Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:55 22.05.24 
Градове
   >> Кнежа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: m.markov]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 12:53



az 4eta samo na angliiski, trudno mi e , no e po-dobre i e zabavno. kupi si "easy readings", naprimer na oscar wild prikazkite gi prodavat na dvata ezika-na liavata stranica balgarski,na diasnata angliiski. "layer cake" naprimer ne se vodi za easy reading , no se 4ete mnogo barzo. az 4eta samo ve4er predi da zaspia.



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: ferrari]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 14:03



to i az togava 4eta poslednite godini,no otdavna ne sym.stoi mi na 6kaf4eto "Zadrugata na prystena" ot 2 meseca,bqh po4nal da q prepro4itam,no ne6to ot proletta li,ne znam ,ne moga da se za4eta.sestra mi u4i v momenta angliiski i mai ima takiva knigi(na 1-ta stranica angl.na drugata bylg.)6te trqbva da pogledna.ina4e imam na R.Chandler 2 na angliiski,na I.Azimov i na E.A.Poe, no 4estno kazano mi e po-interesno da nau4avam novi dumi i izrazi ot film sys subtitri.4ela li si na Sellindjer(Spasitelqt v ryjta)edna kniga s razkazi "Ustata mi hubava,o4ite mi zeleni"-mnogo sa dobri.kak da zapi6em LITTLE BRITAIN,da ti dam diskove,ili?



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: m.markov]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 15:37



ne sam 4ela ni6to ot tova,koeto kaza. vsa6tnost ne sam 4ela mnogo v poslednite 6-7 godini, no kogato mi se 4ete,pro4itam po niakoia. ne sam v BG v momenta. no 6te vidia kakvo moga da napravia za little britain da zapi6a vsi4ki diskove. imam edin,koito mi se povtaria,no e bez subtitri. ako iska6 moga da ti go izpratia. adresi ne pi6i tuk vav foruma.



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: ferrari]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 15:53



ne si zaslujava za 1 disc,6te gledam kakvoto moga na saita.a kak da stane bez pone e-mail vyv foruma?az se 4udih za6to pi6e6 ponqkoga po no6tite,a to bilo ot 4asovata razlika veroqtno.kak e vremeto tam kydeto si,4e tuka ni udavi.ot 7 dni vali na po4ivki vseki den,i v momenta dori,nqma spirki.tykmo 6tqh da te pitam po4ivka li si ili na rabota sledva6tite dni,no pri teb nadali 4estvat Kiril i Metodii:)az v petyk i sybota sym na rabota,no mai komp.nqma da e pri men.6te vidq otkyde 6te pi6a,no 6te namerq.v4era gledah nqkakva komediq ot videotekata ENVY,s Ben Stiller i o6te nqkakuv oligofren Jack Black-sredna rabota,ama Stiller mu otiva da igrae v takiva idiotski komedii



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: m.markov]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 16:06



i az v4era gledah edna idiotska komedia sas stiller "dodge ball". ami hubavo e vremeto tuk. nali v Bg niama6e dajdove i horata se strahuvaha 4e niama da ima za hliab taia godina. hubavo e 4e vali. imah predvid fizi4eski adresi da ne pi6e6. moje6 da otvori6 nov email za tazi cel i posle da go ostavi6 da mu izte4e sroka.



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: ferrari]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 16:43



gotov sym s po6tata:tsruf@dir.bg
ako iska6 6te si pi6em i tam



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: m.markov]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 16:54



sled malko 6te ti pusna edin email. da, tova s pop mi6o 6te e smiah! abe iadosvam se tuka-edin ima da mi vra6ta pari. pomognah mu, kogato niama6e ni6to i sega mi gi vra6ta na malki 4asti,ne za6toto niama, ami taka mu haresva pove4e i tova me drazni. i sega mu kazah,4e si gi iskam vsi4kite na kup,6te 4akam. tova pravilno li e? ami niama da se zanimavam s tova laino vseki den.. ama pobesnia.



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: ferrari]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 17:02



ami pone 6te znae6 drugiqt pyt na kogo da ne dava6 pari nazaem.mnogo qsno,4e 6te si gi iska6 vsi4kite.toq pyk 6to za pederas e pri polojenie,4e ima parite?!ne znam vseki e imal nepriqtna slu4ka s pari nazaem,ne 4e tova te uspokoqva:)



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: m.markov]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 17:12



ujas, napravo me pravi bolna da slu6am takiva gluposti,kato negovite. ne iska da gi dade , za6toto mu se svidi da dade nakup tolkova pari, ama kato gi vzema6e ne mu se svide6e na izroda.misli si 4e kato gi cinka po malko niama da useti. az biah glupava. daje mu davah niakolko pati. sega mi izpra6ta emaili, 4e kato ne iskam malki sumi, niama da mi dade ni6to . v toia slu4ai kvo se pravi?



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de! [re: ferrari]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 17:44



ami to4en otgovor nqma.predpolagam,4e parite si gi dala na 4estna duma,t.e nqma dokument i ne moje6 da se obyrne6 kym syotvetnite vlasti.toi qvno ne ti e tolkova dobyr priqtel/poznat kolkoto si si mislela,6tom ne mu puka 4e 6te si razvalite priqtelstvoto za tiq pari,i 4ak te iznudva, 4e nqma da gi vyrne.mnogo gadna kurvenska postypka.ot druga strana parite edva li sa tolkova,4e da tyrsi6 hora da go pla6at/biqt i t.n.pomisli trezvo i govori pak s toq puqk,dano ima malko dostoinstvo i syvest




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.