Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 13.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: последен отговор на Зоронови [re: 3opo]  
Автор oня cъщия, 123 и т.н. (тъпо ухилен)
Публикувано08.08.04 09:51



Зорчо, Зорчоооооо, аве събота вечер ти си на компа до заранта, недей така, я излез на вън, виж хора...има и реален живот освен нета,ве

И хич и не си прави труд да ми даваш подробни отговори за неща от които си нямаш понятие ......не ЗНАМ дали окупираните могата да съдят ОКУПАЦИОННАТА СИЛА но ЗНАМ че всички съдии са евреи и това обяснява всичко....повече не ми го давай за пример (големите букви са от мен,но цитата е копи-пейст

Непип доста добре дефинира хора като тебе, неспособни да преоценяват стари възгледи и да абсорбират неизвестни факти, така че не ми отговаряй, защото аз нямам намерение да си губя времето с тебе.

Отдавна ми е известно, че няма смисъл да се дискутират такива теми с фанатици като теб и черноризеца, но тъй като в този форум и други четат, казах някои по неизвестни факти за другите, не за вас двамата

Хм...значи тук ли трябва да покажа колко съм остроумен...а'ре няма нужда...


Тема Re: КАто се срещнем и няма какво данови [re: Чepнopизeц]  
Автор usmihnat (obraz)
Публикувано08.08.04 10:20



си кажем....нямаш достатъчно "багаж" за това.
Или ти разбираш нещо друго под "среща"?




Тема Re: Ами точно подтвърждавашнови [re: nepip]  
Автор usmihnat (obraz)
Публикувано08.08.04 10:26



че евреите са изкупили земята...направили са промишленост...арабеските са си останали аборигени



Тема Re: Пич,нови [re: oня cъщия, 123 и т.н]  
Автор usmihnat (obraz)
Публикувано08.08.04 10:30



Глей се'а,
боли ме онази работа за аборигените..искам нашата цивилизация да е на върха и ако за това трябва евреите да мачкат чалми, аз съм за
Сериозно сега де:
Войната е шибано нещо или както имаше един лаф-Войниците са най-големите пацифисти..
Чел съм за проблемите там/при вас/ и жалкото е че няма да има скоро управия..арабните нямат интерес от това.



Тема Re: Лайноризецнови [re: oня cъщия, 123 и т.н]  
Автор usmihnat (obraz)
Публикувано08.08.04 10:31



така го наричй



Тема Re: Че то в библиатанови [re: nepip]  
Автор usmihnat (obraz)
Публикувано08.08.04 10:35



не се споменава и за араби..нито за българи..значи ли , че ги няма?




Тема Re: Войната и пацифистите...нови [re: usmihnat]  
Автор oня cъщия, 123 и т.н. (тъпо ухилен)
Публикувано08.08.04 11:22



Войната е шибано нещо или както имаше един лаф-Войниците са най-големите пацифисти

Само който е воювал, не по нета, а на истински, става истински пацифист, и се решава да прави неприятни компромиси...за мир.

Бил съм в някои от тези войни, като има "акшън" адреналина ти бачка ли бачка...после, като го видиш този фалах, (селянин) в плен, и му гледаш снимките на семейството,и гледаш как се тресе от страх когато му даваш да пие вода, или му третираш раните почваш да си мислиш...с какво той се различава от мен, и него са го пратили една война да воюва, а той всичко на всичко иска да се върне в къщи, да си играе с децата, да си "закачи" жената...

Така се става убеден пацифист...а не по препирания в нета и цитиране на лозунги. Но честно не пожелавам никому в нета да бъде във война - войната, битките са ОК само по филмите, в действителност е гадна работа.

Израел отдавна е доказала това - Египет е най голямата и най силната арабска държава, най тежките войни и конфликти са били с нея...и сега, след мира с нея сме върнали Синайския полуостров, и с държавата нямаме никакви проблеми

Е, па има там "Исламските братя" но те са по голяма заплаха на режима на Египет, отколкото на Израел.

Същото е и с Йордания - врагове, врагове...и сега си ходиме като туристи на гости, както и в Египет, Мароко, Тунис и куп други арабски държави, където проумяха, че от война няма смисъл...

Един ден и с палестинците ще се разбереме, жалко само за жертвите...от двете страни

Хм...значи тук ли трябва да покажа колко съм остроумен...а'ре няма нужда...


Тема Re: последен отговор на Зоронови [re: 3opo]  
Авторnepip (Нерегистриран)
Публикувано08.08.04 11:37



obshto vzeto ne se molq,pri dve nabozhni babi na edno dete ne my ostava nishto drygo osven da stane ateist,ot dryga starana mi beshe bezkraino smeshno kogato novite polititzi se kalnqha che sa bezkraino vqrvashti pred kamerite i ednovremenno s tova se krasteha kato katolitzi ili ne znaeha kak se palqt sveshtite na velikden.
ako se seshtash ime edna takava nayka politologiq deto tvardi che darzhavata se izgrazhda na bazata na obshtestveniq dogovor koito pri nas se izrodil do shemata nito darzhavata misli za men nito az za neq,opredeleno ne sam posledovatel na kenedi koito ot nemai kade izdiga lozynga''ne e vazhno kakvo darzhavata tie dala vazhnoto i ti kakvosi napravil za neq''
a za bairaktarite prosto se ogledai naokolo,tiq psevdo patrioti sa v osnovata na vsichki karvishta v balgarskata istoria,taka kato se zamislq i v taq na komshiite,che dazhe i v irak



Тема Re: Че то в библиатанови [re: usmihnat]  
Авторnepip (Нерегистриран)
Публикувано08.08.04 11:46



ami de da znam,ima entysiasti deto tvardqt che gospod e balgarin(po-skromnite che adam e balgarin) i tai kato e sazdal chovetzite po svoi obraz i podobie znachi vsichki sa s balgarski koreni



Тема Ей подлого чифутска [re: usmihnat]  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано08.08.04 14:30



Ти и платеното ти другарче "Херос" нещо не ви стиска да се видим а...Можем и журналисти да викнем да документират...Иначе сте войнолюбци а-лайняри такива страхливи и оскотели...Хайде да направим един "СБЛЪСЪК" и интелектуално и физически-това си е демократично.То не само разни умирисани педали и страхливци да ни вкарват само във войни а после да се крият като хглебарки и да твърдят от името на всички че целият народ видиш ли бил за наше военно присъствие в Ирак.

Моята чест се нарича вярност.
nf_kubratov_snop@abv.bg



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.