Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 05.06.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: НИВА 2008нови [re: ogorogo]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано20.11.08 14:07



Мерцедеса е за пътища. А в България пътища няма. Та - според мен си е здрав разум


И безаварийна

Bеer? Mоre?



Тема Re: НИВА 2008нови [re: bira_more]  
Автор ogorogo (новак)
Публикувано21.11.08 00:20



Абе, готина работа, пичовска кола, не е за гейове, санким. Ръмжи, поскръцва, мята се по тротоарите без проблем, абе знаеш, че си в кола. Пък като ме задминават простаци и гледат с презрение, така се смея, че е голяма веселба. Ще пише пак, то още не съм и свалил найлоните.



Тема Re: НИВА 2008нови [re: ogorogo]  
Автор ogorogo (новак)
Публикувано27.11.08 23:31



А знае ли някой как мога да прекъсна запалването и да сложа тайно ключе някъде? Ама без да се бричне компютърът, че аз не го знам и къде е.



Тема Re: НИВА 2008нови [re: ogorogo]  
Автор 4onkin (минаващ)
Публикувано04.12.08 22:58



Не се бях логвал повече от месец и сега като погледнах, я то имало нови постове. Чета Огорого си купил нова нивичка. Така се зарадвах, че усмивката не може да ми слезе от лицето. Аз честно го бях отписал, а той излезе сериозен. Човече пожелавам ти безаварийно каране и много приключения с тази играчка за пораснали момчета. Планините и горите да бъдат в краката ти т.е. в колелата ти.



Колкото по-малко питаш, толкова по-малко те лъжат.

Тема Re: НИВА 2008нови [re: 4onkin]  
Автор ogorogo (новак)
Публикувано05.12.08 01:16



Мерси, ама ако някой каже каква е хавата с този имобилайзер, тъй като и на мен продавачът се ослушва да даде червен и черни ключове, както някой тук спомена. " Абе то мога да ти го активирам, ама да не ти направи номер по пътя някъде и пр. приказки". Аз я взех с аларма и централно заключване. Искам и пейджър да сложа, че не ми се плаща пълно каско, не е Майбах, санким. Системите си работят нормално, само огледалата са калпави, вижда се зле и се потят и напролет ще си монтирам западни с моторчета и отопление, стига да докопам от някоя западна морга нещо по-бадева.



Тема Re: НИВА 2008нови [re: ogorogo]  
Автор 4onkin (минаващ)
Публикувано05.12.08 10:09



Абе Нивата не е Майбах, ама ако ти я откраднат ще те заболи като за Майбах. Огледалцата и при мен бяха кофти. Най ме дразнеше това, че при висока скорост се обръщаха от въздушната струя. Купих нови - същия боклук. Има едни огромни по-скъпички, но на мен ми изглеждат много грозни. Още по-грозно ще е ако присадя от друга кола огледала. За имобилайзера нищо не мога да кажа. Не ги разбирам тези джаджи.

Колкото по-малко питаш, толкова по-малко те лъжат.


Тема Re: НИВА 2008нови [re: 4onkin]  
Автор ogorogo (новак)
Публикувано05.12.08 14:59



Е, аз имам от огромните, уж по-хубави. Не се местят от вятъра/карам бавничко/, ама са криви и се потят като хамалин. Абе, това е бял кахър, лятос ще си сложа запад0няшки с моторчета и отопление. Ама толкоз ли ги крадат тия НИВИ? Не може да бъде!



Тема Re: НИВА 2008нови [re: 4onkin]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано05.12.08 16:00



Аз съм с огромните. А бе грозни, ама вършат добра работа. При висока скорост (130 - 140 щото повече не може) имат склонност да се "прибират" ама май има чалъм да се позатегнат.

Bеer? Mоre?




Тема Re: НИВА 2008 [re: ogorogo]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано05.12.08 16:05



Не знам - на мен ми обясниха че от жега и т.н. ключа (черния който се ползва ежедневно) може да откаже и колата си остава блокирана.
Иначе няколко проблема с моята аларма:
Караш. Натискаш с коляно алармата. И колата гасне. Почваш да се потиш и под езика. Осещаш се, изключваш алармата, палиш и тръгваш. След малко - цък алармата пак включена. Гасиш алармата. Отваряш шофьорската врата, затваряш я палиш и тръгваш. Баш като виндовс бе мамамудейба!
Едината черна щракалка за заключване нещо се беше развила. И заключваш, ама онова се закача за вратата и не може да хлътне и вратата остава отворена. Ужас. Е - оправията е лесна.

Bеer? Mоre?




Тема Re: НИВА 2008 [re: bira_more]  
Автор ogorogo (новак)
Публикувано05.12.08 23:59



Чакай малко, ОЩЕ БИРА! Това може да е само при теб или защото са ти дълги копитата. Ти по принцип имаш ли такъв червен ключ, дето го споменават? За обучение на алармата? Защото моят дилър от ЛАДА ЦЕНТЪР се врътка нещо, усуква се. Такъв ключ полага ли се с колата заедно? Натиснал си случайно джаджата с червеното диодче над ключа ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.