Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:50 03.06.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re:;-)))нови [re: oня cъщия, 123 и т.н]  
Авторnepip (Нерегистриран)
Публикувано11.08.04 11:23



lele,az pak vav flota stanah vodolaz i ot togava vse taka,inache naistina gotino mqsto kato izkliuchim vaorazhenite zhiteli na sasednite kibytzi,gradcheto e dosta priqtno(a zabravih za napraveniq ot lampi ogromen flag na sauditska arabiq deto sveti tzqla nosht ot otsreshtnite skali),i kakto zabelqzah v kazinata idvat i zhitelite na sasedna akaba(vapreki starite strasti granitzata s iordania e naistiana simvolichna),a roga obiknovenno salgat horata s politicheski shteniq,shtoto kak shte povedesh nqkogo sled sebe si ako ne go ybedish che nasreshata nqma vrag,prosto omrazata nai-lesno splotqva



Тема Re:;-)))нови [re: nepip]  
Автор oня cъщия, 123 и т.н. (тъпо ухилен)
Публикувано11.08.04 13:07



А аз бях 2 г шампион на Бг (младша възраст) по подводно плуване в ДОСО, докато не се срещнахме с водолазите от флота и след яка разпивка ни разказаха колко остават живи или читави след 3 г служба...и бързо "паднах" от едно дърво, получих контузия, загубвах често равновесие, за да не ме мобилизират във флота

Но до ден днешен "БЪРЗАМ БАВНО"

А за "символичната граница" с Йордания отляво,и Египет от дясно,хич и не съм съгласен с теб - я се опитай да минеш без паспорт Виж, дори и с паспорт те поглеждат дали си този на снимката, аве няма лабаво - граница като всяка граница - туристи, бизнесмени - добре дошли, с другите се разговаря в малките стаички

А ако не знаеш, посетителите от Акаба не са само йорданци, има и куп други араби, и на тях им бият печата не на паспорта, а на отделна страница - защо да си имат проблеми после в някоя шантава държава

Ей това се казва мир

Хм...значи тук ли трябва да покажа колко съм остроумен...а'ре няма нужда...

Редактирано от oня cъщия, 123 и т.н. на 11.08.04 13:08.



Тема Re:;-)))нови [re: oня cъщия, 123 и т.н]  
Авторnepip (Нерегистриран)
Публикувано11.08.04 17:27



eh,nqmah vreme,inache shtqh da preskocha prez iordanskata granitza(vsashtnost iskah da posetq petra),i da ne sazdavam greshno vpechatlenie ne sam slyzhil kato vodolaz,samo izkarah zadalzhitelnite za podgotovkata mi kyrsove,no pak mi haresa



Тема Re: Кой управлява Българиянови [re: Чepнopизeц]  
Авторkoйчo (Нерегистриран)
Публикувано16.08.04 02:53



Въпроса е как, а не койИ теб май те е яд че не си от тях, нали?



Тема Re: Мръсно племенови [re: Чepнopизeц]  
АвторKиko (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 13:54



Прави ми впечатление че се ориентират към политическата власт, спекулации,
тероризъм и пропаганда, в тези области са 99 % от изявите им. Не видях в списъка инженер.Общо взето : вземат ти парите, убиват и убеждават че са прави. Мръсно племе , пред което обикновинния разбойник който иска : "Парите или живота" изглежда като наивно хлапе.



Тема a kakvo da pravim ?нови [re: Kиko]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 17:22



?



Тема Re: Кой управлява Българиянови [re: Чepнopизeц]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 21:03



а пък това е новата ми страница в профила.



[suggestopedia movie / сугестопедия филм:

подпис:




Тема Re:Кой управлява Българиянови [re: az12345]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 21:04



а пък това е новата ми страница в профила.



[suggestopedia movie / сугестопедия филм:

подпис:




Тема Re:Пак се умълчахтенови [re: Xepoc]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 21:04



а пък това е новата ми страница в профила.



[suggestopedia movie / сугестопедия филм:

подпис:




Тема RКой управлява Българиянови [re: Bvlgari]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 21:05



а пък това е новата ми страница в профила.



[suggestopedia movie / сугестопедия филм:

подпис:





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.