Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:07 21.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: HORSELOVE]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано17.05.06 02:23



Май трябва пак да си призная , че имах 3 по информатика , и че до есента на 99 -а година за мен "компютър" беше много мръсна дума ...Доста по - мръсна от тези , които имам в речника си на конярче , и които използвам , когато същия този компютър ме прави на маймуна...





Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор dodopso (непознат )
Публикувано17.05.06 19:18



с компютара съм на ВИЕ но до сега направеното от вас е страхотно това е първият саит който отворих като си купих комп всички сте супер бих искал да помогна с каквото мога



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор dodopso (непознат )
Публикувано17.05.06 19:27



о българският журналист е велик и притесненията ви са напълно основателни



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: dodopso]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано18.05.06 01:49



За съжаление още сме около кривата круша...





Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: dodopso]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано18.05.06 01:51



ами говорим за изводи след години наблюдение...






Тема "Десетте смъртни гряха на дизайнерите"нови [re: KATЛA]  
Автор KATЛA (голяма ламя)
Публикувано22.05.06 00:07



Търсех тази вечер фирми за уеб дизайн в интернет и попаднах на много готина статия ,която ви предлагам да прочетете.Е,тези,които имат интерес и търпение да прочетат малка страничка.Има какво да се научи,нищо че нашият сайт ще бъде повече информативен,отколкото комерсиален.



Uti ,non abuti

Тема Re: "Десетте смъртни гряха на дизайнерите"нови [re: KATЛA]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано22.05.06 03:45



Мда , за цените и аз го бях казала !
А за пощенската кутия не съм много съгласна - аха , дай си платената , че да не можеш да се отървеш от спам , как не ! Да си плащаш за нечии отпадъци - мерсииии !
Пък итначе аз съм си за анимациите...Мое мнение .Всеки има право на вкус...





Тема Re: "Десетте смъртни гряха на дизайнерите"нови [re: Oлra Пpaйд]  
АвторKATЛA (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 11:14



По принцип има антиспам защита.Друг е въпроса колко работи.Ама то по принцип за спам-а няма значение платена или неплатена ти е пощата.Но е хубаво да си имаме поща на сайта.
За анимациите какво да ти кажа...Ти поне знаеш как си оформям писмата-през ред слагам някоя анимацийка,но това си е лично.В сайт ,освен ако не е абсолютно стилизирано и ограничено минимално и мен ме дразни(лично мнение).Особено ако наистина търся информация ,а не картинки за писмата си.Освен това ще има и реклами,които допълнително ще "ошарят и размърдат пейзажа"
В момента дори рекламата отстрани на екрана ми ме дразни със сменящите се цветове!



Тема Re: "Десетте смъртни гряха на дизайнерите"нови [re: KATЛA]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано22.05.06 14:34



О , има , да - и пак получаваш разни глупости да си купиш виагра или DVD !Пък аз съм малко крив чонвек в това отношение - колкото повече ми рекламират нещо , толкова повече аз пък се заинатявам никога да не си го купя !Характер.
А за анимациите...Ами аз обичам да ги правя , и ако е в тон със страницата , слагам - не значи да са 10 - една или две , специално направени - и то не винаги .А рекламите , ако не са с коне , до такава степен ги игнорирам , че никога не виждам жмичка ли , мърда ли...





Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: KATЛA]  
Автор dedomraz (грозен)
Публикувано29.05.06 17:46



Mоля да влезете в поща с адрес aksel2006@abv.bg. Който няма паролата, ще я изпратя на бележка. Два варианта на дизайн има закачени.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.