Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:24 22.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: adonia]  
Автор HORSELOVE (еленчанче)
Публикувано07.05.06 22:25



Чакаме цени за дизайн на сайта и го мятаме!. Ще помагаме - всеки с каквото може

П.С.Сега се сетих, че и Марта се занимава със счетоводство, ама и тя се загуби напоследък, но пък си има основателна причина за това - чака попълнение на семейството ...

Редактирано от HORSELOVE на 07.05.06 22:58.



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: HORSELOVE]  
Автор KATЛA (голяма ламя)
Публикувано08.05.06 00:09



Говорих със Сисето на личен чат.Тя веднага писа до Ф-колор за да ги пита как става плащането-наведнъж или на вноски и можем ли да си позволим динамичен сайт с пространството,което те ни предлагат.Да видим какво ще отговорят.Но както и да става ,това не е проблем в момента.
Петя има регистрирано сдружение с нестопанска цел.Дали не можем да го ползваме него,вместо да регистрираме ново.Ако е само за формалното регистриране на сайта към някое сдружение предполагам,че тя няма да има нищо против.Нейното не е Клуб Коне,но предполагам,че това не пречи на сайта да носи това точно име.Но не знам дали може да стане така или трйабва да се регистрира сдружение Клуб Коне.Да казват знаещите.



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: KATЛA]  
Автор HORSELOVE (еленчанче)
Публикувано08.05.06 07:37



Дид, виж, когато регистрираш сайт в България никой не те задължава да имаш регистрирана фирма или сдружение. Проблемът е с разходите - ако има регистрирано сдружение - те ще минат като негови разходи. Ако за нас това не е проблем - можем да си направим сайта, а после да регистрираме сдружение. Иначе, за формално - можем да ползваме сдружението на Петя, но аз лично не виждам смисъл. По добре да не се бърза, а да се направи така, че тези които влагат труд и средства за създаването и поддръжката на сайта да станат учредители на сдружението - така всеки който дава нещо от себе си ще има и съответното гарантирано право на глас.



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: HORSELOVE]  
АвторHORSELOVE (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 10:28



А и може да се развива някаква обществено полезна дейност /примерно да подпомагаме пенсионирани коне или ездачи, да осигуряваме безплатно езда за деца и инвалиди/. Може да се участва в програми за популяризиране на конния спорт, хипотерапията, ездата и общуването с конете като цяло и т.н...Това е което ми хрумва на първо четене /май доста се отплеснах /.
п.с. Днес говорих с фирмата която ми направи сайта - нали нямате нищо против да взема и от тях оферта да дизайн на сайт, домейн, хостинг и поддръжка? Те са професионалисти и се занимават само с това. Ето сайта им:


И понеже ми задават много конкретни въпроси: брой на категориите, дисково пространство и т.н., за които ми трябва преводач, ще им изпратя като образец сайта на Дид и като начални изисквания - това което сме обсъждали до тук.



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: KATЛA]  
Автор dedomraz (грозен)
Публикувано08.05.06 10:53



Здравейте!
Мога да поема всички въпроси, свързани с отчетност, счетоводство и контакти с данъчна администрация.
Чаках вашето одобрение да се почне работа по дизайна - безплатно от Квага.
Днес почва - след две семици ще имамме поне три варианта за обсъждане.
Предлагам да регистрираме ново сдружение - какво ще кажете?
Приемам за даденост Катла за координатор за проекта. До сега винаги споменавам това като много важен елемент, за да заработи този проект.
По въпроса за финасирането - да пуснем една тема, в която всеки да каже колко пари ще внесе, и само това, за да не разводняваме темата.
Кой ще събира парите, ще каже Катла. Може да се направи банкова сметка, но след регистрация, и избор на титуляр по сметката - човека, който може да тегли пари от нея.
До два дни на моя сайт ще кача документи, необходими за регистрация - за разглеждане и коментар.
Името тръбва да се запази в "Делфи" - необходимо условие за да се подадат док за регистрация.
Освен това, което съм направил до сега, очаквам задачи от Катла, докато или ако някой не се предложи за координатор.



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: KATЛA]  
Автор SEABlSCUlT (член)
Публикувано08.05.06 10:59



И аз ще помагам с каквото мога.Но по въпроса с техническата и икономическата част не съм наясно.



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: dedomraz]  
Автор HORSELOVE (еленчанче)
Публикувано08.05.06 11:07



Здравей, чакахме те с нетърпение! Да разбираме ли че дизайна на страницата ще го направят безплатно? Чудесно! Нека все пак чуем сумата необходима за домейн, хостинг и поддръжка на сайта /и кой ще поеме това?/, както и останалите разходи /регистрация на име, твоите разходи, съдебна регистрация, банкова сметка/ - поне приблизително, и тогава да преценим кой с колко може да се включи. Аз поне мисля че така е по-правилно.
Аз съм "за" КАТЛА да бъде координатор. А ти би ли се нъгърбил със счетоводството и ролята на финансов организатор?



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: HORSELOVE]  
АвторKATLA (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 13:14



Охо...ЗА координатор,ама някой ще бъде ли така добър да ми обясни понятието координатор и функциите на координатора като изпълнително лице
Какво всъщност трябва да правя?

За поддръжката на сайта точно за това ми се искаше да се направи така,че да можем да си ги поддържаме сами няколко админа.Обаче май трябва да поясня ,че под поддръжка имах предвид качване на новини и информация,контрол над качваните снимки(да са само с коне и амуниция,а не снимки на пияния ми приятел или на баба ми с торба марули)
Ама тък като дебрите на програмирането и HTML са дълбоки и страшни за мен,може да съм в грешка с дефиницията поддръжка.ЗА това попитах дали има технически грамотни хора и да ни помагат в процеса на работа.
За парите аз казах колко мога да си позволя.
Ще се радвам мно0го да видя предложенията на Квага.Ако иска нека да разгледа предишната тема където сме обсъждали изгледа.
Пиша от служебен комп и вероятно до довечера няма да мога да се включа,но ако имам възможност ще поглеждам в клуба от време на време.



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: HORSELOVE]  
Автор dedomraz (грозен)
Публикувано08.05.06 14:11



Здравеи! Дизайна на страниците се работи вече, безплатно. Домейн, хостинг и подръжка колко ще струват, не знам.
За разходи по регистрация - запазване на име, съдебни такси - общо около 200 лв. Моите разходи са бонус за клуба. + счетоводството.
Отговарям и на Катла - като казвам координатор, разб следното:



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: KATЛA]  
АвторAlina (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 14:27



Пак ми затри поста...Май е време да се мисли и за смяна на форума щото този определено се подиграва с нас
Та значи, ето линк към сайта на един мой познат, който има студио за веб дизайн... http://webvisionbg.com/
Човека определено го бива, работи качествено и със стил.
Относно цената - ще трябва да му дадем подробна информация относно съдържанние и тип на сайта - с или без пощи, фотуми, колко галерии, динамика на сайта, и въобще всичко, което се е сформирало като идея до момента. Молбата ми е да пуснете пост, в който да се дава тази информация, за да мога да обсъдя и цената с него.
Ще стане сайта...само търпение и упорство...Ентусиазъм като гледам има




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.