Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:12 26.05.24 
Горещи теми
   >> Конфликтите в Близкия изток
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Американците, грамотността и др.нови [re: octagon]  
Автор Miglen4e (ka|\na3aHka)
Публикувано04.05.03 21:46



eee ami kato ne jiveesh tam kak mojesh da bydesh obektiven? Absolutno uvajavam tvoeto mnenie, samo spodeliam i moeto - kato jiveeshta v US. Zashto vsichki imigrirame natam li? Otgovora e prost - pari i pasport koito ti otvarq vsichki vrati. Az lichno ne smqtam da jiveia tuk celia mi jivot. Ruskia posting moje da pishe mnogo neshta, no dokato chovek ne e jivql pone 2-3 godini tuka ...........govorete kakvoto si iskate;)

Sorry but my Karma just ran over your dogma.


Тема Re: Американците, грамотността и др.нови [re: b.v.a]  
Автор Miglen4e (ka|\na3aHka)
Публикувано04.05.03 21:54



Syglasna sym s teb che malkite dyrjavi nqmat glas v svetovnata politika - bilo e predi i za v bydeshte shte byde taka. Obache ne odobravqm kimaneto na glava pred dyrjavi koito se smqtat za svetovna sila - kato US - i koito razglasqvat na sveta che ima democracia v dyrjavata!??! Koito jivee tuka shte razbere che democraciata e edna iluzia. Vsichko e pod kontrol na mnogo mnogo malyk procent ot nai-bogatite hora v sveta. Horata sa typi i ogranicheni - shte go kaja bez da mi migne okoto - zashtoto bogatite nqmat interes ot umni teleta. Drugoto neshto - mediite...nqmam dumi za neshtata koito davat po televiziata...da ne govorim pyk za novinite...absurd da poluchish informacia izvyn sobstvenia im dvor... Razbira se shte kajete che koito iska info namira, ama syglasete se che takava informacia trqbva da e dostypna za sveki navsqkade - ne da se krie ili da se predostavq kogato Bush iska da napadne nqkoi dyrjava (da, togava povecheto hora razbirat i kade e IRAQ vsyshnost). Da ne govorim za Bush, tam pyk syvsem mi nastryhva kosata. Taka narechetana demokratichna svetovna sila se vodi ot edin pylen idiot koito vliza v Yale University samo zashtoto tatko mu e edi koi si - ama ne go priemat v Texas University...aide vodete si izvodi za amerikancite sega - bili typi, umni , ne znam kakvi si. Ei tova vinagi me e ozadachavalo - kak si pozvoliha da stanat tolkova veliki - qd me e napravo. Ne go zaslujavat.

Sorry but my Karma just ran over your dogma.


Тема Re: Американците, грамотността и др.нови [re: b.v.a]  
Автор Miglen4e (ka|\na3aHka)
Публикувано04.05.03 21:56



Taka se nabrah che zabravih da ti kaja kade sym
Vancouver, Washington State - mnogo blizo do Portland, Oregon

Sorry but my Karma just ran over your dogma.


Тема Re: Американците, грамотността и др.нови [re: nepip]  
Автор Miglen4e (ka|\na3aHka)
Публикувано04.05.03 21:59



Na syshtoto mnenie sym....
i edno dopylnenie - za smetka na tova Bush sega ostavq mnojestvo uchilishta v Oregon da zatvorqt vrati zashtoto nqmat pari!!! Drugi, namalqvat uchebnata godina s MESEC.

Sorry but my Karma just ran over your dogma.


Тема Re: Американците, грамотността и др.нови [re: Miglen4e]  
Авторnepip (Нерегистриран)
Публикувано04.05.03 22:08



lele,ama ti ne znaesh li che sponsorite i prepodavatelite v yniversitetite imat pravo da vkarat svoi hora da sledvat,na tva my se vika avtonomiq,malko po-slozhno e s voennite akademii za tqh trqbva da imash preporaka za blagonadezhnost ot gybernatora na shtata,no ot dryga strana tova e ydoben nachin da opravqsh svoite si hora nali



Тема Re: Американците, грамотността и др.нови [re: nepip]  
Автор Miglen4e (ka|\na3aHka)
Публикувано04.05.03 22:18



To tova qsno Ama vse pak az sym idealistka i vse se nadqvam che umnite shte pobedqt pred takiva kato Bush...SOME DAY...

Sorry but my Karma just ran over your dogma.


Тема Re: Американците, грамотността и др.нови [re: Miglen4e]  
Авторnepip (Нерегистриран)
Публикувано04.05.03 22:31



idva edin moment kogato na chovek my pisva da obqsnqva elementarni neshta ,i prashta nevezhite po dqvolite a toi zapochva da zhivee samo za svoi kef,



Тема Re: Американците, грамотността и др.нови [re: nepip]  
Автор Miglen4e (ka|\na3aHka)
Публикувано04.05.03 22:37



ako moje

Sorry but my Karma just ran over your dogma.


Тема Re: Американците, грамотността и др.нови [re: octagon]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано05.05.03 00:39



Обикновено на обяд ходим с двама колеги -- американец и руснак.

Руснака е 40 годишен, доктор на физическите науки. По негови думи в последните 4 години не е прочел нито една книга, извън необходимите за работа. Хобито му е да си поправя сам колите.

Американеца е 50 годишен, инженер. Не си е завършил магистърската степен по компютърни науки, защото точно тогава работел по много интересен проект и не му останало време да си напише дипломната работа. Няма телевизор в къщата си. Хобито му е оперно пеене.

По време на обядите американеца обикновено разказва какво е чел, чул по радиото или какъв филм е гледал. Разказва и руски и еврейски вицове, които не знам как са му смешни -- на английски почти всичко се губи :)

Руснака се оплаква колко са тъпи телевизионните предавания които е гледал. Колко ужасна е образователната система и че сина му изобщо не искал да учи. Как сина му не искал да чете книги, а само играел на компютърни игри и гледал телевизия. Как си губел времето и не се занимавал с нищо интересно.

На оплакванията за качествата на американската култура и образование, американеца само се подсмихва и казва "да, всичко американско е лошо..."



Тема Re: Американците, грамотността и др.нови [re: l]  
Автор Xepoc (конник)
Публикувано05.05.03 02:35



Това баш като вицовете за американеца, руснака и Бай Ганьо. В случая само си забравил да опишеш собствените си виждания и поведение.

Не е важно да си готин. Готино е да си важен.

ThePatriot



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.