Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 18.05.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: За връзките [re: FilerO99]  
Автор roshava (диване)
Публикувано20.06.13 16:19



Не знам живота, Файле, но тази жлъч, ще я отрови .





Тема Re: За връзките [re: roshava]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано20.06.13 16:54



В реалния живот си беше добричка, само че убеждението й че материалното превъзхождало духовното ще й съсипе живота.



Тема Re: За връзките [re: roshava]  
Автор LILKA_SM (член)
Публикувано20.06.13 22:02



Да, така е. Вярно си е.





Тема Re: За връзките [re: FilerO99]  
Автор roshava (диване)
Публикувано20.06.13 22:55



Те до там водят тези убеждения ... до озлобяване.



Тема Re: За връзките [re: LILKA_SM]  
Автор roshava (диване)
Публикувано20.06.13 22:56







Тема Re: За връзките [re: roshava]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано21.06.13 15:10



Не знам при мен до какво точно озлобяване водят, но и ти, и Файла сте самотници и сте го казвали неведнъж, а аз не съм.

Темата впрочем нъл беши за статията и истините в нея, кво ме емнахте вий, щастливите и разбиращите от връзки?

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!

Тема Re: За връзките [re: roshava]  
Автор ШokoЛaдa (елф)
Публикувано21.06.13 16:36



Бля бля....


започнах я..но не можах да я свърша...
Скучно...

Редактирано от ШokoЛaдa на 21.06.13 18:23.



Тема Re: За връзките [re: Чиcтoмeтka]  
Автор roshava (диване)
Публикувано21.06.13 20:51



Хайде спри да ми ходиш по трътката, че аман от озлобени женици, които искат да си избиват комплексите на мой гръб.





Тема Re: За връзките [re: roshava]  
Автор The Stranger (GAME OVER!)
Публикувано21.06.13 22:52



Остави я, на нея целия свят й е крив...само тя е нормалната



Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Тема Re: За връзките [re: roshava]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано21.06.13 23:13



АЗ ти ходя по трътката? Затова ли си тръгнала да ме коментираш в стил "другарски съд" и търсиш външна подкрепа все едно си втори клас. Пиши си по темата, както писах аз, вместо да се чудиш кого по-напред да обидиш, че не мислел като теб. Не става само да линкнеш и да започнеш да обиждаш всеки инакомислещ.

Кви са истините в статията, дето ги подкрепяш? И по-важното - на каква база точно ги подкрепяш? Леко-далеко трябва да имаш база да размахваш присъдите си, а в тази тема ти липсва.

Статията не отговаря на масата хора и не отчита, че човек може съвсем съзнателно да прави идиотски компромиси, за да задържи половинката си. Връзките не се провалят заради самите компромиси, а защото участниците искат перфектното, без да осъзнават какво значи това, оттам идват разминаванията между надежди, реалност и заблуждение. Няма полза да обясняваш на тъпа путка какви компромиси да прави, за да запази връзката си, защото за нея всичко, което не е идеал, е един огромен компромис, ерго - една изначале провалена връзка. Не мога да разбера що е такъв АДСКИ проблем просто да признае някой/някоя, че той самият греши и не знае какво иска. Все друг трябва да е виновен и да потиска нещастния герой.

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.