Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 22.05.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: НИВА 2008нови [re: 4onkin]  
Автор ogorogo (новак)
Публикувано14.12.08 12:51



Е, чак като танк! Ами, това е джип с пълно механично предаване, пък и един тон тежи. Хич няма и да я засичам, имам кинти - карам и това е. Бръмчи много, ама пък това някак си ме кефи. За вибрациите на раздатката братушките продават подрамници, проста конструкцийка е, пратих мейл на един, дето ги продава, да видим дали ще може да прати един брой до БГ, че не ми се разправя със заварки и пр. Т.е. двата полукръгли гумени тампона на разд. се обръщат и се прибавят още четири такива. Абе, има го в сайта http://podramnikrk.narod.ru/, подробно.



Тема Re: НИВА 2008нови [re: ogorogo]  
Автор 4onkin (минаващ)
Публикувано14.12.08 21:59



Абе писал съм го и друг път и сега пак ще повторя, не разбирам изобщо какво се оплаквате от шум и друсане. За мен са си в рамките на поносимото и не си заслужава изабщо да се разисква. Слушам си музика, не ми пречи. Вярно при високи скорости шума става силен, но това е от въздушния поток, не е от машинарията и е досадно лятно време когато пътувам с отворени прозорци.

Колкото по-малко питаш, толкова по-малко те лъжат.


Тема Re: НИВА 2008нови [re: 4onkin]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано14.12.08 22:41



Е - мен ме дразнеше едно досадно дрънчене, ама като олепих пласмасите - там където влизат в металните жлебове - и намаля осезаемо. Сега има едно скърцане ама не мога да чатна от къде идва.

Bеer? Mоre?




Тема Re: НИВА 2008нови [re: bira_more]  
Автор FryscoМодератор (невъзпитан)
Публикувано15.12.08 13:59



Добре де, кат ще е с катерене, ще търся един приятел да взема неговата нива...
Само да решиме кога да е...


Елате повече!


Тема Re: НИВА 2008нови [re: Frysco]  
Автор 4onkin (минаващ)
Публикувано15.12.08 21:16



То хубаво, но тази събота май се работи. В неделя аз може и да съм зает. После идват едни празници, сигурно ще се разбягаме в различни посоки. Но ако останем в София може да се разберем нещо. Уф много трудно е да се координират няколко човека.

Колкото по-малко питаш, толкова по-малко те лъжат.


Тема Re: НИВА 2008нови [re: 4onkin]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано15.12.08 22:45



Трудно е. А и аз нещо намразих края на годината - все възникват някакви идиотски проблеми.

Bеer? Mоre?




Тема Re: НИВА 2008нови [re: 4onkin]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано17.12.08 19:12



аз под 8 не съм успявал да сваля.
при все, че чинно съм ковал стрелката на 90.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Няколко нещанови [re: bira_more]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано17.12.08 19:40



на мене даже са ми казвали блокажа само спрял да го барам.
на ръчна съм покарвал, и то на бързи (срам, ма си го признавам).
а коланите блокират и при тръскане. тръгнеш ли по грапаво, забрави да си сложиш колана в движение.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Няколко нещанови [re: StefanPan]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано17.12.08 21:50



Ми аз пък съм карал. И се чудех що колата така не върви. Срам и позор.
Ама и един приятел се подлъга. Та като отпуснах ръчната - и колата фръкна. А той за разлика от мен - стар ниваджия, ама свикнал човека да разчита и на лампичката.

Bеer? Mоre?




Тема Re: НИВА 2008 [re: StefanPan]  
Автор 4onkin (минаващ)
Публикувано17.12.08 22:33



Това което съм казал - 7/100 разход по-скоро е било като предположение а не следствие от експеримент. Като карам на дълъг път и яко я ръчкам дава примерно 9-10/100 разход и си помислих, сигурно ако галя педала (на газта де) ще падне на 7/100


На ръчна много пъти съм потеглял, но то се усеща, колата се съпротивлява. Може и ръчната да ми даржи по-здраво.

Колкото по-малко питаш, толкова по-малко те лъжат.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.