Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:07 07.05.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Пак се умълчахтенови [re: Ивaйлo (antiwar.com)]  
АвторИвaйлo (Нерегистриран)
Публикувано27.07.04 16:13



"Особено ни вълнува поправянето на извършената на времето неправда спрямо България.

Сега‚ след като германският народ‚ със силата на своето оръжие осъществи тази ревизия‚ вярваме‚ че сме дали на нашите верни

бойни другари от Голямата война

една историческа отплата."

* * * * * * * * *

На 4 май 1941 г. в 18 часа‚ Хитлер говори пред Райхстага докладвайки върху успешния поход на Балканите...






Тема Re: Пак се умълчахтенови [re: Ивaйлo]  
АвторИвaйлo (Нерегистриран)
Публикувано27.07.04 16:24



Между другото американските националсоциалисти заявиха официално, че смятат проеврейското американско правителство виновно за атентата на 11 септември и смятат, че борбата на арабския народ е справедлива.
Показаха го в новините по телевизията.



Тема sigura li e, 4e arabeski myrlyat foruma?нови [re: eлия]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано27.07.04 19:01



samo dostoverno info ! ;)



Тема Re: До Xepoc, az12345 и bgнови [re: eлия]  
Автор az12345 (pisna mi wsi4ko)
Публикувано28.07.04 00:17



За мене става - уважавам хора, които са способни да кажат - може би не съм прав

Hm..zna4i..tuk li da pokazwam kolko sam ostroumen..a're niama nujda


Тема Re: Пак се умълчахтенови [re: eлия]  
АвторИвaйлo (Нерегистриран)
Публикувано28.07.04 00:54



Елия, нацизъм и националсоциализъм са си точно едно и също. В Австрия Хайдер го свалиха под външен натиск, въпреки подкрепата на населението, така че вече не управлява. Освен това той не беше официално такъв иначе изобщо нямаше да го оставят да се кандидатира. Но като падне краварника, пак ще си го изберат, както Льо Пен и много други.

Първо германците са били в национална катастрофа, после във война - само до лесбийките им е било.



Тема Re: До Xepoc, az12345 и bgнови [re: eлия]  
Автор Xepoc (конник)
Публикувано28.07.04 04:37



ок

И разбира се бой по тарамбуките!

ThePatriot


Тема Re: Кой управлява Българиянови [re: Чepнopизeц]  
Автор Bvlgari (bvlgari)
Публикувано28.07.04 05:38



'ризец,

благодарско за впечатляващия списък. Почти не е за вярване, ама аз лично познавам доста от "по-съвременните" имена и мога само да потвърдя, че е така.

При повече време, ще взема да се поразтърся из списъците с надеждата да открия някой миньор или олимпийски/световен шампион по борба или вдигане на тежести.

Esse quam videri ignotum per ignotius in aeternum.
Bvlgari


Тема Re: Кой управлява Българиянови [re: Bvlgari]  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано28.07.04 19:35



E жалко обаче че не е пълен...Чувал съм че масоните след определено ниво също стават евреи.Както и че не всички ционисти са от еврейски произход ако може изобщо да се говори за еврейски произход-за мен това е сатанинска секта...Чувал ли си вица за евреина миньор.

Моята чест се нарича вярност.
nf_kubratov_snop@abv.bg


Тема Re: Пак се умълчахтенови [re: Ивaйлo (antiwar.com)]  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано28.07.04 19:47



Този сайд е на болните мозъци от "Общество Дуло" на Рачев и Митев...Такива сайтове задължително се свалят замисли се този защо стои и защо до сега не са го свалили.В Българи за България съм пуснал малко инфо за въпросните персони.Преди десеттина години аз и още десеттина скинари бяхме издънени от въпросният фюрер Рачев на полицията...Изпя даже и гажето ми...После се разбра че работел на заплата към полицията.Много хубав човек-педал...А Митев ходи по контейнерите и постоянно е пиян...Ей такива гадини трябва да се избиват защото с право ни се смеят чифутите.

Моята чест се нарича вярност.
nf_kubratov_snop@abv.bg


Тема Re: Пак се умълчахте [re: az12345]  
Автор Чepнopизeц (Войн)
Публикувано28.07.04 19:49



Ей ХАЗАР ти да не си пък евреин кой знай от коя клоака ти е изпълзяла родата...И стига с тия глупости-от Хитлер лошо не сме видели така че ми е все тая дали ти харесва или не обаче тези гадове от този непълен списък са пили кръвта на българският народ.
Еврейски имена -Лука- лукав
-Моше-мошенник
Хазар-хазарт
Гад-гадина


Моята чест се нарича вярност.
nf_kubratov_snop@abv.bg



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.