Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:44 19.06.24 
Градове
   >> Кнежа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: ferrari]  
Автор aiwii (emi na )
Публикувано06.05.07 00:42



xax nali i az se smqh mnogo



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: aiwii]  
Авторferarri (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 03:04



i kvo pravim sega? kade 6te hodim v kneja kato doida?



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: aiwii]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 03:08



mejdu drugoto niamah predvid 4e nosia djapanki tok4eta. nosia drugi tok4eta.
taaa kade da gi razhodia?



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: aiwii]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 03:49



toia pa sasho metalico e golem depresar. kato iskam da otvoria niakoi link vsi4ko mi iz4ezva. bateee . ako pravi6 ne6to pravi go. koi go interesuva kade si pripadnal i kakav oligofren si? kato pravi6 sitove deto sa bezpolezni ktrii gi na baba ti pod diu6eka da ti..



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: ferrari]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 16:48



blagodaria,4e ocenihte skromnoto mi literaturno opit4e.razbira se to beshe metafori4no i neistinno.i az sum kopal i bral carevica, no istinata v napisanoto e dotuk.no v Kneja naistina ima hora, koito go praviat tova opisanoto.li4no az nosia 4ehli, no ne ot tezi kojenite, a edin interesen model, koito napodobiava sandali.radvam se,4e sum razsmial 4udesni momi4eta (kakto si mislia) kato AIWII i FERRARI.mejdu drugoto niama li novi izcepki na Salvador?



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: m.markov]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 12:46



m.markov, ti si za teatara! mnogo si zanimatelen. iskam da si dade6 mnenieto po vsi4ki vaprosi!



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: ferrari]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 12:49



do m.markov- mejdudrugoto zabeliazal li si po " fashion chanel" majkite modeli poniakoga predstaviat kostium(nebrejen razbira se), razkop4ana riza i 4ehli? az go namiram mnogo atraktivno.



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: ferrari]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 13:46



e,4ak puk po vsi4ki!ina4e sum trognat ot vnimanieto.izpusnah go teatyra,kato malyk samo sym recitiral i zabavliaval poznati i rodnini s razni ske4ove ot audiokaseti.a m.markov e po-skoro ironi4no,zashtoto ne robuvam na takiva neshta,a marka e dori i adiBas.ina4e kogato moga si kupuvam po-skypi drehi,prosto zashtoto sa po-ka4estveni.fashion kanala pyk ako hvyrliam po 1 oko,to e zaradi manekenkite po-belio:)aide shte pisha kadetto moga pishi i ti



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: m.markov]  
Автор aiwii (emi na )
Публикувано09.05.07 21:39



zdraveite sladurkovci

gledam golqmo pisane e padnalo. Ta ferrari ,mila da ti kaja i az neznam kade 6te hodim, za6toto az ne jiveq v kneja ot 15 godini no sam si hodila za praznici i za vakanciite, no tuk poslednite dve tri godini ne sam stupvala v kneja, za6toto prosto nqmam vreme, a i rodninite mi idvat da me vijdat lqtoto, taka 4e kato se priberem se 6te si haresame nqkoe zavedenie . A izvinqvai za tova s djapankite s tok4etata, no prosto tuk pri nas bqha piusnali minalata godina,model djapanki s tok4eta i az za tova si pomislih taka.



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de! [re: aiwii]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 14:46



i az ne sam hodila v kneja ot niakolko god. a ot 13 ne jiveia tam, no imam niakolko sveji priateli i priatelki.namislila sam da otida sled niakolko meseca da se posmeia.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.