Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:29 26.05.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Ami to malko akyl se iska samo...нови [re: B2]  
Автор Xepoc (конник)
Публикувано06.05.03 01:46



Да бе знаех си аз че дядото на Буш е бил наш човек. Значи помагал на Хитлер да премахне Ньойският диктат за България. А пък сина му като един истински келеш взел че станал пилот против нашите японски приятели и съюзници. Разправяй B2 интересно е.

Не е важно да си готин. Готино е да си важен.

ThePatriot


Тема Re: stydenata voinaнови [re: Xepoc]  
Авторnepip (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 14:03



sled versaiskiq miren dogovor germaniq nqma pravo na opredeleni vidove vaorazheni sili,poznai ot edin pat koq general-shtabna akademiq sa zavarshili polovinata tankisti,podvodnichari i letzi na germaniq,tova che si se ogranichil samo s ryskata versiq za wwII ne znachi che ne mozhesh da sednesh v nqkoq biblioteka i prosto da poprehvarlish vestnitzite ot onova vreme,osobeno ako ne zhiveesh v balgariq,chehoslovakiq e nenznachitelna strana no za smetka na tova e bila vtoriq proizvoditel sled belgiq na orazhie v evropa,ne znam koi e toq smelchaga koito bi napravil takav podarak samo i samo za da si osigyri otsrochka,po lesno shte ti bade da razberesh logikata na voinata ako zagarbish ideologemite i prosledish dvizhenieto i natrypvaneto na resyrsite neobhodimi za edna voina



Тема vaprosнови [re: octagon]  
Авторnepip (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 14:59



ami vseki nqkoga e vizhdal zhiv amerikanetz,mozhe dazhe i da ste si govorili ili rabotili zaedno,haide za da ne prelivame ot pysto v prazno vseki s raka na sartzeto da si kazhe kvo my e vpechatlenieto



Тема Re: Американците, грамотността и др.нови [re: Miglen4e]  
Автор b.v.a (минаващ)
Публикувано06.05.03 15:55



E mi Miglenche ne ni ostava drugo osven da se stremim da podobriavame polojenieto v Bulgaria,kudeto povecheto mladeji se iznesoha i ostavat tziganite s tziganiata si.Ne znam ,no budeshteto na Rodinata ni pone v moite ochi hich ne izglejda rozovo.Koeto me trevoji e che ne samo napuskaneto na Bulgaria,ami mnogo ot napusnalite se otrichat i ot sobstvenoto si az kato bulgari.Az lichno sum svidetel kak dve mladi momicheta doidoha v shtatite ,beha posreshtnati ot ednin muj 30 godishen,ot 10 g. e v amerika ,no niama dokumenti.Ta toi im pomogna da se urediat posreshtna gi po letishtata,jiviaha v kvartirata mu,i nakraia kakvo ,poznai!Ednata se hvana s niakakuv evrein,a drugata sus sina na magazinera za kogoto se beshe hvanala da raboti!A tova momche e single i mnogo mu se iska da suzdade semeistvo!Misulta mi e kolko sme prodajni,zatova i sustoianieto na durjavata ni e takova!



Тема Re: Американците, грамотността и др.нови [re: b.v.a]  
Автор Miglen4e (ka|\na3aHka)
Публикувано06.05.03 21:24



Az syshto ne mislq che polojenieto na Bylgaria shte se opravi skoro ...imah po edno vreme razni misli da se vryshtam sled kato zavyrsha da bachkam v BG ama neshto mai nqma da se sluchi tova - ne zaradi tova che ne iskam , ami zaradi tova che horata kato men i teb shte si blyskat glavata vseki den za prostotii - ama pyk i nie s nishto ne pomagame na stranata v takyv sluchai....A shto se otnasq do bylgari i sluchki....moga da ti pisha do utre kakvo sym vidqla....

Sorry but my Karma just ran over your dogma.


Тема Re: Само че ме засяганови [re: the Goddess]  
Автор Miglen4e (ka|\na3aHka)
Публикувано06.05.03 21:25



hahaha...poklonici "mila" nedei da letish iz nebesata. samo ti otgovorih po nachina po koito ti mi otgovori...

Sorry but my Karma just ran over your dogma.


Тема Re: Само че ме засяганови [re: Miglen4e]  
Автор the Goddess (Bad Girl)
Публикувано06.05.03 21:47



Това е напълно достатъчно за мен. Лаская се, когато ме цитират

Iraqi new flag

Тема Re: Само че ме засяганови [re: the Goddess]  
Автор Fritz (Panzer General)
Публикувано06.05.03 23:19



икономически активното население в САЩ - освен споменатия "елит", другото са емигрантите, както квалифицираните, така и мексиканците и пр.

"истинските" американци, тва е средната класа, която е тъпа, ограничена, безидейна, доволна, неинициативна, мързелива и пр. и пр. След всичките приказки за тва колко са работливи американците, наистина искрено бях изненадан като установих как точно стоят нещата тук и до каква степен буквално нищо не се върши.

Само че има изгледи да се попроменят нещата тъй като чувам доста от тези хора са загубили работата си и ще трябва да се преориентират.

Иначе там където наистина се работи, НАИСТИНА се работи, приказките за 16-те часа на ден не са легенди, но пак повтарям че това са сравнително ограничена част от работещите.



Тема Re: Само че ме засяганови [re: Fritz]  
Автор the Goddess (Bad Girl)
Публикувано06.05.03 23:24



Аз това много добре го знам, нищо ново под слънцето. Имам роднини там!!!

Iraqi new flag

Тема Re: Само че ме засяганови [re: Fritz]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 23:27



От блока, в който живея, около 70% от живущите (които работят) работят повече от 60 часа седмично. Повечето работят във финансови фирми на Wall St. и околността. Не съм забелязъл м/у тях много мексиканци и емигранти, макар че имам всякакви бои. Вече съм писал, че е практика да видиш добре облечен човек на улицата да яде пица в движение, тичайки от една среща на друга.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.