Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:06 30.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Воден баланснови  
Авторmarc (Нерегистриран)
Публикувано09.07.05 05:06



Що е то ??????



Тема Re: Воден баланснови [re: marc]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано09.07.05 12:47



Баланс на водата в организма. Не е ли очевидно?



Тема Re: Воден баланснови [re: Osogovetz]  
Авторmarc (Нерегистриран)
Публикувано09.07.05 12:48



Не можеш ли да ми обясниш мако по подробно.



Тема Re: Воден баланснови [re: marc]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано09.07.05 12:58



Ако ти обясня малко по-подробно, пак нищо няма да ти стане ясно. Какво по-точно искаш да знаеш?



Тема Re: Воден баланс [re: marc]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано09.07.05 19:53



Абе, ако искаш да качиш маса и по принцип трудно качваш. Трябва да пиеш повече вода отколкото изразходва тялото ти. Пий сега лятото най-малко по 2л вода на ден! Аз много се потя и за това дори когато не ми се пие вода си пийвам за да подържам баланса! Хубаво е да се слага малко сол във водата(аз не, че слагам де) през лятото защото чрез потта се отделят и разни соли, които са нужни на организма. Признака, че проявяваш жажда сочи, че вече тялото ти се нуждае от вода, яа ти трябва да пиеш преди то да се нуждае, преди да си иска само.

A Proud Assistant of the Police of Chicago!


Тема Re: Воден баланснови [re: Osogovetz]  
Авторmarc (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 21:38



А ако искам да се чистя. Кво става с водата. Пак ли трябва да пия по много????????
В какво се състои тоя ваден баланс???? Трябва да приемам колкото изхвърлям така ли. Не трябва ли като се чистиш да се обезводняваш поне малко?????????
За тва те питам щото не го разбирам. Казват пий по 2л вода на ден, ами ако не ми се пие. Пак ли да я пия по 2л. Задължително ли е кото пия вода да я разреждам с нещо. Например да изтисквам лимон в нея или други неща+Сътрудници-оператори в компютърна фирма???????????



Тема Re: Воден баланснови [re: Kykepa]  
Авторmarc (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 21:41



Виж тва от 11.07



Тема Re: Воден баланснови [re: marc]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано11.07.05 22:01



Аз не съм спец. Но знам, че при качване на маса трябва да се приема повече вода, а е задължително когато взимаш креатин.
За сваляне не съм запознат. Говорех просто по принцип, че лятото трябва да се пие повече вода за да не се обезводняваш, което важи и за слаби и за по-дебели хора.

A Proud Assistant of the Police of Chicago!


Тема еба ти глупостта :))))нови [re: marc]  
Автор rimti (шегубийка)
Публикувано12.07.05 20:21



Ей Марс, за какво обезводняване говориш, знаеш ли как ше изтощиш органзма си?
Това че искаш да се чистиш не трябва да те спира да пиеш Н2О, а напротив.
Сутрин на гладно ако се прибави към чашата вода и лимонов сок деиства като шлака за токсините.
Дали се чистиш или качаваш маса не трябва да намаляваш приетото количството вода в организма...тя е универсална ....нужна е и за качване и за чистине.
А това дали ти се пие или не, няма никакво значение нормалното е за 24 часа в един здрав човешки организам да се приема не по малко от 2л вода.
Така че сам прецени дали ще пиеш повече или по малко от това количество.
Но да намаляваш водата защото искаш да се чистиш е от глупаво по-глупаво. такъв филм няма човече.

Редактирано от rimti на 12.07.05 20:22.



Тема Re:rimtiнови [re: Kykepa]  
Авторmarc (Нерегистриран)
Публикувано13.07.05 22:03



6tto ne znam za tova pitam. ne se obezvodniavam prosto pitam po kolko voda da se pie kato se svalia. kazvat 4e bilo po xubavo da se razrejda s ne6to da kajem sok ot limon 4e taka po trudno se izxvaliali mine6alni soli ot organizma. ako ia pia taka po kasno prez denia ili po vreme na trenirovka dobre li e t.e s iztiskan limon vatre?????????




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.