Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 15.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: мейл за обща употрбанови [re: KATЛA]  
Автор dedomraz (грозен)
Публикувано12.05.06 20:10



Дами и пичове!
Хайде по-бързо да направим следното:
Който иска да има сдружение и сайт, да пусне пост, в който:
1. Колко пари дава, извън членски внос, който по мое мнение трябва да е мин 50 лв годишно.
2. Три имена, лична карта, ЕГН, адрес.
3. Коментар по Устав, документи и тнт.
Иначе, като гледам, само Катла и аз сме декларирали твърди ангажименти. Сори, обаче имам усещане, че тая работа нема да стане. Хайде да се види, че не съм прав:
Бо, Рени, Краси от Дупница, Хорселове и всички останали - какво правим?
На всеки пост обръщах внимание, че ни трябва координатор. Който да раздава задачките.



Тема Re: мейл за обща употрба *DELETED*нови [re: dedomraz]  
Автор Lady^Drakula (колекционерка)
Публикувано12.05.06 20:39



Мнението е изтрито от lady_drakula

Тема Re: мейл за обща употрбанови [re: Lady^Drakula]  
Автор KATЛA (голяма ламя)
Публикувано12.05.06 23:09



Ако можеш си изтрий данните.Не бива да се оставят данни така в публичното пространство.Прати ги на дедомраз в бележка или на мейла.
Никакви 20 лева не давай.Ти си студентка,учи си и си спестявай средствата за обучението.Никой НЕ Е ЗАДЪЛЖЕН да дава каквито и да са пари!Само който има желание и ВЪЗМОЖНОСТ!
50 лв на година има предвид членски внос,това са около 4 лева на месец.Аз пък си мисля 4е това е много.Не може ли да се сведе до минимум членския внос?Колко е позволения минимум?4 лева на месец могат да значат много,повярвай ми,дедомразе!Казвам го защото съм била в подобни ситуации.



Тема Re: Хостинг и Домейн на добра ценанови [re: KATLA]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано13.05.06 03:32



Аз имах предвид за друго - примерно ходом - и клип , тръс - манежен и облекчен - клип , минанване на кавалети на тръс , скок на хикс на галоп ...И т.н. и да си стоят там като нагледно помагало...Някои неща и аз мога да ги снимам - не става въпрос аз да съм на кон и да показвам нещо си - все едно кой кон - важното е да не е гомям клип - за да не заема място и да се тегли лесно - и да се вижда добре...И да е наш по възможност...
Сега , за някои породи , може и от мрежата нещо ...Бая араби има , примерно ...





Тема Re: мейл за обща употрбанови [re: KATЛA]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано13.05.06 03:36



И аз това щях да кажа - данни не бива да се пускат така , че има хора , които ще злоупотребят ! Не от нашия клуб , но ...
Дид , а за парите е много вярно - признавам , че поне на дадения етап ще са ми точно непосилна сума !Но до края на година всяка сума ще ми е такава , най - вероятно ...Дори да имам желание ...Трябва да имам прекалено много работа , за да си позволя нещо извън ежедневните разходи , кон и изплащане на камера !






Тема Re: мейл за обща употрбанови [re: dedomraz]  
Автор HORSELOVE (еленчанче)
Публикувано13.05.06 08:31



Аз изчаквах да чуем общата сума на разходите, примерно: ок.200лв. за име и съдебна регистрация, доколкото си спомням - още ок.200лв. за домейн и хостинг /ако греша - поправете ме/ + всичко друго/ и тогава да ги разпределяме /щото така - кой колкото дава - не ми звучи добре/. Членският внос мисля, че е висок за този етап /нека първоначално да е някаква по-символична сума ок.10лв., докато се види как ще тръгне клуба/. А иначе, честно казано и аз малко се обезокуражих - много малко хора взеха участие в дискусията и изразиха мнение /не става въпрос за финансово участие, а за идеи и мнения/.



Тема Re: мейл за обща употрбанови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор KATЛA (голяма ламя)
Публикувано13.05.06 12:30



Ами била съм в такова положение с години и знам какво е да има огромното желание човек,а да не може да си го позволи.
За това попитах за минималното позволено.



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: KATЛA]  
Авторmalkija (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 20:33



Уфф... не мога да прочета всичко, а и нещо недоразбирам - защо искате друга страница? Аз съм технически инвалид (може би забелязахте колко време ми трябваше да се науча например как се качват снимки ... ) и не ги схавам много тези неща



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: malkija]  
Автор HORSELOVE (еленчанче)
Публикувано13.05.06 22:05



Тука, май, повечето сме оперирани от любов към компютърната техника, така че, не се притеснявай! Става въпрос за нова страница, която да замени старата към Зоомания, която всъщност вече не съществува. Защото има голяма нужда от една свястна страница за конете - на която да си качваме информации, снимки и т.н. Лошото е, че работата май нещо забуксува...



Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: malkija]  
АвторKATЛA (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 22:13



Моля те най напред да ми напишеш един мейл,защото поради технически причини ми се изтриха всички данни в моя мейл и всички мейли и адреси,които имах.Мога да ти обясня по-подробно,но с няколко изречения тук-зоомания се затри ,защото искаха пари за това и накрая (специално за мен си беше изненада) просто я свалиха.Та инфото искаме да си го качин на наш сайт.Нека е платен,но поне от началото да е платен,а не "давайте качвайте безплатно" и след няколко месеца труд-дайте сега пари,щото не сте спали вечер да качвате снимките и да пишете статии и да сканирате книги!Да си имаме библиотека с информация за начинаещи и по-напреднали,както и място,където да си качваме снимки от състезания ,уроци или моменти с любимите коне.Но само снимки с коне.И форум,защото този тук започна да издъхва.
И защото и ние не сме много на ти с техниката ,пуснахме тези теми тук та който разбира да даде идеи и мнение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.