Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:46 03.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Видях гинови [re: KATLA]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано31.05.06 02:30



Да дзе , ама по принцип човек като прави такива неща , е за да ги сподели с приятели...Пък аз няма как , и си губи смисъла въобще !
Ох , не ми говори , и при мен е така ! Голяма мъка е за всеки детайл - да е точно там , където искам - с малък компромис - там , където се навие , ама все пак и малко където съм искала...
И аз тази вечер се борих с едни надписи - исках самия надпис да е като линк - то голям зор беше - ту цялото изречение ставаше линк , ту цвета и шрифта си менеше...Накрая успях...





Тема Re: Видях гинови [re: dedomraz]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано31.05.06 02:34



Мен ме притесни не толкова шареното , колкото това , че много от снимките са мои - в смисъл , че аз съм на тях - което е нечестно спрямо останалите !
Пък за английския...Аз гледах тия дни старото конско списание - "Конете "- поне 100 пъти по - добро от сегашната измислица , с актуални резултати от състезания - бягания , скачане , обездка...С техни си снимки , не крадени...Единствения минус / освен , че фалираха !/ , е , че превеждаха и на английски ! За кого бе , хора ? Пука им на англичаните
/ англоговорящите / за българските коне !





Тема Re: Видях гинови [re: Oлra Пpaйд]  
АвторKATЛA (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 10:54



Мен шареното не ме притеснява,а ме дразни.Нека да е шарено,но да е едностилно.
За нечестното спрямо другите-не знам дали е нечестно,но си права,че все пак не правим лична страница на един човек,а правим страница за конете.
И в трите ми варианта (ти поне и трите ги видя) банерите бяха семпли,виждаше се ,че става въпрос за коне,въпреки,че точно конкретен кон не се показва.За това и не сложих вариант с тичаща Елеонора или Звездин.Имам снимки,но не искам да се конкретизира не само ездача,но и коня дори.С наши снимки.Клубни.И с клубното лого на Ния.Дори за връзката към портала на Алина съм сложила НЕ наши коне,но коне от наши лични снимки.
Единствено анимациите от двете страни на банера и тичащите коне от двете страни на рекламите съм свалила от интернет,но те конкретно бяха предложени ГРАТИС в нета.
До края на седмицата имам важни лични ангажименти,но се надявам да успеем все пак да довършим линка "ЗА НАС"(където ще има лични снимки на хората от клуба) и Новините и Библиотеката(които ще са на една страница,но с ясно меню)За галерията все още не знам-има галерия(сложих някои мои клипове там,един твой с Мери и малко снимки,но това е само ДЕМО версията)Иска ми се да оформя цялата галерия с логото на клуба ,банера и фона.
В края на краищата ,ако не се одобри този проект ,става чудесна страница за Петя-тя поне я хареса много в работен вариант.Пък място за снимки-бол.Не че някой ще се засили да гледа нашите коне снимка по снимка,но пък не пречи да си седят снимките там.



Тема Re: Видях гинови [re: KATЛA]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано31.05.06 20:26



Мен само веднъж ме е шокирало шареното - бях в болница за една седмица като дете , и като се прибрах в къщи след бяло - синкавите болнични стени , нашите тапети на цветя направо ми подкосиха краката...Факт !
И аз това имах предвид за нечестното - в края на краищата , даже на нашата страница няма толкова снимки с мен !
Правя нещата със снимки , наши си , но не е задължителн АЗ да съм там ! На повечето места наблягам нва кон , или части от кон - без човек въобще...
Иначе и анимациите аз си ги правя обикновено , специално си играя , доставя ми удоволствие...Макар , че харесвам и доста , които са от мрежата...
Аз се питах дали не може един СРЕДЕН вариант - не зтнам при вас колко е мястото и колко би струвало - ами ако просто се плати за домейн / за да си е КЛУБ КОНЕ / и се запази вашия проект , примерно с някои екстри от другите , примерно снимката на седмицата и търсачката ? И колегата да ви удари едно рамо за този вариант - да се донатамани ?Да си е то , но по - динамично , с няколко добавки и с име ? Така не може ли ?





Тема Re: Видях гинови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор KATЛA (голяма ламя)
Публикувано31.05.06 22:43



Ами аз за това казах че е РАБОТЕН вариант.ТЪРСАЧКА ИМА ,но е в Новините и библиотеката-информацията все пак ще е главно там.Но не сме ги довършили(почнахме ,но сме съвсем в началото).Снощи даже пробвахме търсачката на кирилица-работеше.И снимка на седмицата ще има-в ГАЛЕРИЯТА,където ще са снимките
Място имаме-250 GB.Безплатно е-купихме си компютъра-наш си е.Името не е леснозапомящо се ,но може да се прави реклама в други сайтове и да се дава като линк.
Съжалявам,че не можем да работим по-бързо-разполагаме с няолкото часа вечер-при това аз не се занимавам чак толкова защото не разбирам.Човекът работи,но понякога малките детайли отнемат много време-тази вечер се мъчи да фиксира тичащите кончета и подковите дето се въртят да не се разместват в зависимост от големината на екрана Рови се в книгите,чете,пробва,не става,пак се рови...
Ние го почнахме на 24 май проекта,защото предложението за 20 май се беше забавило и решихме да почнем сами и да изненадаме клубарите,но сега се налага да гледате проекти дето в момента ги конструираи понякога излизат странности на адресаИ хората могат да добият грешна представа,за което съжалявам.

Uti ,non abuti


Тема Re: Видях гинови [re: KATЛA]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано01.06.06 01:12



Ееее , не съм я видяла търсачката ! Ами то по принцип идеята е да си остане РАБОТЕН вариант - и да се обновява и подобрява постоянно...
Мисълта ми беше , че снимката на седмицата може да е и на заглавната страница - тъкмо никой няма да мърка , че не е достатъчно цветно , пък и няма всеки път да гледа галерията , за да види има ли сложена вече нова снимка , или не...Мое си мнение де ...
За мястото е супер , ама за името...Какъв е проблема да си КУПИМ само името ?Ако въобще идеята е за ПЛАТЕН сървър ? И ще се помни лесно !
Абе за кончетата и подковите аз си го мислех снощи - скачала съм на такива сайтове , на повече точки , дето нищо не им се мести - ако монитора ти е на по - малко , не ти се събират на екрана , но не се разместват...Не знам как го правят , но явно има начин...А щом няма да откриваме топлата вода , е някак по - лесно...Това ми беше идеята - някой може да подскаже...Квага или друг - който знае и им разбира на тия неща...
Знам как е , защото и при мен е така , не върви бърз...Ама ние и нямаме бърза работа , нали ?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.