с нова версия на сайта. да е по-хубава, по-полезна, ама не е като токаната баница. ще стане.

Мерси!

Ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BPAHA]  
Автор zahary (adeptus)
Публикувано11.08.05 21:10



За сайта- щом желанието е налице- резултатът е сигурен.
Пожелавам успех!



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: zahary]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано12.08.05 01:16



то желанието е вече шеста година. тия клубове ги нямаше още

Ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BPAHA]  
АвторЖeлaниeтo (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 13:09



Без желанието нищо не става. Дори тъп педерас като теб.



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: Жeлaниeтo]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано13.08.05 17:19



taka e ako ne biah ebal bashta ti, sega niamashe da te ima

Ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BPAHA]  
АвторЖeлaниeтo (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 17:50



Добре че подшушнах на тъпата маймуна дето те е изродила да вземе онова нещо на баща ти и да си го мушне, та да се родиш. Ма квато си е несръчна си го завря от мерак в задника, та виж кво се пръкна: Еблив грозен педерас с малограмжен мозък



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BPAHA]  
АвторЖeлaниeтo (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 17:09



Ало, ебача. Да не умря от прегряване?
Или се праиш на загадъчен предерас?



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: dark]  
Автордcц (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 17:02



каква е магията ако не е тайна.Аз пък искам да опитам vm123@abv.bg



Тема ЛЮБОВНА МАГИЯнови [re: BeЩиЦa]  
Авторнe e вaжнo (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 16:38



Хора,кажете ми как на направя бяла магия на едно момче?Много го обичам и не мога без него.Много ще съм ви благодарна,ако някой има идея или желание да ми помогне-ОЧАКВАМ ВИ



Тема Re: ЛЮБОВНА МАГИЯнови [re: нe e вaжнo]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано26.07.06 16:53



Имам желание: прочети темата на slyn4ev ly4: "Проклятието", после темата на Lana: "Естествените чувства".
Смятам, че и коментарите отдолу ще са ти полезни, но ако те мързи, прочети само моите коментари под "Проклятието", там надълго и нашироко пояснявам за любовната магия.

Редактирано от Lan77 на 26.07.06 17:01.



Тема Re: ЛЮБОВНА МАГИЯнови [re: нe e вaжнo]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано26.07.06 19:48



Бяла магия казваш....Ами продължавай да го обичаш,и най важното,не изисквай нищо насреща.Ето ти магия,силна и действаща,но не за всеки





Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BeЩиЦa]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано26.07.06 20:05



Щом не могат да я развалят,значи не могат да я правят като хората.Така че едва ли има какво да разваляш.В случай че действа,признай грешката си пред себе си и си прости за нея.После поискай прошка от момчето.Ако вярваш в Бог,моли се.



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: slyn4ev_ly4]  
Авторhaslachy (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 14:09



Molia vi,pomognete mi,za6toto imam 4uvstvoto,4e 6te poludeia!Kazvam se Eva i predi 2 godini trugnah s edno mom4e,koeto adski me obi4a6e!Az oba4e ne go obi4ah tolkova,no maika mu zapo4na da hiodi po vra4ki,a toi nose6e niakakvi katinari i ne6ta koito triabvalo da nosia za kusmet!Vzeh gi,za da ne go obidia i ot togava hlutnah adski!V momenta toi mi se podigrava i izob6to ne mi obrushta vnimanie,a az se vlo6ih zdravoslovno i psihi4eski!Imam 4uvstvoto,4e poludiavam i 6te napvia nikakva glopost!Molia vi da mi pomognete,ne znam kakvo da storia!Mnogo e spe6no!



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: haslachy]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано04.08.06 15:21



Ako мислиш че той ти е направил магия,значи не вярваш че те е обичал.Едното с другото са несъвместими.ако има енергийно влияние,то ти си го допуснала сама.Работи над себе си,и най вече над това което те е направило податлива за енергийното влияние.Тогава той няма вече да ти влияе.

