Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 22.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: dedomraz]  
Автор HORSELOVE (еленчанче)
Публикувано29.05.06 20:17



И двата варианта мнооооого ми харесват!!! Дори се колебая много кой от тях да избера - но, като че ли втория малко повече...



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: HORSELOVE]  
Автор KATЛA (голяма ламя)
Публикувано29.05.06 20:36



Аз пък нищо не видях!

Uti ,non abuti


Тема Видях гинови [re: HORSELOVE]  
Автор KATЛA (голяма ламя)
Публикувано29.05.06 21:39



Ми право да си кажа-панаир!Лично мнение-пълен хаос,надписите един с друг не си пасват,различни картинки.Като за цирк може и да става,но все пак вие сте хората ,които си казват думата.И това е само ОБЛОЖКАТА!Как ще стане това динамично с толкова много връзки?Искам да ви кажа,че преди два дни видях сайта на една деветокласничка,която спечелила второ място на световен конкурс и нейният сайт може само да бъде за пример.
Дано Квага да не ми се обиди,лично си е мнението,но не мо харесва никак сайта.Такива сайтове се правеха в началото на 90те.
Ние работихме през това време-не сме направили нищо грандиозно-не сме професионалисти,но елфчо не спа доста нощи за да чете как стават нещата.Направихме нещо,но предполагам,че хората,които ще харесат предложените сайтове,едва ли ще одобрят нашия-за сега само първата страница и форума са готови.Не исках да го пускам ,защото той не може да намери КАК да сложи КРЕДОР на форума.Исках да го направим и да ви изненадаме,защото работата наистина не е малко и да направиш колаж от картинки НЕ Е ДА НАПРАВИШ САЙТ!
Все пак давам адреса на това,което ние направихме,като пак предупреждавам,че това е само ПРОЕКТА и функционират само първата страница и форума(за огромно мое съжаление и яд-само на латиница)
Ако кликнете на първата страница в текста на под4ертаната дума галерия,ще можете да идете и до галерията-там няма кой знае колко неща и галерията е в апсолютно работен вариант.
Моля за мнения,защото искам да знам дали да продължаваме или да зарежем работата.Адреса ,на който се отваря сайта е :



Отново се извинявам на всички,които не са на моето мнение за предложените сайтове.

Uti ,non abuti

Тема Re: Видях гинови [re: KATЛA]  
Автор Lady^Drakula (колекционерка)
Публикувано29.05.06 22:04



На мен лично доста ми харесват, и двата варианта.!! Не знам, аз като си гледам моя сайт, може би затова така разсъждавам ама наистина ми харесват.

Живея за да се наслаждавам на живота!

Тема Re: Видях гинови [re: Lady^Drakula]  
АвторKATLA (Нерегистриран)
Публикувано29.05.06 22:50



Няма проблеми-аз казах,че всеки си харесва различни неща.На някои им харесва да си боядисат косата зелена,да облекат розов потник върху жълта риза,лилава пола и зелен чорапогащник и червени обувки с висок ток.И да си нарисуват лицето до неузнаваемост.Докато на мен лично никой не ми пречи-всеки си има право на мнение и вкус.
Нашият проект е върху наш си сървар,не се налага да се плаща нито хост нито домейн,има много място.Проблема е с КРЕДОРА във форума и с това ,че снимките няма как да ги качват повече от трима ,четирима и то със специална програма.Можех аз да качвам снимките на тези,които няма да имат достъп,но това явно няма да се наложи.
Няма проблеми-щом съм обещала финансиране на хост и домейн,ще го финансирам,ако повечето гласуват за предложенията на Квага.Не поемам отговорност обаче от разполагането на информацията и подредбата на сайта.Както казах и преди HTML прави сайта,а не колажа.Една яркочервена симпатична къща с жълти прозорчета и сини перденца на лилави блещукащи звездички не значи ,че къщата е функционална.Но пък щом така ви харесва-няма проблем-все пак моето мнение не е меродавно!Мнозинството печели ,нали знаеш.И Евровизията я спечели мнозинството.



Тема Re: Видях гинови [re: KATLA]  
Автор Lady^Drakula (колекционерка)
Публикувано29.05.06 23:01



хахаха това с Евровизията си беше як пример. А аз се регистрирах във вашия форум. Абе сайта и с картинки и без картинки пак си е сайт, важното да си е наш, нали така?! А те картинките ще си се добавят постепенно ;о)))

Живея за да се наслаждавам на живота!

Тема Re: Видях гинови [re: Lady^Drakula]  
АвторKATЛA (Нерегистриран)
Публикувано29.05.06 23:58



А ,аз това дето го правим винаги мога да му сменя бутоните и да го направя личен сайт на Петя да речем,макар че тя си има.Но пък имаме други приятели,които имат коне и които могат да го харесат като предложение.То не е изгубено.
Без КРЕДОР няма как да стане във оня форум-МРАЗЯ да пиша на ЛАТИНИЦА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК.И съм спряла да отговарям на всички постинги и бележки ,които са писани на латиница,освен някои от мейлите,където няма възможност да се кирилизира за съжаление.
Пък Евровизията си е цвете като пример за избора на мнозинството.Има един далеч по-ужасен пример-чичко ти Буш

ПАК НЕ МИ Е ВАЛИДЕН АДРЕСА!АМАН!!!



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: KATЛA]  
Авторmalkija (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 00:15



Писах ти тези дни, би трябвало да си получила мейл.



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: dedomraz]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано30.05.06 01:18



Лично аз успях да ги видя - умишлено няма да коментирам , за да не съм в ничий лагер - и без това съм се изморила да вървя по ръба на пропастта...Всъщност - накратко - може и така , и всякак може , предполагам - важното е въобще да имаме НЕЩО - пак е по - добре от НИЩО ! Зоомания не беше по - добра от това !





Тема Re: Видях гинови [re: KATЛA]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано30.05.06 01:27



При мен по - страшното е , че от един сайт харесвам едно , от друг - друго - още съвсем идеален не съм видяла - дето ВСИЧКО да му е както аз го искам - даже по - лошото е , че вече не съм сигурна и как го искам !
Две - три вечери правя нов за нас , старият на руския сървър отдавна не е актуален , а и се отваря бавно...Дръг въпрос е въобще защо се пъна с това - на български сървър / безплатен / по принцип от чужбина ако се вижда , е с триста зорла , то и чуждите /безплатни / сървъри не са цвете , а за пратн на дадения етап не мога да мисля...И се чудя защо го правя , пък и с какъв акъл съм направила на времето една камара страници и страниченца...
Между другото , аз някак си съм свикнала с този форум - колкото и да го мразя...а и е трудно да посещавам няколко , при липсата ми на свободно време...
А иначе всичко зависи от това на какъв етап си , коакво ти е настроението...на времчето веднъж си играх така с една шаренийка - идеята беше един табун коне излизат от падока , и аз и мои приятели - на други коне сред тях - голяма картинка - монтаж , дето всяко човече реално си беше беутон къвм галерия , и всичко това си ивмаше и звук с тропот на коне...Голяма играчка беше - и точно цирк беше ! Е , не лилав потник върху жълта риза и там каквото беше , мако по - малко крещящо , но... тогава исках да изглежда точно така !
Сега залагам на нещо по - семпло - точно цвета на коня за фон и по - пристички бутони - но пък някак ми е жал за старите , с картинките , играла съм си доста да ги правя...
Извинявам се за лиричното отклонение...Ама правя това от 99 -а , без претенции за професионализъм , и ...Понвякога дори се питам ЗАЩО го правя...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.