Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 15.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: HORSELOVE]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано10.05.06 04:04



Ох , как ги разбирам тия гости ! И аз най - добре съм се чувствала на ТАКИВА места - далеч от цивилизацията !
Болна съм на тема Москва , тя ми е специална любов , но имам много топли спомени и от Терпигориево , едно селце в Подмосковието - едно такова диво място с язовир / където , между другото , се давих /, горички и пътечки ...Та ако имах възможност , бих си грабнаала коня и мъжа , е , и компютъра - и щях да избягам и аз в един такъв рай ...





Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: HORSELOVE]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано10.05.06 04:06



Тук съм съгласна ...А и занапред ако има начин да си връщаме поне част от това , което влагаме , би било супер ...Представете си само , описваш и качва снимки няколко часа / това отнемаше доста дни сумарно , посветени на Зоовмания / - време , което крадем от работата си , от близкиите - и от конете си ... Все пак...





Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: KATLA]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано10.05.06 04:08



Аз от HTML разбирам малко ... И съм от самоуките разбирачи - дето тук - таме някой познат подхвърлил нещо , споделил идея на кафе , друго си мярнал м мрежата ... И така ...Но определено не стига за такъв проект !





Тема Re: ПАК ЗА САЙТА-ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ С МНЕНИЯ!нови [re: KATLA]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано10.05.06 04:10



А е гадно , при условие , че много от нас са тук по 4 години и нещо ...





Тема Re: Хостинг и Домейн на добра ценанови [re: Alina]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано10.05.06 04:15



Еееее , 655 за такъв проект е смехория !Няма да ти кажа , че само аз ще ги запълня със снимки от състезания / даже без нито една ЛИЧНА / , за нула бройки !





Тема Re: Хостинг и Домейн на добра ценанови [re: Oлra Пpaйд]  
АвторKATLA (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 09:28



И аз искам да има клипове.Не съм правила клипове откакто последно ти пратих онези с руските песни и арабите.А тия с джипси ванерите дето специално за Борислава ги правих изобщо няма къде да ги кача.
Но си мисля ,че ако има трнсфер ,могат да се качват клипове за няколко дни да ре4ем или за месец и да си ги свалят клубарите,после да се сменят с нови.
Но това не знам дали може да стане на такъв сайт.
Закъснявам,трябва да бягам ,ще видя дали ще мога да пиша от у4илище.



Тема Re: мейл за обща употрбанови [re: KATЛA]  
Автор dedomraz (грозен)
Публикувано10.05.06 11:23



бър ден на всвички.
Понеже не можах да измисля начин да разпространя документите за регистрация на всички, регистрирах мейл - aksel2006@abv.bg с парола, която ще пусна на бележки. Ако забравя някой, моля да не се сърди, а да напомни. Ако е регистриран потр, ще му бъде пусната веднага. Четете внимателно, текстовете са минимално изискуемите от закона, самодеятелност не съм проявявал.
Въпроси за обсъждане -
1.Управител!
2.Членове - поименно, три имена, адр, лична карта
3.Членски внос
4.Седалище
5.Въпросите с авторските права

Редактирано от dedomraz на 10.05.06 11:33.



Тема Re: мейл за обща употрбанови [re: dedomraz]  
АвторKATLA (Нерегистриран)
Публикувано11.05.06 09:20



Адрес и лична карта н този адрес ли да го пращаме.Аз снощи влязох ама нямаше други писма.Иначе можем да обсъждаме другите неща тук.



Тема Re: мейл за обща употрбанови [re: KATLA]  
Автор Kaнтaka (горски дух)
Публикувано11.05.06 16:07



Хора, не знам какво да кажа... Толкова работа сте свършили, а аз не знам с какво да помогна. Откъм финанси в момента съм много зле, а и с технически умения не мога да помогна на сайта. Ако нещо друго ви дойде на ум, ще се радвам да направя нещо. Имам една идея, но не знам дали в момента може да се използва. Дид, ще ти пиша на бележка за нея.



Тема Re: мейл за обща употрбанови [re: Kaнтaka]  
Автор KATЛA (голяма ламя)
Публикувано11.05.06 20:11



Никаква не сме я свършили все още.За финансите сме се разбрали-който може и колкото може-никой не е длъжен да дава и стотинка,ако няма възможност.Сигурна съм,че всички имат желание,но не всеки може да отдели.Аз също бих искала да отделя много повече и да поема всичко,но нямам възможност.
Идеята ти ми хареса много.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.