Поздрави
Леа



Тема само ти си:)))))))))нови [re: slyn4ev_ly4]  
Авторvan_helsing (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 18:11



направила си ми магия и съм лудо влюбен в теб

........сега не знам какво да правя, всяка вечер те сънувам и не мога да живея без тебе , ще направя някоя глупост, моля те помогни ми, развали магията, защото страшно те желая
ако не искаш поне ела да се оженим, зарежи мъжа си , не ти ли омръзна вече.......пък и аз съм по готин от него, повярвай ми...............защо постъпваш така с мене
обичам те лудо - сега вече ти вярвам че си силна врачка, накара ме да те обичам , помогни ми , не ме мъчи



Тема Re: само ти си:)))))))))нови [re: van_helsing]  
Автор slyn4ev_ly4 (светлина)
Публикувано04.08.06 18:23



Май нещо жегите не ти се отразяват добре





Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BeЩиЦa]  
Автор Tailun (новак)
Публикувано05.08.06 06:33



ако в твоя случай може да се говори за магия - направила си я само на себе си -
такъв вид въздействия не стигат до баланса на вселената, така че спокойно. Колкото до желанието да се въздейства - то винаги е осъдително, а съдник е истинската природа на човека - само от нея зависи баланса и допускането на възможности.



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BeЩиЦa]  
Автор Tailun (новак)
Публикувано05.08.06 06:37



ако е използвана менструална кръв е възможно да има прикачване, но за магия не може да се говори - така или иначе, хората са скачени съдове.



Тема Re: само ти си:)))))))))нови [re: slyn4ev_ly4]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано05.08.06 23:35



напротив,на плажа не е зле.........



а ти ще помагаш ли или ще ми пишеш за жеги?
разваляй тази магия................
иначе те включвам към харема си

I love Еvgenia !!!



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: Tailun]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано05.08.06 23:43



ти ползваш ли такава кръв.................хехехе ?



I love Еvgenia !!!



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: haslachy]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано06.08.06 23:35



Терапията на тази магия е много лесна. Две седмици на село - тежък физически труд (поне осем часа) и като се върнеш вечер от полето можеш да си вземеш книжка на английски, френски или нещо друго интелектуално и поне четири часа четене. Ще ти мине за нула време.
Девойко, нямаш абсолютно никакво влияние, голямото ти страдание е скука, мързел за тялото и за сивите клетки и ако продължаваш така наистина ще си докараш болест или поне порядъчно изоставане ...



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BeЩиЦa]  
Авторkkkkkkkkk (Нерегистриран)
Публикувано09.08.06 18:10



kuklo ot koi grad sa tezi dvete magiosnizi , trqbva mi magiq za lubov, molq te pomogni mi,ako moje6 da mi pomogni6 mi otgovori tuk ,az 6te ti dam mail ,molq te



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BeЩиЦa]  
Авторnavigator (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 14:29



zdravei,pi6ati po-povod magiata koqto si napravila na tvoqt priqtel,bih iskal da te popitam koi ti pomogna da my naparvi6 magia,za da potarsq i az tqhnata pomo6t ,6tot s priqtelkata mi behme zaedno 3g i polovina,oba4e me zarqza zaradi edin det i se prave6e na priqtel,i sega iskam da si q varna pls,kaji mi koi sa te?i kakva to4no magia napravihte,i za kolko vreme sled kato si q napravila tq podeistva i kakvi bqha parvite priznaci pls,i ako moje6 da mi kaje6 kak da otkria tezi,"magiosnici"pls:)pi6i mi na navigator765@abv.bg ili 0886909981 pls,molqte pomogni mi!





Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: navigator]  
АвторAБB (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 11:35



КОГАТО НАПРАВИШ ЛюБОВНА МАГИЯ , ЧОВЕКЪТ НА КОГОТО Е НАПРАВЕНА УМИРА МЕЖДУ 8МАТА И 12ТАТА ГОДИНА ОТКАКТО Е НАПРАВЕНА, МИСЛЕТЕ ДОБРЕ КАКВО ИСКАТЕ, БЯХ НАПРАВИЛА ЕДИН РИТУАЛ, скоро разбрах за тези последствия сега полудявам и не знам какво да правя.



