Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:41 30.04.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови  
Автор KATЛA (голяма ламя)
Публикувано07.05.06 19:32



Втори път започвам отначало да пиша пустия му постиг-изтрих го вместо да го копирам-иде ми да ревна-писах половин час!
Сега по-набързо!
До сега за за сайта:
1.Регистрираме дружество с нестопанска цел "Клуб Коне"
2.Хост и домейн-от fcolor
3.Лого,създадено от Ния-одобрено единодушно
До тук сме постигнали съгласие.От тук нататък ни трябва икономист,който да събира и насочва финансите.Предложих на Сияна,но тя не се включва в клуба и не знам какво мисли по въпроса.За това ако Мая може да поеме тази отговорност още следващата седмица ще и изпратя началната сума.Поемам разходите за хоста и домейна и регистрирането на дружеството.
Както се оказа обаче проблемът е във уеб дизайна.Защото там цените май са доста солени.Аз лични приятели дизайнери нямам.За това попитах кой може да поеме тази задача и да ни осигури по-евтино професионалист.След месец ще мога да пратя още малко средства,но няма да стигнат за изцяло поемането на разходите.Дедомраз предложи помощ,Мая предложи помощ и още един клубар ми предложи помощ на бележки.От там нататък остава да видим какво ще поиска дизайнерът за един динамичен сайт включващ НОВИНИ,ГАЛЕРИЯ и БИБЛИОТЕКА. Смятам връзката ЗА НАС да я сложим директно на първата страница за да не отнема място.ФОРУМЪТ може да е и тук(с връзка) ЛИНКОВЕ-те също може да се съкратят в самата страница.МЕЙЛ и ТЪРСАЧКА няма защо да има.Пазарен площад може да си оставим за Купува-Продава.Но смятам ,че е напълно достатъчно.
Сега остава да намерим дизайнера и да чуем каква сума ще му дължим за подобна услуга.
Не съм икономист или търговец-моля тези на които тези неща са им ясни да помагат със съвети.А хората,които разбират от техническата страна на нещата да помогат също.Смятам,че поддръжка на новини и галерии може да се държи и от непрофесионални в сферата хора.В зоомания качвахме статии сами.



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: KATЛA]  
Автор DustDevilМодератор ()
Публикувано07.05.06 19:03



Кажи с какво още мога да помогна аз....



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: DustDevil]  
Автор KATЛA (голяма ламя)
Публикувано07.05.06 19:07



Ами ти направи най-сполучливото лого!Чудя се дали не можем да го сложим и като блед фон на страницата.Какво мислиш по въпроса?
И ако може ,да оставим темата за един ден най-отгоре-да я видят!



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: KATЛA]  
Автор DustDevilМодератор ()
Публикувано07.05.06 19:32



ами пробвай го как ще изглежда. стига да не се натрапва и да седи натруфено става. но не знам, не мога да си го представя добре...
закачам я....



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: KATЛA]  
Автор HORSELOVE (еленчанче)
Публикувано07.05.06 20:04



Дид, ще направя каквото трябва и каквото мога, но ме притеснява, че сега съм малко настрани от цивилизацията и съм се заровила много яко в дебрите на селския туризъм - хубаво е тази част да я поеме човек от София, или поне от някой голям град, където ще е седалището на сдружението. Също така хубаво е да е със счетоводно образование /а аз не съм/ защото със сигурност ще се води счетоводство /изисква се от закона/.
Мисля, че Дедомраз беше предложил да свърши тази работа, а доколкото зная той е човек с практика и има верига от консултантски фирми - т.е. може да му се има доверие. Нека изчакаме и той да се включи в обсъждането.
Иначе основната схема, която ти направи на сайта и логото на Ния на мен лично ми харесаха. Името също.
Също така мисля, че е добре да кажеш какви са ти разходите с хоста и домейна, да добавим към тях останалите /дизайн, регистрация на сдружението и т.н./ и да ги делим по-равно /поне тези които имат възможност/.
За дизайна очаквах от Дедомраз да каже цени на неговия познат, но той нещо замлъкна, дано поне Алина се включи, защото аз нямам такива познати.

П.С. МОЛЯ ВИ, ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ В ДИСКУСИЯТА /за да няма после недоволни/ - В СПОРА СЕ РАЖДА ИСТИНАТА!!!



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: HORSELOVE]  
Автор KATЛA (голяма ламя)
Публикувано07.05.06 20:21



Извинявам ти се ,че както винаги съм недоразбрала-мислех ,че си с икономическо образование за това те предложих.И защото вземаш отношение по въпроса ,си мислех,че е добре да си ти.Най-напред предложих на Сисето,тя отговори ОК на бележка в чата,но не се включи тука и предположих,че не и допада идеята.Валери също е добра идея,само не знам дали няма да му дойде в повечко всичко това,че и организацията му.
Хоста и домейна в сайта на който ги предлагат струват 237 лева.За регистрация на сдружение някой беше споменал 50 лева.Аз 300 лв веднага мога да пратя на който ще движи нещата(съжалявам ,че съм толкова далече-само по интернет не става да се движат работите-трябва телефни,срещи вероятно... )За дизайна също мога да отделя малко средства.Наистна ми се струпаха много проблеми на главата,които проблеми са свързани с доста финанси и за съжаление няма как да се справя с цялостното финансиране на проекта сама. Първия постинг го пуснах с такова вдъхновение защото получих невярна информация от човек за цената на уеб-дизайна.И за това ми се стори толкова страхотна идеята да осъществим проекта.Впоследствие се попари надеждата.Но искам да стане и ще стане!



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: KATЛA]  
Автор HORSELOVE (еленчанче)
Публикувано07.05.06 21:17



Ами то е икономическо, но търговия, а счетоводството го мразя и затова сме на Вие с него.
Добре, нека все пак изчакаме Валери да се включи /все пак с това се занимава, а и ще му платим за услугите естествено/ или Сиянчето... То си е сериозен ангажимент - поне мен бумащината винаги ме е плашела
- аз затова се скрих на село - простичкия живот ме влече.
Малко ОФФ - сега имаме гости от Великобритания, които днес изпаднаха в откровение че при нас са открили рая на земята и не вярвали че такова място съществува наистина. Със съпруга ми се смеем, че май само ние - българите, не сме разбрали още, че живеем в рая .

Редактирано от HORSELOVE на 07.05.06 21:18.



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: HORSELOVE]  
Автор KATЛA (голяма ламя)
Публикувано07.05.06 21:50



Ами надявам се да се включи.Ако не стане просто ще търсим други начини и хора.
Иначе за ОФФ-а-то в простия живот е истинското!Цивилизацията разглезва и размързелува човеците!И в същото време им съсипва здравето!
Всеки си има свой рай!За някои това е България.



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: HORSELOVE]  
Автор adonia (минаващ)
Публикувано07.05.06 22:00



Аз не знам с какво бих могла да помогна,но ако има нещо-кажете,пък ще се опитам да направя каквото мога.Колкото до техническата страна-няма никак да мога да бъда от полза,но надявам се постепенно да понауча това онова и да помагам.



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: adonia]  
Автор Lady^Drakula (колекционерка)
Публикувано07.05.06 22:12



кажете как да помагам, нали и аз оскам да имаме сайт. ако има нещо с което да съм полезна, насреща съм........

Живея за да се наслаждавам на живота


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.