Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:15 22.05.24 
Градове
   >> Кнежа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: kakvo 6te pravite v petak ve4er?нови [re: ferrari]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 15:52



po-veroqtno ne za sajalenie.po4ivka sym,a pi6a ot rabota.v nas imam smotan net prez telefona,koito moje da ti skysa nervite.vse pak 6te probvam,za6toto mi e interesno:)



Тема Re: kakvo 6te pravite v petak ve4er?нови [re: m.markov]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 12:41



vav videotekata niama nito edin film na david linch, ne moje6 da si pora4va6. e...i skapanoto miasto! 6te se zapi6a v drug videoklub. "HANIBAL" e mnogo iak. gledah "THE INTERPRETOR" i "INSIDE MAN". gledal li si vtoria? a gledal li si "BUTTERFLY EFFECT"? a "GOD FATHER" 1,2 i 3? a "CARLITO'S WAY"?nepremenno 6te potarsia "GUMENA GLAVA". takaaa..sega 6te te izpitam po angliiski.
1.sastavi mi slovosa4etanie i slojno izre4enie s dumata "mate" na angliiski.
2.prevedi(ne e nujno bukvalno): "When he comes to dress the part his attention to detail is masterful,tiny details matter,old school ties,pinkie rings, correct magazine under the arm, wear the right perfume. The sicret is not to strong it. Go gentle, play it simple and don't become a caricature. Don't ever try and convince anyone who you are or who you are not, it is not your problem. Your job is to convince yourself.
tova e citat ot "layer cake" na J.J.Connolly
haide pi6i.



Тема Re: kakvo 6te pravite v petak ve4er?нови [re: m.markov]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 22:47



texta deto sam ti pratila ne e tolkova slojen. bravo, za parvata zada4a polu4ava6 10 po desetobalnata.



Тема Re: kakvo 6te pravite v petak ve4er?нови [re: ferrari]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 12:24



здравей,ferrari,почвам:)
Когато тръгва да се облича, той подхожда с изключително внимание към детайла, дребните детайли са от значение, класически вратовръзки, пръстени(?), подходящо списание под ръка, носи адекватния за случая парфюм. Тайната е да не насилваш нещата. Действай елегантно, простичко и не ставай нелеп. Дори не се опитвай да убеждаваш някой кой си или кой не си, това не е твой проблем. Работата ти (номерът) е да убедиш себе си.
Ей,тоя Конъли голям тарикат бе:)



Тема Re: kakvo 6te pravite v petak ve4er?нови [re: ferrari]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 12:45



da ti kaja sega ferrari za CARLITO'S WAY,4e onzi den ne uspqh.kato u4enik hodih da go gledam na kino v Pleven.vlizame,v kinoto 10 4oveka na kryst i 4ista4kata predi da izleze nebrejno kaza: "mnogo e hubav filma,ama jalko,4e go ubivat nakraq"- napravo ubi cqlata intriga,ostanahme v razmisyl:)
INSIDE MAN predpolagam 4e stava vypros za tozi s Al Pacino i Russel Crow,ako da i nego go gledah na kino kogato izleze,mnogo e dobyr.BUTTERFLY EFFECT go imam na disc,interesen mu e zamisula.KRYSTNICITE kvo da gi komentiram- tqh vseki gi e gledal i haresal.ne pomnq dali go pratih,no gledai SCARFACE s Al PAcino-filmyt e na blizo 20 godini, no e klasika v gangsterskite filmi,v mnogo drugi filmi go citirat i ima kadri ot nego v tqh,ima rapyr s takyv psevdonim i t.n.4e se setih,U-TURN(OBRATEN ZAVOI) gledala li si s Sean Penn,J.Lopez,Billy Bob Thorntun,Nik Nolty,Hoakin Phoenix i dr.-edin ot nai-qkite filmi za men.Oliver Stone mu e rejisior i scenarist,ot 1997godina.pi6i



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: aiwii]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 14:23



bravo,otnovo se spravi 4udesno. pak ima6 10 po desetobalnata za vtorata zada4a. za prastenite v texta "pinkie" imat predvid rozovi,funky prasteni. pitah te za angliiskia,za6toto iskah da ti prepora4am ne6to,koeto se samniavam ,4e e prevedeno na balgarski. angliiski humor e i e mnogo iak. bazikat se s vsi4ko- s pederasite, s debelite, sas sakatite, s 4ernite, s indiicite, s bezdomnite, s negramotnite slujiteli v ofisi i t.n. kazva se "LITTLE BRITAIN". 6te se napikae6 ot smiah! SCARFACE sam go gledala , daje imam kartina ot filma - Al Pachino sedi i pu6i cigara. 4ista4kata v kinoto mnogo go e vzela prisarce fima. hahaha...da minavame na muzika ako iska6?



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: ferrari]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 15:20



probvam



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: m.markov]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 16:00



kakvo probva6



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: m.markov]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 16:10



za "pinkie rings" ot citata ne se znae sas sigurnost kakvo to4no e imal predvid avtora. "pinkie rings" moje da e i prasteni,koito e nosel na malkia si prast(pinkie-kutre). vajnoto e 4e si shvanal zamisala. cialata kniga e palna s dialekti,psuvni i street language(slang).



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de! [re: ferrari]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 16:16



probvam,4e 3 pyti pi6a 1 i sy6to po 6-7 reda i kato go pra6tam mi dava PAGE HAS EXPIRED,deeba i typia komp.taka,sega 6te go napi6a pak
kade e tova LITTLE BRITAIN,v internet ili?kade da go tyrsq?ni6to ne kaza za OBRATEN ZAVOI?ina4e moje da probvame za muzika,to ne pre4i na filmite.moje i za knigi.moje za kakvoto iska6.za na4alo bih iskal dati zadam sledniq fundamentalen za muzikata vypros-zapoznata li si s cqlostnoto tvor4estvo na ork.Kneja,s rykovoditel Qkub Maldjanski i kakvo misli6 za otrajenieto mu v ob6testvoto?a Zaki ot Tyrnava,koito kato go pitali kakvo sviri otvyrnal:"a be ako saka6 i LAMBADATA moa da ti svira":)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.