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: AБB]  
АвторЦвeтe (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 14:39



Това което пише АБВ е вярно. Аз обаче зная, че е около осмата. Аз лично имам познат, който си правеше на себе си за пари и късмет. Наистина му вървеше, някъде до 6-тата година...а после....лошо стана.



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BPAHA]  
Авторjana491O (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 22:23



Не бива дори да си помисляме за магии-било то бели или черни.На мен ми се случи да бъда отблъсната-все още не съм изгонена,може би за това,че съм много упорита.Дори в моменти се питам-хората които се държат мило ги пренебрегваме-а другите търсим-необяснимо,защо.И се питаме-не е ли това предсказано,безсилни да го спрем .Ние сме само едни човеци-които променяме съдбата,но не я изменяме.Всичко в живота се връща.Аз вярвам, че лошото ще настигне,който го прави.





Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: AБB]  
АвторOтчaянa (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 17:32



И аз съм в същото положение - направих един ритуал, при който си пожелах един мъж да се влюби в мене, тогава не го възприемах като магия, но сега след като прочетох едно интервю с Алена, в което казва, че обектът на любовната магия умира между 8 и 12-тата година, се размислих и виждам, че ритуалът ми си е чиста проба магия... Ужасно много съжалявам и се разкайвам - търся начин да я разваля - ходих в една черква, и попът ми каза, че няма начин да върна нещата назад...

Моля Ви, наистина ако някой знае нещо по въпроса да пише!!!



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: Oтчaянa]  
Авторaaa (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 23:39



Ne priemai vsi4ko koeto kazvat za istina. Na mene sa mi pravili magia za smart predi pove4e ot 15 god, i ne mislia da mra



Тема Не развявайте знамето на страханови [re: Oтчaянa]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано08.03.08 10:22



През 2002 някой покани в този форум Алена да му отговори на семпли въпроси и тя не се отзова. Дори и аз й писах мейл, отговори че имала много работа.
Това, което казва Алена е лишено от основания.
Справедливостта би изисквала да пострада този, който прави магията, а не потърпевшия от нея. Няма логика да страда жертвата, защото по-голяма част от правещите магии за любов са себични задници, които сами не знаят в какво точно се забъркват и каква цена ще платят по късно (в този или следващите си животи).
Всяка магия може да бъде развалена, от друга страна има магии, които действат до определено време и после престават да действат - всичко зависи от това как е направена магията ?

Мъдростта няма авторитет


Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: Oтчaянa]  
Авторsunshine (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 15:48



tarsete Ralica v Plovdiv na tel.0893 242064, 0877780040 tia naistina shte vi pomogne v tezi sluchai



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: AБB]  
Авторsunshine (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 16:11



Za pomosht obadete se na Ralica 0893 242064, 0877 780040
Razvalia wsichki vidove magii. naistina ne si pravia maitap. prochetoh che niakoi se bazikat s tezi gadosti no mai ne sa patili ,no ne im go pojelavam



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: sunshine]  
Автор babat (непознат )
Публикувано02.06.11 19:25



Моят проблем е следния една приятелка на сестра ми (познават се отдавна)пали свещ в църква за да не се разделят с приятеля си майка и казва да си мисли само хубави неща и след малко тя се върнала и казала че имало като черен облак над нея след известно време в рамките на месец те се разделели след още време някакъв неин приятел помак в някакво заведение и подарил два житни класа каменно дърво и др. но всичко изглеждало сякаш е от боклука не знам дали веднага но се е влюбила до полуда и не вярва на никого дори на майка си и е готова да иде в чужбина моля даите някакво заклинание да разваля тази магия (щото е очевидно да е магия)сам без да я водя никъде щото сам само на 13 год. и пак казвам че е готова да отиде в чужбина а и трябва да е от растояние.моля помогнете(от няколко седмици не зн нищо по вапроса но ще разбера все пак даите одговори)





Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BeЩиЦa]  
Автор blood2 ()
Публикувано27.06.11 18:27



Любовта не съществува. Жените не могат да обичат истински. Това дето ти е направено е наистина магия. Някой ти е направил магия да се влюбиш в това момче.



Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.

Тема тука се сбихме ...нови [re: blood2]  
Автор jumbles ()
Публикувано27.06.11 19:50







Тема Re: тука се сбихме ...нови [re: jumbles]  
Автор blood2 ()
Публикувано27.06.11 21:10



Да не вземеш да ми правиш магия да те залюбя?





Ние сме Дрогата на Бог, затова просто го обичайте.

Тема Re: тука се сбихме ...нови [re: blood2]  
Автор jumbles ()
Публикувано27.06.11 21:26



нема бе, уважавам те - човек си, пък и си та обичам ... за да си позволя нещо такова


обаче мога ти сбухтя некой възглавка кат нищо



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: zahary]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано28.06.11 00:14



няма картинка за вдигнат палец, но ми се иска да я имаше за да я постна тук, защото думите не стигат да опиша колко е вярно, точно и ненатрапчиво всичко, което казваш...
друг е въпроса, че го казваш на място, където много същества / защото не знам дали мога да ги нарека хора/ ще се подразнят от това, което казваш,
а се дразнят защото някъде дълбоко, в онзи остатък от душата им, който все още не е загинал и тлее в очакване на пробуждането им, те знаят, че си прав, но нямат идея как да тръгнат по правия път с толкова очернената си душа, която сами са продали...
жал ми е за тях... не знаят какво правят...




Тема Re: ЛЮБОВНА МАГИЯнови [re: slyn4ev_ly4]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано28.06.11 00:16





не за всеки защото не всеки го може
защо ни е толкова лесно да мразим,
а ни е трудно просто да отворим сърцата си
и да обичаме...


Редактирано от TRlNlTY на 28.06.11 00:18.



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BeЩиЦa]  
Автор lubopitko666 (непознат )
Публикувано30.07.11 07:23



Zdraveite Na Vsichki.Ot Nemai Kade Veche Reshix Da Se Porazrovq iz neta i namerix tozi sait i po-pro4etox tova onova.I Taka Moqt Problem E sledniqt Molq Vi Se Ot Sarce Pomognete Mi!!!Daite Nqkakvi Saveti Taikto Ve4e Naistina Mi Idvat Mn Kraini Neshta!Na po4ti 27g sam i sam ot sofiq predi 6 meseca se razdelixme sas moqta priqtelka,za da ne vi zanimavam na dalgo i na shiroko shte vi kaja sestra i ni razdeli tq mn beshe protiv nashta vrazka po4ti 2g izkaraxme zaedno.Razdelixme se i sled izvesno vreme sestra i na priqtelkata mi mi napisa slednoto pismo:Sestra mi si zagubi poslednite 2g ot jivota i sas teb,no az ti obeshtavam 4e shte napravq taka,4e ti neq nikoga,da ne q zabravish!!!i taka vav na4aloto az ne povqrvax na tova no moje bi mesec sled tova neshto stana i neznam ot togava do sega postoqnno pla4a osobeno ve4er!otslabnax sas po4ti 20kg za tova vreme,nqmam nastroenie za nishto ne izlizam nikade.I pochti vav sqka minuta tq mi e vav glavata,daje ve4e zapo4nax da q vijdam i na san i da se sabujdam ot ujasni koshmari..tova e ako nqkoi moje da mi pomogne....sastaril sam se pone sas 10g!poznatite mi si mislqt 4e sam posegnal kam narkoticite,a ne e taka..prosto sam vav ujasna depresiq li i az nz to4no kakvo e!BLAGODARQ VI PREDVARITELNO!



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: lubopitko666]  
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано31.07.11 19:07



чистене, защита, удар по сестрата. Всичко това ако наистина има нещо, а не психоз.

---------



Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BeЩиЦa]  
Автор Reni80 (непознат )
Публикувано23.09.11 00:12



Kaji mi koi sa tezi jeni za da varna sapryga si molqte tel ili adres




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.